Dodaj do ulubionych

Wątek dla Fepleniąfych - reaktywafja

10.04.05, 18:41
Fy mowna?? Fy tew to fpam pafkudny jeft??
Obserwuj wątek
    • fwiftak_bew_wemba_na_pfedzie Re: Wątek dla Fepleniąfych - reaktywafja 10.04.05, 18:47
      o, fof dla mnie!
      będę tu bywał regularnie.
      chyba, we fe wąb wftawię
      to wtedy tu długo nie wabawię.
    • izakaotomita Fefnastu fłopa famumszyka fszyni 12.04.05, 19:16
      ŁUHUHUŁUHU!
      i szupfelka rumu
      ŁUHUHUŁUHU!
      reszte szart uszfyni (*)
      ŁUHUHUŁUHU!
      i szupfelka rumu

      (*)P4R (phock phor relizhios)
      • izakaotomita Re: Fefnastu fłopa famumszyka fszyni 12.04.05, 19:18
        ifakaotomifu nafifał:
        > i szupfelka

        sz_N_upfelka!
        sznaucz sie szneszplenic, fofafrańcu!
        • szprota ŁOTFL <i nif poza tym> 13.04.05, 00:31

    • huann no i 18.04.05, 00:30
      Fo?
      Dario?????????????????????????????????????!!
    • huann Blud nie wybiela 18.07.05, 17:05
      wybief pickela!
    • merida3 Re: Wątek dla Fepleniąfych - reaktywafja 26.07.05, 01:12
      wskonczczu toss taaaaki tjag ya
      • aard Pfeprafam 26.07.05, 10:11
        Fy jeftef w Wrofławia?
        • merida3 Re: Pfeprafam 01.08.05, 17:05
          ssss Połszi, wystałcy?
          • fwiftak_bew_wemba_na_pfedzie Re: Pfeprafam 02.08.05, 02:34
            Tfoje IP ffiadfy o tym we jeftef w jednej w miejffowoffi w Polffe Półnofnej :)
    • kotbert A przyjacióła mojej mamy 02.08.05, 16:33
      ma oleżanę, tóra nie artyułuje litery "". Czy to się tu walifiuje?
      • aard Ależ oczywiścię, że ta, Otbercie! :-) /nołekst 03.08.05, 11:55

        • merida3 szuszfarka też? 04.08.05, 18:26
          jak dobze byś kobetttom
    • aard zafalałem 09.08.05, 13:08
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4696274&a=4737019
    • szprota gwie jeft Fprota? 25.08.05, 21:41
      fo?!
    • aard Fforaj 26.08.05, 09:03
      Wyfłałem fefnaffie efemefów. Wbankrutuję!
    • huann Wwut w rowmowy w Kotbet wifiaj: 25.09.05, 15:44
      kotbert (15:29)
      hmm luka
      huann (15:30)
      maj nejm ift luka - piofenka fuwan wegi bew wemba na pfedzie
      kotbert (15:31)
      nie wauwawyłam braku, ale wwała!
      huann (15:31)
      a tu profe!
      huann (15:31)
      profe, profe - forry fie mówi!
      kotbert (15:31)
      frtatna ta flepota
      huann (15:31)
      kuwa?
      kotbert (15:31)
      ftraftna
      huann (15:32)
      fy kuwa pytam chyba wyrawnie?!
      kotbert (15:32)
      egwakly
      huann (15:32)
      a, to ftrafne w wefy famej!
      kotbert (15:32)
      no pweciew potwierwam
      huann (15:32)
      no nie zapfefę!
      kotbert (15:32)
      moje wycie legło w gruwach
      huann (15:33)
      tofie da jeffe odbudowaf!
      kotbert (15:33)
      lepiej się wabiję
      huann (15:34)
      foma wifief nie odetną!
      kotbert (15:34)
      pwerawające to wwystko
      huann (15:35)
      tak to w wyciu bywa...
      huann (15:36)
      idę fobie.
      kotbert (15:36)
      ja tef
      huann (15:36)
      mowe jeft gwief jeffe jakif ferdelek i muftarda...
      kotbert (15:36)
      fmafnego!
      huann (15:36)
      wękuję
      huann (15:37)
      wekuje
      huann (15:37)
      wiekuje
      huann (15:37)
      nie lifę gowin ni lat to wycie mija mi jak.
      kotbert (15:37)
      fłoiki typu fwist?
      huann (15:38)
      konferwy! i femy we fliWek.
      huann (15:38)
      tuwiew bwowkwin!
      kotbert (15:38)
      i wurawina
      huann (15:38)
      i farne jagody!
      kotbert (15:39)
      farna polewka
      huann (15:39)
      a wiew, we ta rowmowa wnajwie fie na wątku dla fepleniąfych?
      kotbert (15:39)
      wfpaniale
      kotbert (15:39)
      tak fąwę
      huann (15:40)
      to ja juw ja fkopiuję, dobwe?
      huann (15:40)
      do wobafenia!
      kotbert (15:40)
      fi ju!
      huann (15:40)
      i fiekawe fo na to Umfana?
      • huann Wwut w rowmowy w Kotbet wifiaj (fiąg dalfy): 25.09.05, 16:04
        huann (15:45)
        fto ma tolog to i dentyfta ma!
        kotbert (15:46)

        huann (15:46)
        i nie mówi fię 'dziąfło' tylko 'dziąfnęło'
        kotbert (15:46)
        a to pfeprafam na wfelki wypadek
        huann (15:47)
        profe tyka. to podftawa!
        kotbert (15:47)
        fmiem wywić wątpliwofci
        huann (15:48)
        no to fuftka do ekfradykfji!
        kotbert (15:49)
        to jest bardzo ftary wwywaj
        huann (15:49)
        wwyfaj rafej
        kotbert (15:50)
        pwekonałef mnie
        huann (15:50)
        dobwe jeft kultywowaf ludyfne wwyfaje, wwłaffa puffanie wianków w fobótkową nof!
        huann (15:50)
        rowpalanie ognifk nad bwegami wek
        huann (15:51)
        fkakanie w fiupagą przew nie
        kotbert (15:51)
        i fpiewanie gufeł podwaf fukania kwiatu paproci
        huann (15:51)
        pafiaków wakładanie lowifkich
        kotbert (15:52)
        i fwięta bowego narowenia!
        kotbert (15:52)
        prewenty!
        huann (15:52)
        wefpół 'mawowfe' w tym pfoduje
        huann (15:53)
        o, gwiawdka jeft wdefydowanie fiekawfa pod tym wględem od wielkanofy!
        kotbert (15:53)
        ale na wielkanof jeft wająf i bawie
        huann (15:54)
        i fukrowe barany albo nawet owfe nie wiem pod ogon nie waglądam wawwyfaj
        huann (15:54)
        i kofyk we fwięfonką
        huann (15:55)
        i fof tatarfki
        huann (15:55)
        i pifanki i krafanki
        huann (15:55)
        i fmiguf-dynguf
        kotbert (15:55)
        no fam wiwiw
        huann (15:56)
        ale nie ma prewentów fenfu ftrikto!
        huann (15:56)
        takich w wora!
        kotbert (15:56)
        pfeprafam na moment (i f weby nie było we nie ma)
        huann (15:56)
        dobwe
      • umfana Re: Wwut w rowmowy w Kotbet wifiaj: 25.09.05, 19:23
        Umfana miała bana na forum przez 2 dni z przerwami i zdycha czekając na
        kolejnego szlabana forumowego...
        • szprota o. 26.09.05, 02:06
          JAKTO??
    • aard Nie wiem, fy to dobwe, we 28.10.05, 11:02
      pofła fama...?
    • huann oftatnio na OGŁOFENIACH 22.11.05, 11:26
      Ferio, nie wartem (i wybrane niwej).
      a link pewnie rowjedzie wnając tę beeftię.
      • huann Re: oftatnio na OGŁOFENIACH 22.11.05, 11:26
        huann napisał:

        > a link pewnie rowjedzie wnając tę beeftię.

        o, tej beeftii widaf jeffe nie wnałem? ;D
    • huann :F 22.11.05, 11:41
      :F ,
      ;F.

      bo jęwyk obfy.
    • latajacy_rosomak Według Ftanifława Lefczyńfkiego: [frag.] 09.06.06, 15:44
      Jeżeli ten ieft zwycźay pofpolity wsżyftkich Autorhow, przypisywać Xięgi ktore
      wydaią, tym; ktorym maią iaką obligacyą na znak wdzięcznośći; Toć y ia
      powinienem iść tym trybem, będąc ci tot titulis obligowany, Naykchanfza
      Oyjczyzno; Zebym ci in vim homagii, in vim affektu, iako syn twoy przypifał tę
      pracę moię. Dałaś mi bowiem zyćie, ktore źe nie wystarcźa na wypełnienie tego,
      com ci powinien; ad fupplementum, biorę ten sposób przed fię, źebym y po fobie
      zoftawił w potomnych wiekach ten dowód wiernośći moiey, ktory niezmazany
      perennabit w pamięci grate pofteritatis; w tey będąć ufnośći, źe tę pracą moię,
      tak łaskawym fercem przyimiefz, iajk ci ją pragnącym szcźęśćia twego ofiaruję.
      Nie zaśiadam stalllum, na którym mnie charakter moy fzlachcecki ofadził, y z
      ktorego mam Prawo, cum activitate radzić o Tobie; nie szukaiąc in publico
      porozney chwały, iako y uchodząc nagany, Odzywam fię lubo wolnym głofem, ale
      paffive, nie pretendując aby zdanie moie...

      "Naukochańszej Ojczyźnie", dedykacja według Stanisława Leszczyńskiego, "Głos
      wolność ubezpieczający", 1733 rok.
      • fwiftak_bew_wemba_na_pfedzie ftrafne 11.06.06, 00:59
        fy ten fafet miał chofiaw jeden wąb na pfedzie? :=
    • huann Szajnie było żczoraj 17.08.06, 12:52
      z Lizaard Siuksie!
      prażda, Aardzie?
      • aard prażda 17.08.06, 16:52
        nabarwiej do teraw mnie bażi Szranfja, gwie mowna ftanąf w franki :)
        • huann nie zapominajmy o 23.08.06, 00:52
          tuszu żulkanicznym!
          • vauban Re: fątek pokłefny 29.08.06, 16:06
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=47270979
            ale niekonfekfentnie fafifyfany !
    • huann foś do warcia 18.01.07, 20:40
      SZPROTKA 20:34:28
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=1397610&a=55759746
      ja 20:35:21
      bradzo ałdne
      SZPROTKA 20:35:56
      naffe.
      ja 20:36:20
      wjadłbym kafe
      mlefno-rywową
      SZPROTKA 20:36:41
      ja tef!
      ja 20:36:58
      ale chyba wjem falami ;]
      ja 20:37:20
      i Fałatkę barwo malownifą.
    • huann Dwory kupiły Kaucuk 30.01.07, 22:12
      Jak podaje Mazurskie Radio Regionalne psecinek, za 196 mln euro Dwory Se kupiły wcoraj 100 proc.
      akcji spółki Kaucuk a.s. nalezącej do ceskiego Unipetrolu a.s. - firmy z Grupy
      Orlen. W lutym ub. roku do psetargu stanęło 32 inwestorów, z cego 11 psesło do
      kolejnej rundy. Za najlepsą propozycję komisja uznała ofertę Dworów SA i w lipcu
      ub. roku zdecydowała o rozpocęciu wyłącnych negocjacji. Unipetrol, który skupia
      się obecnie na psetwórstwie ropy i spsedazy paliw uznał, ze Dwory to najlepsy
      inwestor, który jest w stanie podnieść wartość Kaucuk.

      Dzieci w Cworakach jus się ciesą, będzie więcej gum z kacorem Donaldem!
      • lavinka Re: Dwory kupiły Kaucuk 31.01.07, 14:53
        Jeno cy to aby po bozemu jest z tym kaucukiem?
        • szprota ani trocha! 31.01.07, 15:25

    • huann a na ulify Rewolufji jeft wywiefka: 16.05.07, 16:02
      "Owiewki".

      naprawdę.
    • huann a Pruf napifał 24.06.07, 21:46
      Placuszkę! :D
    • lavinka Fielofyf f fałtyfu... 24.06.07, 22:36
      miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4248482.html
      Pfy fybfefu szfefkim pojafił fię....fielofyb. Oftatnio fen ogfomny ffak fifiany
      fył w Faufyfu fok femu.
      • kolodziejo Re: Fielofyf f fałtyfu... 26.06.07, 23:54
        oftafno doda faf mófifa f jakimf pfogfame i myfli we jef fajna ale ona nie wna
        ufopii bo ona nie wowume, powejwewam we jeft wa fempa i we jef waguwionym
        wrakująfym owniwem.
        • kolodziejo [OT] 27.06.07, 00:00
          - Ffij
          - Wobwa tylko mufe w buwi wyjomf
          • lavinka Stafnie niefyrafnie mófif... 27.06.07, 00:17
            nif nie fozumim...
            • huann =====WAWNE!!! KILKA WAFAD DLA FEPLENIĄFYCH!!!===== 27.06.07, 01:55
              poniewaw fie nie wa dobwe rowumiefie, proponuję fkodyfikowaf wafady feplenienia
              na tym tu oto rządku.

              i tak:

              [pifownia->wymowa]

              a-a
              be-be
              fe-fe
              (tfe-tfe)
              de-de
              e-e
              ef-ef
              gie-gie
              ha-ha-ICHACHA!
              i-i
              jot-jot
              ka-ka
              el-el
              eł-eł
              em-em
              en-en
              o-o
              pe-pe
              er-er
              ef-ef
              te-te
              u-u
              wu-wu
              wet-wet-wet
              ypfilon.


              w kolei:
              ą-ą
              ef-ef
              w-w
              w-w
              ć-ć
              ę-ę
              cha-cha-IHAHA!
              ó-ó
              ef-ef
              wet
              wiet

              i tak na pfykład: Kawimiera Ffuka.

              wawne, by głofki (nie: 'głowki'!) bewwięfne powoftawały bewwięfne, waf wwięfe -
              wwięfne!


              Waf Kodyfikator_W_Wębem_Na_Pwewie!
              • lavinka WAFADY wafadami a ja i tak nif ne chofumim..nf 27.06.07, 18:16

                • huann powinno byf: nif nie rowumiem! /fff 27.06.07, 18:21
                  • lavinka Ale ja nie fymafiam głofki fu! nt 29.06.07, 01:32

                    • huann etam 29.06.07, 01:40
                      pweciew wiwę w fygnaturfe! :P
                      • lavinka Re: etam 29.06.07, 23:54
                        fygnaturkę dofifano fczefniej ;f
                        • huann Re: etam 29.06.07, 23:55
                          a to tak wfefniej mowna?
    • splota.bef.feba.na.pfedzie poftófka snat mofa 29.07.07, 21:36
      Psyjechałam do Hotelu Plaza i na plazy się plazę.
      • lavinka A sfonce sfieci? nt 30.07.07, 00:02

        • szprota Fłonko prawy, piefek lewy ? Huan [nt] 30.07.07, 00:15

          • kalmasynofy.meteol Hofgf! 30.07.07, 19:04
            Fmielć bladym tfafom!
            • splota.bef.feba.na.pfedzie pławdę powiadaf 30.07.07, 20:17
              wapławdę!<a href="https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/rj/jg/gzrc/8b9t7j0hr3AyoWKTCB.jpg">
              wapławdę!</a>
              • splota.bef.feba.na.pfedzie linfek mi fię rowjechał [bu!] 30.07.07, 20:18
                • lavinka Re: linfek mi fię rowjechał [bu!] 30.07.07, 20:30
                  Afe ufmawona jefteś :)
                  • splota.bef.feba.na.pfedzie to pfef to flonefko, fo go nie ma [nt] 30.07.07, 20:32
                    • vauban Re: to pfef to flonefko, fo go nie ma [nt] 30.07.07, 21:53
                      Kufde, cfy fiecie, sze nick "fałban" jeft juf ffajenty ? Pffoponują mi "fałban
                      dffa" !!! Skandal !!!
                      • szprota fo wa głupota!! 30.07.07, 22:10
                        płoponuję watem dokołfałban :P
                        • vauban Re: fam nieffiem, fo myfleć 30.07.07, 22:20
                          bofiem miał to być ffygłup i tyle !
                          • kalmasynofy.meteol maf fefleniące, fiłtualne długie ja 30.07.07, 22:28
                            A fplota nie fylko fełfona ale i minę ma jakąf nieoftłą... f pofodu opafeń - na
                            tfafy fpać fę nie da i tfefa na pfecach?
                            • splota.bef.feba.na.pfedzie tłofkę tak było, we 30.07.07, 23:15
                              wiało wmołdewindem ftrafnie i fpaliło.
                              a jak fię fpi na plefach, to fię pieką łydki.
                              • lafinka ofej... to ja miafam szczefcie,fe 31.07.07, 00:18
                                Sfalifam sofie tylko czówko i nofek i dfonie.... wiefchy dfoni... nafet obfatnio
                                mi skufa sfodzi...
                                laf ;-)))
                                • huann Re: ofej... to ja miafam szczefcie,fe 31.07.07, 00:20
                                  fółko łatwo fpalif. a pwy Kofciufki w Łowi była knajpa 'Fpatif'.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka