minkapinka 07.12.04, 11:18 Poszukuję namiarów na prywatną przychodnię (prawdopodobnie na Swiętokrzyskiej), w której przyjmuje prof. Wanda Kawalec. Chcemy zrobic Zosi echo serca, ale być moze potrzebna będzie konsultacja. Kasia Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewamonika1 Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 11:44 być może to ta przychodnia - kardiologiczna dla dorosłych i dzieci, mieści się na Świętokrzyskiej www.medservice.waw.pl/podstrony/onas.html powodzenia, ewa Odpowiedz Link
minkapinka Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 12:02 Bardzo dziekuję :)))) Juz jestesmy umowione :)) Mam nadzieję, że od ostatniego badania nic się nie zmieniło. pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link
ewamonika1 Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 12:05 Kasiu - cieszę się, że trafiłam "w ciemno" :-) na przyszlość zapisz sobie taki adres www.ozo.pl/infomed/www/zawartosc.htm nazwisk lekarzy tam wprawdzie nie ma, ale wg jednej z opcji można dotrzeć do wybranych specjalizacji + do adresu przychodni - a czasem - jak widać po dzisiejszym szukaniu - to już sporo :-) jeszcze raz życzę udanego badania, ewa Odpowiedz Link
m.musur Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 23:25 A na przyszłość-echo serca wykonuje prywatnie dr Joanna Dangel(ul.Narbutta 41m2) tel:849 88 37.Nie jest to tania sprawa(ponad 200pln)ale jest to jedna z najlepszych specjalistek, rekomendowana również przez CZD w Międzylesiu.A co istotne, wykonuje również echo serca płodu, więc może komuś się namiary przydadzą.Powodzenia! mama Filipka ze złożoną wadą serca Odpowiedz Link
minkapinka Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 23:46 Dziekuję za namiary na dr Dangel, mam nadzieje, że nie będziemy musieli korzystać. Z tego co wiem prof. Kawalec tez pracuje w CZD, a takze jest krajowym konsultantem ds. kardiologii dzieciecej - mam nadzieję, że trafimy w dobre rece. Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link