abdon
20.06.05, 01:21
Już nikt nie zatańczy jak Ty,
gdy w każdą noc
ktoś bolero nam grał,
gdy świt wstawał z mroku i mgły
błękitny świt, który w oczach Twych zarzał.
Już nikt tak nie wejdzie mi w krew
nikogo już nie przywoła mój śpiew
bo ja, to tęsknota i łzy
to wspomnienia i sny
to bolero i Ty.