Dodaj do ulubionych

kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmuje

07.12.04, 11:18
Poszukuję namiarów na prywatną przychodnię (prawdopodobnie na
Swiętokrzyskiej), w której przyjmuje prof. Wanda Kawalec. Chcemy zrobic Zosi
echo serca, ale być moze potrzebna będzie konsultacja.
Kasia
Obserwuj wątek
    • ewamonika1 Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 11:44
      być może to ta przychodnia - kardiologiczna dla dorosłych i dzieci, mieści się
      na Świętokrzyskiej

      www.medservice.waw.pl/podstrony/onas.html
      powodzenia, ewa
      • minkapinka Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 12:02
        Bardzo dziekuję :)))) Juz jestesmy umowione :))
        Mam nadzieję, że od ostatniego badania nic się nie zmieniło.
        pozdrawiam
        Kasia
        • ewamonika1 Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 12:05
          Kasiu - cieszę się, że trafiłam "w ciemno" :-)

          na przyszlość zapisz sobie taki adres

          www.ozo.pl/infomed/www/zawartosc.htm
          nazwisk lekarzy tam wprawdzie nie ma, ale wg jednej z opcji można dotrzeć do
          wybranych specjalizacji + do adresu przychodni - a czasem - jak widać po
          dzisiejszym szukaniu - to już sporo :-)

          jeszcze raz życzę udanego badania,

          ewa
    • m.musur Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 23:25
      A na przyszłość-echo serca wykonuje prywatnie dr Joanna Dangel(ul.Narbutta 41m2)
      tel:849 88 37.Nie jest to tania sprawa(ponad 200pln)ale jest to jedna z
      najlepszych specjalistek, rekomendowana również przez CZD w Międzylesiu.A co
      istotne, wykonuje również echo serca płodu, więc może komuś się namiary
      przydadzą.Powodzenia!
      mama Filipka ze złożoną wadą serca
      • minkapinka Re: kardiolog prof. Wanda Kawalec - gdzie przyjmu 07.12.04, 23:46
        Dziekuję za namiary na dr Dangel, mam nadzieje, że nie będziemy musieli
        korzystać.

        Z tego co wiem prof. Kawalec tez pracuje w CZD, a takze jest krajowym
        konsultantem ds. kardiologii dzieciecej - mam nadzieję, że trafimy w dobre rece.
        Pozdrawiam
        Kasia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka