Gość: BOGUS IP: 195.6.228.* 21.06.05, 10:18 Oj, dobrze. Trzeci kraj do grona "NIE". Jestem wreszcie dumny z postawy Francuzow. W krucjalnych momentach budza sie z letargu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj