magnuna 30.11.07, 13:12 Witam, prosze o informacje dot. w/w hotelu- jaki standard, atmosfera, czystosc,jedzenie.Z gory dziekuje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacek Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: *.gbw.com.pl 03.12.07, 11:07 Byłem kilka razy. Bardzo fajny hotel i wlaściciele - bracia Stablum. Jedzenie, pokoje i zaplecze spa - super. Skibus przed wejściem do hotelu, centrum ze sklepami - kilka kroków. Życ nie umierać. My tym razem bedziemy od 8.12 w apartamentach Monte Giner, 200 mwetrów dalej. Może się spotkamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnuna Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: 212.127.66.* 04.12.07, 08:46 Bardzo dziekuje za informację, bedę tam od 12 stycznia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mE! Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.07, 11:12 ja bede tam od soboty ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnunha Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: 212.127.66.* 06.12.07, 11:19 Witam, rezerwowales bezposrednio czy za posrednictwem polskiego biura? Po powrocie napisz prosze jak bylo:)pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mE! Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.07, 12:13 jade tam "z wyciaczka", ale znalazlem tez ich strone w necie i wyglada hotel ciekawie. dam znac jakby cos ;). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnuna Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: 212.127.66.* 07.12.07, 08:59 w takim razie zycze udanego wypoczynku i super pogody i szusowania:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: *.astral.lodz.pl 16.12.07, 12:52 wczoraj wróciłem... bylo niezle :) hotel calkiem przyjemny.. basen i silownia w godz 17-19 w cenie, sauna 40E za 6 dni. jedzenie swietne. zwykle 3 potrawy do wyboru. na poczatek zupa lub makaron. glowne danie grillowane, smazone mieso + bar salatkowy. jedyny minus to fakt ze kolacja zaczyna sie o 1930. sniadania w normie, wedliny, jajecznica, platki, jogurty etc. w hotelu jest dostepne wifi. hotel i cale miasteczko w cichej i spokojnej okolicy, raczej nie dla "imprezowiczow";). ski bus doslownie naprzeciwko wyjscia z "narciarni", niecale 5 min do merrilevy 900. co 20 minut jedzi ski-bus mezzana-merilleva. co do sniegu, to na dole nadal jesien.. dopiero po wjezdzie na 1400 zaczyna sie robic bialo. generalnie na stokach snieg jest, jednak pod koniec tygodnia w bardziej uczeszczanych miejscach zaczely pojawiac sie kamienie! mozna powiedziec ze caly tydzien byla ladna pogoda, lekki mrozek + niezachwmurzone niebo i piekne slonce.. lampa ;) ludzi bylo niewiele, zadnych kolejek, w tygodniu 90% to polacy ;). ceny znosne. to byl moj 1 wyjazd w alpy i jestem bardzo zadowolony. w nastepnym roku na pewno bede myslal nad ski-free ale moze gdzies jeszcze blizej stokow np: w apartamentach w merillevie 1400. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnuna Re: Hotel Val di Sole_ Mezzana czy ktoś byl? IP: 212.127.66.* 17.12.07, 08:27 dzieki za info, uspokoiles mnie jesli chodzi o hotel a snieg mam nadzieje,ze w styczniu bedzie:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś