12.07.66jg
29.07.05, 12:49
Nie wiem ,czy juz o tym napisalam.Moje cisnienie potrafi dochodzic do
170/110.Dzis rano bylo 102/71 puls 74.Przed badaniem EEG u neurologa pomimo
wewnetrznego spokoju mialam o11:30 cisnienie 158/128.Teraz jeszcze nie
mierzylam.Chcialam rowniez dodac,ze chodze na gimnastyke lecznicza bez
efektow.Neurolog stwierdzil,ze to moze byc rzeczywiscie fibromyjalgia.EEG
powiedzial jest w porzadku,ale musi je jeszcze przejzec.Mam przyjsc znowu w
pazdzierniku.Dzis mialam klucia w palcach u stop ,swedzenia rak od dloni do
ponad lokcie i w stopach,jak rowniez igielki w rekach,piecze mnie
kark.Dziekuje Arkowi za wypowiedz.Jak bede w Polsce kupie sobie w aptece te
preparaty.Nie zaszkodza.Normalnie jestem z natury czlowiekiem,ktory nie daje
sie tak latwo chorobom iszybko potrafie sie zregenerowac,chocby po
operacjach.Tym razem jednak nie wiem jak.Bo mimo odprezenia dolegliwosci nie
chca minac.