Gość: Anna
IP: *.ilm.warszawa.sint.pl
22.09.04, 13:54
Witam Was ciepło. Dziś od mojej lepszj połowy otrzymałam zamówienie na mięso -
idzie zima. Mam w zamrażalniku polędwiczki wieprzowe. Co z nich zrobić
smacznego i szybko? Pomóżcie, bo całkiem mi pomyślunek wysiadł.