marucha1 05.04.03, 20:14 Przynioslem ze soba tym razem bukiecik polnych kwiatkow dla gospodarza) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:24 Święto TRWA!!!!!!!!! Za polne kwiatki bardzo dziekuje i tym razem nie zapytam skąd wiesz, że takie lubię p.s. @ dotarła? Odpowiedz Link
marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:26 Dotarlo i odpowiedz juz wyslana.Dziekuje.Moze kawki? Odpowiedz Link
aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:29 bardzo prosze kawki i moze przejdźmy do watku z najbardziej ulubionymi rozmaitosciami? Odpowiedz Link
marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:32 Prosze kawke.Nie wiem tylko czy z cukrem i mleczkiem? Bo ja bez. Odpowiedz Link
marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:36 Bzy sa sliczne i tak cudnie pachna.A znasz piosenke"kiedy znow zakwitna biale bzy"? Odpowiedz Link
aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:42 marucha1 napisał: > Bzy sa sliczne i tak cudnie pachna.A znasz piosenke"kiedy znow zakwitna biale > bzy"? znam i niezmiennie mnie wzusza. niby taka zwyczajna, prosta, a jednak... wzrusza Odpowiedz Link
marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:44 Jak sie przyznam,ze lubie piosenki Fogga to pewnie sie bedziecie smiali.A ja stary rockmann jestem. Odpowiedz Link
aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:55 marucha1 napisał: > Jak sie przyznam,ze lubie piosenki Fogga to pewnie sie bedziecie smiali. a smiać sie to nie dobrze? > A ja stary rockmann jestem. ...o tym też możemy rozmawiać p.s. Ja się nie smieje z piosenek Fogga bo je znam Odpowiedz Link
marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:58 Z Toba Aniouku nie mam tematow tabu.Jak dostaniesz zadyszki od biegania to daj znac.Osiadziemy w jednym miejscu. Odpowiedz Link
aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 21:11 marucha1 napisał: > Z Toba Aniouku nie mam tematow tabu. "tabu" - nie, ale takich o których nic mi nie wiadomo - sporo > Jak dostaniesz zadyszki od biegania to daj znac.Osiadziemy w jednym miejscu. Dzisiaj - przynajmniej jak na razie - to bieganie nawet mi sie podoba hihihi Trochę "szybciej" rozmawiamy )) Zaczynam chyba rozumieć kiedy dostaje zadyszki. Gdy wątków więcej niż dwa, gdy Milusińskich też więcej i gdy komputer czy sieć zaczynają same sobie mysleć Odpowiedz Link
marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 21:15 aniouek1 napisała: > marucha1 napisał: > > > Z Toba Aniouku nie mam tematow tabu. > "tabu" - nie, ale takich o których nic mi nie wiadomo - sporo Z pewnoscia mozna z Toba na kazdy temat pogawedzic. > > > Jak dostaniesz zadyszki od biegania to daj znac.Osiadziemy w jednym miejsc > u. > Dzisiaj - przynajmniej jak na razie - to bieganie nawet mi sie podoba hihihi > Trochę "szybciej" rozmawiamy )) > Zaczynam chyba rozumieć kiedy dostaje zadyszki. Gdy wątków więcej niż dwa, gdy > Milusińskich też więcej i gdy komputer czy sieć zaczynają same sobie mysleć One nie mysla.A to,ze tak czasem dzialaja to raczej brak myslenia ale ze strony programistow lub administratorow sieci. > Odpowiedz Link
aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 21:19 marucha1 napisał: > Z pewnoscia mozna z Toba na kazdy temat pogawedzic. Marucho Ty mnie lepiej nie podpuszczaj. Już Ci się raz dzisiaj doskonale udało, ale tak wcale nie musi być zawsze ? > gdy komputer czy sieć zaczynają same sobie mysleć > One nie mysla.A to,ze tak czasem dzialaja to raczej brak myslenia ale ze > strony programistow lub administratorow sieci. > > pewno znów masz rację, choć wolałabym tym razem, żebys jej nie miał Odpowiedz Link