Dodaj do ulubionych

Zweryfikowana lista lekarzy

20.06.04, 12:04
Szanowni Pacjenci!

Jak zapewne zauważyliście, jedna lista kontaktów już krąży po forum. Wiele
adresów stamtąd jest wynikiem naszych poszukiwań czy znajomości. Jest z nią
jednak jeden problem - kilka(naście) adresów jest wciąż niezweryfikowanych.
Staramy się, żeby w wątku "Adresy homeopatów" nie znalazły się przypadkowe
osoby i ten wątek będzie w miarę możliwości uzupełniany, ale w tym wątku
proponujemy pacjentom, którzy wizytę u lekarza mają już za sobą, żeby
podzielili się z nami refleksjami. Szukamy lekarzy mądrych, skutecznych,
wzbudzających zaufanie - bez Waszej pomocy i wiadomości z pierwszej ręki to
się nie uda. Wpisujcie w temacie nazwę miejscowości i nazwisko lekarza, a
jeśli macie coś ciekawego do dodania na temat lekarza, którego nazwisko na
liście już jest, użyjcie opcji "odpowiedz na list" - chcemu uniknąć bałaganu.
Żeby wątek był czytelniejszy, bardzo prosimy o wspisywanie do niego tylko
postów związanych z tematem!!! To ułatwi życie wszystkim.

PS. W ocenie prosimy o wzięcie poprawki na małomówność lekarzy... Z wielu
postów na tym forum można ostatnio wywnioskować, że to cecha naczelna wielu
przedstawicieli gatunku Medicus Homeopaticus. Jasne, że najlepiej byłoby,
żeby to lekarz rozwiewał Wasze wątpliwości i odpowiadał na pytania, powinien
to robić, ale jeśli naprawdę nie da się z niego nic wyciągnąć, pytajcie tutaj.

Obserwuj wątek
    • gonia301 Re: Zweryfikowana lista lekarzy 21.06.04, 12:05
      Pozytywne odczucia wyniosłam jak na razie z dwóch wizyt u pana doktora Jacka
      Mittelstaedt`a z Wrocławia przy ul. Traugutta. Telefon kontaktowy znalazłam w
      tym forum. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę, druga około 1,5 godziny. Nie
      sprawiał wrażenia pośpiechu, cierpliwie wysłuchiwał, notował, a ponadto
      dokładnie wyjaśnił, przynajmniej mi mechanizm działania mojej choroby. Polecam.
      Oczywiście nie ma problemu z kontaktowaniem się na telefon, czy to poprzez
      rozmowę, czy nawet sms.
      • agnieszkas5 Re: Zweryfikowana lista lekarzy-do gonia301 02.07.04, 13:24
        Witaj.
        A mogłabyś zdradzić ile kosztuje wiztyta u pana doktora i jak często chodzisz?
        I czy faktycznie jest klasycznym homeopatą i nie przepisuje leków kompleksowych?
        Z góry dziękuję.
        Pozdrawiam
        • gonia301 Re: Zweryfikowana lista lekarzy-do gonia301 02.07.04, 13:32
          Ja chodzę w odstępach miesięcznych. W międzyczasie kontaktowałam się
          telefoniznie gdy był jakiś problem. Nie jestem z W-wia, więc odstęp miesiąca
          dla mnie jest akurat. Poza tym możę i było to częściej gdyby nie właśnie
          możłiwość zadania pytania na telefon i ewentualnie zapytanie o wskazówki.
          Ja nie zapytałam o to wprost czy jest klasycznym, ale wnioskuję tak z
          dotychczas dobieranych leków jednoskładnikowych.
          Wizyta (już to gdzieś pisałam), pierwsza 70zł, kontrolne 30zł.
          Pozdrawiam i życzę powodzenia. Napisz, jak już tam dotrzesz,jakie wrażenia.
          • agnieszkas5 Re: Zweryfikowana lista lekarzy-do gonia301 02.07.04, 13:58
            Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli jeszcze jesteś w necie napisz proszę dokładny
            adres tego lekarza i czy ma moz telefon stacjonarny czy tylko komórkowy? I czy
            ma jakieś okreslone dni o godziny przyjęć?
            Jeszcze raz dziękuję i jak dotrę do niego to napiszę. Pozdrawiam.
    • very_martini !!!!!!!!!!!!!!!!! 02.07.04, 23:48
      Bardzo proszę - zachowujmy porządek!
      Jeśli ktos ma pytania do którejś z osób zamieszczającej post w tym wątku, niech
      stworzy osobny...

      16%VOL
      22%VAT


      --
      takie tam... forum homeopatyczne
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760
      • camilcia Re: Skierniewice 06.07.04, 14:16
        podaję namiary do homeopaty w Skierniewicach
        Zbigniew Czapla
        ul Nowobielańska 43B (zaraz przy aptece gdzie można kupić leki homeopatyczne)
        tel 608 097 251 (nie ukrywam, że niełatwo się dodzwonić, ale warto)

        od 4 miesięcy chodzę do niego ze swoją córeczką (1,5 roku, po szczepieniu MMR
        II uczuliła się praktycznie na wszystko) do tej pory byłyśmy 3 razy +
        niezliczona ilość rozmów telefonicznych. gdzieś już pisałam, ale powtórzę -
        facet jest super! miły, wszystko tłumaczy, przeprowadza niesamowicie dokładny
        wywiad, nie spieszy się, odpowiada nawet na najdziwniejsze pytania, za każdym
        razem wychodzimy od niego i jestem przekonana (tak jak on sam) o trafności
        wyboru, o sukcesie terapii. skutek - Majka je prawie wszystko (nie pije mleka i
        nie je kurczaka) buzia wygląda pięknie (a były już sączące się ranki).
        Jestem mu wdzięczna, że nie muszę dziecku dawać Zyrtecu albo gorzej, że nie
        smaruję sterydami, nie boję się astmy (moja babcia miała, a wiadomo jak się
        kończy tłumienie alergii)
        pracuje też jako laryngolog,przy okazji wizyty zbadał małej uszy, nos, gardło,
        obejrzał ją od głowy do stóp (dosłownie)
        za pierwszą wizytę wziął 100zl, była najdłuższa, wszystko wpisywał w komputer,
        za drugą 70, za trzecią 50.
        Jeżeli komuś pasuje miejsce to szczerze go polecam.
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka