Dodaj do ulubionych

Do kogo podobni są wasi dziadzie

07.11.06, 21:30
bo moi to nie wiem do kogo - pradziadziów niestety nie znałam sad
Obserwuj wątek
    • oxygen100 Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 21:31
      do dzidzi. Tak samo lysi i bez zebowtongue_out
    • mlodytatus Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 21:31
      nie byl juz taki watek ? ;>
      • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 21:33
        Nie był, a temat wydaje mi się dość interesujący, więc pytam.
        • lidia23 Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:27
          był taki wątek..chyba wczoraj albo trochę wcześniej. Lidia
        • mlodytatus Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 17:06
          ok, to bede egoistyczny : DO MNIE wink
    • anna-pia Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 21:35
      teraz to nie wiem, obaj nie żyją dłuższy czas, nie pójdę sprawdzać, wybacz
    • lizavietta Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 21:52
      myslę, że do innych dziadzi... w tym wieku to już taka uroda...
      • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:11
        Och, to straaaaszne!!!
        Ja nie chcę być za kilkadziesiąt lat być podobna do mojej brzydkiej sąsiadki ;-(
        • wrozka.zebuszka Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:12
          Może sąsiadka umrze wcześniej. Albo ty.
          • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:14
            Albo może zamieszka obok mnie ładniejsza sąsiadka smile
            • wrozka.zebuszka Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:16
              To też możliwe. Wtedy na starość jej będzie przykro, a nie tobie.
              • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:19
                Noo, bo ta sąsiadka, co mieszka jeszcze dalej (czyli za tą ładniejszą, co być
                może dopiero zamieszka) to dopiero jest brzydka jak noc.
                • wrozka.zebuszka Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:21
                  W szeregu mieszkacie? Powinnyście się poprzeprowadzać wg stopnia urody, tak,
                  żeby na starość wszystkie były zadowolone.
    • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:26
      A co ja sobie właściwie tym zaprzątam głowę, przecież ja nie będę żadnym
      dziadziem, tylko babciusią, a babciusie są z natury ładne, bo tak.
      • wrozka.zebuszka ładne nie ładne, ale do kogo podobne? n/t 07.11.06, 22:34
    • janka007 Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:26
      Mój dziadzio jest bardzo podobny do wszystkich z linii męskiej ze swojej
      rodziny. Aż miło popatrzeć na rząd rodzinnych zdjęć. Znaczy, żony porządne były.
    • pani.czarodziejka Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 22:32
      Mój dziadzio jest podobny do swojego dziadzia, który walczył jeszcze w bitwie
      pod Grunwaldem...
      • lizavietta Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 23:31
        dziadzia dziadzi czasami nierówna....
        gdzie Grunwald a czasy dzisiejsze?

        jeden dzadzio to był taki podobny do tego spod Wiednia, ze go do Paryża
        ściągaja i z Warszawy tez mają przyjechać do tego dziadzi oglądać....i film
        nawet będzie w tej sprawie....
    • aluc Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 07.11.06, 23:50
      jeden dziadzio był podobny do mamy, która jest podobna do mnie, niestety
      drugi dziadzio był w oóle niepodobny do nikogo, za to praprababcia była bardzo
      podobna do mnie, niestety
      • ledzeppelin3 Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 13:36
        Do tej cysiającej dzidzi, co ma ją pani.dobrodziejka w wizytówce. Wypisz
        wymaluj.
        • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 16:44
          Ledzeppelin, to zdjęcie masz na myśli???
          ludzie.gazeta.pl/pani.dobrodziejka/0,0.html
          Ciekawe, czy jeszcze komuś oprócz ciebie ten obrazek kojarzy się z cysiającą
          dzidzią?
          Jednym się wszystko z d...ą kojarzy, a innym z cysią.
          Cóż, różne bywają zboczenia.
          • ledzeppelin3 Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 16:48
            O jeju, chyba nie to!
            • dobrodziejka.pani Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 17:12
              Przestało się kojarzyć?
              Niemożliwe
              • ledzeppelin3 Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 18:02
                P{trzecież wiesz, o którym zdjątku mowasmile
                • pani.czarodziejka Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 18:28
                  ledzeppelin3 napisała:

                  > P{trzecież wiesz, o którym zdjątku mowasmile

                  O którym? Bo ja nie wiem...
          • mlodytatus Re: Do kogo podobni są wasi dziadzie 08.11.06, 17:16
            dziecko przy piersiach? mam gdzies smerfa przy piersiach, tez nie zle wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka