yo_witka
27.09.05, 22:00
Mam dziś strasznego doła, obudziłam się rano z wielkim swędzącym "zimnem" na
buzi, nie wiem czy pryz karmieniu nie zarażę mojego 4 m-cznego synka? Czy
powinnam go karmić w jakiejś chustce na buzi? Czy to jak już mam te okropnie
bolesne pęcherzyki to nie zarażam. POmóżcie bo jestem w kropce. Z
przyzwyczajenia kupiłam też Zovirax a nie wiem czy przypadkiem dla karmiącej
mamy nie jest niewskazany? Więc czym to leczyć?
najgorsze jest to że nie mogę wycałować mojej ukochanej mordki....:-(((((
Asia