Dodaj do ulubionych

Wieści z budowy

17.10.05, 17:31
Witam wszytskich, co tu ostatnio taka cisza zapanowała????
Byłem na budowie, właściwie całkiem przypadkiem. Od mojej ostatniej wizyty,
chyba na pierwszy rzut oka się wiele nie zmieniło. Kończą malować barierki na
balkonach, stawiaja rusztowania, więc chyba lada dzień zaczną ocieplać i
tynkować. Od dziedzińca ściany są pokryte styropianem. Biuro sprzedaży i
pani Kamili jest trochę przesunięte.
Pozdawiam
M.
Obserwuj wątek
    • jerson71 Re: Wieści z budowy 18.10.05, 23:38
      Bo beda tam budowac domek dla ochrony lub jak kto woli cieciowke.
      Pozdrawialski
      Jerson71
      • artur.blasik Re: Wieści z budowy 20.10.05, 10:47
        po drugieh stronie bedzie przylacze energetyczne(trafo).
    • mabinkowski Re: Wieści z budowy 20.10.05, 15:55
      A może ma ktos jakieś nowe zdjęcia???
      • jerson71 Re: Wieści z budowy 22.10.05, 15:51
        A ma sie nowe zdjątka :)
        A z soboty 22.10. :)
        Ale jak sąsiedzi nie są wogóle aktywni na forum to za karę nie opublikuje się
        ich ;) (tych zdjątek oczywiście)
        Dla podniesienia ciekawości drogich sąsiadów dodam, iż mamy ładny kolor
        elewacji.
        Pozdrawialski
        Jerson71
        • mabinkowski Re: Wieści z budowy 22.10.05, 22:06
          no szkoda,
          ja się ostatnio trochę udzielałem, ale też właściwie bez odzewu ze strony
          szanownych sąsiadów.
          Pozdrawiam
          M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka