mabinkowski
17.10.05, 17:31
Witam wszytskich, co tu ostatnio taka cisza zapanowała????
Byłem na budowie, właściwie całkiem przypadkiem. Od mojej ostatniej wizyty,
chyba na pierwszy rzut oka się wiele nie zmieniło. Kończą malować barierki na
balkonach, stawiaja rusztowania, więc chyba lada dzień zaczną ocieplać i
tynkować. Od dziedzińca ściany są pokryte styropianem. Biuro sprzedaży i
pani Kamili jest trochę przesunięte.
Pozdawiam
M.