kkkjs
15.11.06, 15:29
witam wszystkich czytajacych moj post
postanowilam zmienic calkowicie zmenic swoje zycie w zeszlym tygodniu
postanowilam ze rzuce palenie bo mam juz dosyc tego smrodu, kaszlu i
oprozniania portfela!
najwieksza motywacja dla mnie jest moja 16 m-czna coreczka ktora wychowuje...
jest coraz bardziej kumata i tylko patrzec jak bedzie na pytanie co mama robi
na balkonie robic "pufffff"
od wczoraj biore tabex - wczoraj bylo 5 fajek
dzis jak narazie 3
jutro zamiarzam max 2 wypalic...
pojutrze 0!
3-mjacie za mnie kciuki :))