15.06.21, 02:20

Ojciec zaginionych dziewczynek: 6-letniej Olivii i rocznej Anny, jest ich zabójcą - sądzą hiszpańscy śledczy. Ciało starszej z nich, Olivii, znaleziono w torbie obciążonej kotwicą w morzu u wybrzeży Teneryfy na Wyspach Kanaryjskich. Śledczy nie mają wątpliwości, że młodsza z dziewczynek także nie żyje.
Obserwuj wątek
    • seremine Re: Straszne 15.06.21, 02:22
      W poruszającym liście otwartym matka dziewczynek napisała: „Anna i Olivia były pełne miłości, codziennie mówiłam im przy każdej okazji, że bardzo je kocham. (...) „Dzieci to nasza odpowiedzialność. Moją duszę, jako matki, rani fakt, że nie udało mi się uratować im życia. (...)Żałuję, że nie byłam tam wtedy z nimi, że nie umarłam razem z nimi, trzymając je za ręce”.

Beatriz Zimmerman dodała, że ojciec dziewczynek - Tomas Gimeno chciał, aby „cierpiała szukając ich bez wytchnienia do końca życia”. „To był powód, dla którego zostawił mnie żywą”- wyjaśniła kobieta. „Olivia i Anna są teraz dwoma aniołami, które przyszły na świat, aby dać wielką lekcję kosztem własnego życia" - dodała Beatriz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka