huann 10.04.05, 18:41 Fy mowna?? Fy tew to fpam pafkudny jeft?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fwiftak_bew_wemba_na_pfedzie Re: Wątek dla Fepleniąfych - reaktywafja 10.04.05, 18:47 o, fof dla mnie! będę tu bywał regularnie. chyba, we fe wąb wftawię to wtedy tu długo nie wabawię. Odpowiedz Link
izakaotomita Fefnastu fłopa famumszyka fszyni 12.04.05, 19:16 ŁUHUHUŁUHU! i szupfelka rumu ŁUHUHUŁUHU! reszte szart uszfyni (*) ŁUHUHUŁUHU! i szupfelka rumu (*)P4R (phock phor relizhios) Odpowiedz Link
izakaotomita Re: Fefnastu fłopa famumszyka fszyni 12.04.05, 19:18 ifakaotomifu nafifał: > i szupfelka sz_N_upfelka! sznaucz sie szneszplenic, fofafrańcu! Odpowiedz Link
merida3 Re: Wątek dla Fepleniąfych - reaktywafja 26.07.05, 01:12 wskonczczu toss taaaaki tjag ya Odpowiedz Link
fwiftak_bew_wemba_na_pfedzie Re: Pfeprafam 02.08.05, 02:34 Tfoje IP ffiadfy o tym we jeftef w jednej w miejffowoffi w Polffe Półnofnej :) Odpowiedz Link
kotbert A przyjacióła mojej mamy 02.08.05, 16:33 ma oleżanę, tóra nie artyułuje litery "". Czy to się tu walifiuje? Odpowiedz Link
aard zafalałem 09.08.05, 13:08 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4696274&a=4737019 Odpowiedz Link
huann Wwut w rowmowy w Kotbet wifiaj: 25.09.05, 15:44 kotbert (15:29) hmm luka huann (15:30) maj nejm ift luka - piofenka fuwan wegi bew wemba na pfedzie kotbert (15:31) nie wauwawyłam braku, ale wwała! huann (15:31) a tu profe! huann (15:31) profe, profe - forry fie mówi! kotbert (15:31) frtatna ta flepota huann (15:31) kuwa? kotbert (15:31) ftraftna huann (15:32) fy kuwa pytam chyba wyrawnie?! kotbert (15:32) egwakly huann (15:32) a, to ftrafne w wefy famej! kotbert (15:32) no pweciew potwierwam huann (15:32) no nie zapfefę! kotbert (15:32) moje wycie legło w gruwach huann (15:33) tofie da jeffe odbudowaf! kotbert (15:33) lepiej się wabiję huann (15:34) foma wifief nie odetną! kotbert (15:34) pwerawające to wwystko huann (15:35) tak to w wyciu bywa... huann (15:36) idę fobie. kotbert (15:36) ja tef huann (15:36) mowe jeft gwief jeffe jakif ferdelek i muftarda... kotbert (15:36) fmafnego! huann (15:36) wękuję huann (15:37) wekuje huann (15:37) wiekuje huann (15:37) nie lifę gowin ni lat to wycie mija mi jak. kotbert (15:37) fłoiki typu fwist? huann (15:38) konferwy! i femy we fliWek. huann (15:38) tuwiew bwowkwin! kotbert (15:38) i wurawina huann (15:38) i farne jagody! kotbert (15:39) farna polewka huann (15:39) a wiew, we ta rowmowa wnajwie fie na wątku dla fepleniąfych? kotbert (15:39) wfpaniale kotbert (15:39) tak fąwę huann (15:40) to ja juw ja fkopiuję, dobwe? huann (15:40) do wobafenia! kotbert (15:40) fi ju! huann (15:40) i fiekawe fo na to Umfana? Odpowiedz Link
huann Wwut w rowmowy w Kotbet wifiaj (fiąg dalfy): 25.09.05, 16:04 huann (15:45) fto ma tolog to i dentyfta ma! kotbert (15:46) huann (15:46) i nie mówi fię 'dziąfło' tylko 'dziąfnęło' kotbert (15:46) a to pfeprafam na wfelki wypadek huann (15:47) profe tyka. to podftawa! kotbert (15:47) fmiem wywić wątpliwofci huann (15:48) no to fuftka do ekfradykfji! kotbert (15:49) to jest bardzo ftary wwywaj huann (15:49) wwyfaj rafej kotbert (15:50) pwekonałef mnie huann (15:50) dobwe jeft kultywowaf ludyfne wwyfaje, wwłaffa puffanie wianków w fobótkową nof! huann (15:50) rowpalanie ognifk nad bwegami wek huann (15:51) fkakanie w fiupagą przew nie kotbert (15:51) i fpiewanie gufeł podwaf fukania kwiatu paproci huann (15:51) pafiaków wakładanie lowifkich kotbert (15:52) i fwięta bowego narowenia! kotbert (15:52) prewenty! huann (15:52) wefpół 'mawowfe' w tym pfoduje huann (15:53) o, gwiawdka jeft wdefydowanie fiekawfa pod tym wględem od wielkanofy! kotbert (15:53) ale na wielkanof jeft wająf i bawie huann (15:54) i fukrowe barany albo nawet owfe nie wiem pod ogon nie waglądam wawwyfaj huann (15:54) i kofyk we fwięfonką huann (15:55) i fof tatarfki huann (15:55) i pifanki i krafanki huann (15:55) i fmiguf-dynguf kotbert (15:55) no fam wiwiw huann (15:56) ale nie ma prewentów fenfu ftrikto! huann (15:56) takich w wora! kotbert (15:56) pfeprafam na moment (i f weby nie było we nie ma) huann (15:56) dobwe Odpowiedz Link
umfana Re: Wwut w rowmowy w Kotbet wifiaj: 25.09.05, 19:23 Umfana miała bana na forum przez 2 dni z przerwami i zdycha czekając na kolejnego szlabana forumowego... Odpowiedz Link
huann oftatnio na OGŁOFENIACH 22.11.05, 11:26 Ferio, nie wartem (i wybrane niwej). a link pewnie rowjedzie wnając tę beeftię. Odpowiedz Link
huann Re: oftatnio na OGŁOFENIACH 22.11.05, 11:26 huann napisał: > a link pewnie rowjedzie wnając tę beeftię. o, tej beeftii widaf jeffe nie wnałem? ;D Odpowiedz Link
latajacy_rosomak Według Ftanifława Lefczyńfkiego: [frag.] 09.06.06, 15:44 Jeżeli ten ieft zwycźay pofpolity wsżyftkich Autorhow, przypisywać Xięgi ktore wydaią, tym; ktorym maią iaką obligacyą na znak wdzięcznośći; Toć y ia powinienem iść tym trybem, będąc ci tot titulis obligowany, Naykchanfza Oyjczyzno; Zebym ci in vim homagii, in vim affektu, iako syn twoy przypifał tę pracę moię. Dałaś mi bowiem zyćie, ktore źe nie wystarcźa na wypełnienie tego, com ci powinien; ad fupplementum, biorę ten sposób przed fię, źebym y po fobie zoftawił w potomnych wiekach ten dowód wiernośći moiey, ktory niezmazany perennabit w pamięci grate pofteritatis; w tey będąć ufnośći, źe tę pracą moię, tak łaskawym fercem przyimiefz, iajk ci ją pragnącym szcźęśćia twego ofiaruję. Nie zaśiadam stalllum, na którym mnie charakter moy fzlachcecki ofadził, y z ktorego mam Prawo, cum activitate radzić o Tobie; nie szukaiąc in publico porozney chwały, iako y uchodząc nagany, Odzywam fię lubo wolnym głofem, ale paffive, nie pretendując aby zdanie moie... "Naukochańszej Ojczyźnie", dedykacja według Stanisława Leszczyńskiego, "Głos wolność ubezpieczający", 1733 rok. Odpowiedz Link
fwiftak_bew_wemba_na_pfedzie ftrafne 11.06.06, 00:59 fy ten fafet miał chofiaw jeden wąb na pfedzie? := Odpowiedz Link
aard prażda 17.08.06, 16:52 nabarwiej do teraw mnie bażi Szranfja, gwie mowna ftanąf w franki :) Odpowiedz Link
vauban Re: fątek pokłefny 29.08.06, 16:06 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=47270979 ale niekonfekfentnie fafifyfany ! Odpowiedz Link
huann foś do warcia 18.01.07, 20:40 SZPROTKA 20:34:28 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=1397610&a=55759746 ja 20:35:21 bradzo ałdne SZPROTKA 20:35:56 naffe. ja 20:36:20 wjadłbym kafe mlefno-rywową SZPROTKA 20:36:41 ja tef! ja 20:36:58 ale chyba wjem falami ;] ja 20:37:20 i Fałatkę barwo malownifą. Odpowiedz Link
huann Dwory kupiły Kaucuk 30.01.07, 22:12 Jak podaje Mazurskie Radio Regionalne psecinek, za 196 mln euro Dwory Se kupiły wcoraj 100 proc. akcji spółki Kaucuk a.s. nalezącej do ceskiego Unipetrolu a.s. - firmy z Grupy Orlen. W lutym ub. roku do psetargu stanęło 32 inwestorów, z cego 11 psesło do kolejnej rundy. Za najlepsą propozycję komisja uznała ofertę Dworów SA i w lipcu ub. roku zdecydowała o rozpocęciu wyłącnych negocjacji. Unipetrol, który skupia się obecnie na psetwórstwie ropy i spsedazy paliw uznał, ze Dwory to najlepsy inwestor, który jest w stanie podnieść wartość Kaucuk. Dzieci w Cworakach jus się ciesą, będzie więcej gum z kacorem Donaldem! Odpowiedz Link
lavinka Re: Dwory kupiły Kaucuk 31.01.07, 14:53 Jeno cy to aby po bozemu jest z tym kaucukiem? Odpowiedz Link
lavinka Fielofyf f fałtyfu... 24.06.07, 22:36 miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4248482.html Pfy fybfefu szfefkim pojafił fię....fielofyb. Oftatnio fen ogfomny ffak fifiany fył w Faufyfu fok femu. Odpowiedz Link
kolodziejo Re: Fielofyf f fałtyfu... 26.06.07, 23:54 oftafno doda faf mófifa f jakimf pfogfame i myfli we jef fajna ale ona nie wna ufopii bo ona nie wowume, powejwewam we jeft wa fempa i we jef waguwionym wrakująfym owniwem. Odpowiedz Link
huann =====WAWNE!!! KILKA WAFAD DLA FEPLENIĄFYCH!!!===== 27.06.07, 01:55 poniewaw fie nie wa dobwe rowumiefie, proponuję fkodyfikowaf wafady feplenienia na tym tu oto rządku. i tak: [pifownia->wymowa] a-a be-be fe-fe (tfe-tfe) de-de e-e ef-ef gie-gie ha-ha-ICHACHA! i-i jot-jot ka-ka el-el eł-eł em-em en-en o-o pe-pe er-er ef-ef te-te u-u wu-wu wet-wet-wet ypfilon. w kolei: ą-ą ef-ef w-w w-w ć-ć ę-ę cha-cha-IHAHA! ó-ó ef-ef wet wiet i tak na pfykład: Kawimiera Ffuka. wawne, by głofki (nie: 'głowki'!) bewwięfne powoftawały bewwięfne, waf wwięfe - wwięfne! Waf Kodyfikator_W_Wębem_Na_Pwewie! Odpowiedz Link
splota.bef.feba.na.pfedzie poftófka snat mofa 29.07.07, 21:36 Psyjechałam do Hotelu Plaza i na plazy się plazę. Odpowiedz Link
splota.bef.feba.na.pfedzie pławdę powiadaf 30.07.07, 20:17 wapławdę!<a href="https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/rj/jg/gzrc/8b9t7j0hr3AyoWKTCB.jpg"> wapławdę!</a> Odpowiedz Link
vauban Re: to pfef to flonefko, fo go nie ma [nt] 30.07.07, 21:53 Kufde, cfy fiecie, sze nick "fałban" jeft juf ffajenty ? Pffoponują mi "fałban dffa" !!! Skandal !!! Odpowiedz Link
vauban Re: fam nieffiem, fo myfleć 30.07.07, 22:20 bofiem miał to być ffygłup i tyle ! Odpowiedz Link
kalmasynofy.meteol maf fefleniące, fiłtualne długie ja 30.07.07, 22:28 A fplota nie fylko fełfona ale i minę ma jakąf nieoftłą... f pofodu opafeń - na tfafy fpać fę nie da i tfefa na pfecach? Odpowiedz Link
splota.bef.feba.na.pfedzie tłofkę tak było, we 30.07.07, 23:15 wiało wmołdewindem ftrafnie i fpaliło. a jak fię fpi na plefach, to fię pieką łydki. Odpowiedz Link
lafinka ofej... to ja miafam szczefcie,fe 31.07.07, 00:18 Sfalifam sofie tylko czówko i nofek i dfonie.... wiefchy dfoni... nafet obfatnio mi skufa sfodzi... laf ;-))) Odpowiedz Link
huann Re: ofej... to ja miafam szczefcie,fe 31.07.07, 00:20 fółko łatwo fpalif. a pwy Kofciufki w Łowi była knajpa 'Fpatif'. Odpowiedz Link