caleb666
12.04.06, 11:06
Parę dni temu odwiedzili mnie panowie roznoszący w imieniu naszego
ząbkowskiego zakładu komunalnego rachunki za wodę. Jakież było moje
niepomierne zdumienie kiedy po otwarciu koperty ujrzałem upomnienie, i tu
uwaga!!!!: za niezapłacony jeden grosz za I kwartał 2004 r. przy czym dodam,
że przez ten czas jakaś biurwa naliczyła koszty upomnienia w wysokości 8,45
PLN. Wyznaczono mi termin płatności pod groźbą egzekucji 14 dni. Ręce opadają
bo z takim debilizmem rzadko się spotykam. Pomijając fak, iż zwyczajowo w
przypadku tak drobnej różnicy dolicza się ją do następnego rachunku
ewentualnie przysyła się upomnienie po miesiącu lub dwóch należy sobie zadać
pytanie czy w tej firmie pracują kołki bez wyobraźni (przesyłka została
nadana pocztexem co musiało trochę kosztować) czy też była to zamierzone
działanie i jaki jest z tego zysk dla imbecyli z ZK Ząbki.