10.05.11, 09:55
Witam,
Czy ktoś się orientuje ile trwa w Wołominie założenie KW dla mieszkania?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • morpheus33 Re: KW 10.05.11, 10:08
      trzeba liczyć min 3 miesiące :(
      koledze w warszawie zakładali 8 miesięcy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka