29.01.15, 11:46
mam wrażenie że coś sie rusza w kwestii świadomości, ostatnio w Zwierciadle tez był ciekawy artykuł o chorobach tarczycy.

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,17325859,19_sygnalow__ze_twoja_tarczyca_stracila_rownowage.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy
Obserwuj wątek
    • zanyen Re: artykul 29.01.15, 12:33
      Polskie Stowarzyszenie Hashimoto na swojej stronie na FB zamieściło informację, że w tym tygodniu ukażą się artykuły w prasie na temat tarczycy i hashimoto.
      www.facebook.com/stowarzyszenie.hashimoto/posts/329872067220011?fref=nf&pnref=story

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka