Dodaj do ulubionych

I co z naszym swietem?...

05.04.03, 20:14
Przynioslem ze soba tym razem bukiecik polnych kwiatkow dla gospodarzasmile)
Obserwuj wątek
    • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:24
      Święto TRWA!!!!!!!!!
      Za polne kwiatki bardzo dziekuje i tym razem nie zapytam skąd wiesz, że takie
      lubię smile
      p.s.
      @ dotarła?
      • marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:26
        Dotarlo i odpowiedz juz wyslana.Dziekuje.Moze kawki?
        • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:29
          bardzo prosze kawki i moze przejdźmy do watku z najbardziej ulubionymi
          rozmaitosciami?
          • marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:32
            Prosze kawke.Nie wiem tylko czy z cukrem i mleczkiem? Bo ja bez.
            • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:34
              ja tez "bez", choć bzy lubię smile
              • marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:36
                Bzy sa sliczne i tak cudnie pachna.A znasz piosenke"kiedy znow zakwitna biale
                bzy"?
                • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:42
                  marucha1 napisał:

                  > Bzy sa sliczne i tak cudnie pachna.A znasz piosenke"kiedy znow zakwitna biale
                  > bzy"?
                  znam i niezmiennie mnie wzusza. niby taka zwyczajna, prosta, a jednak... wzrusza
                  • marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:44
                    Jak sie przyznam,ze lubie piosenki Fogga to pewnie sie bedziecie smiali.A ja
                    stary rockmann jestem.
                    • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:55
                      marucha1 napisał:

                      > Jak sie przyznam,ze lubie piosenki Fogga to pewnie sie bedziecie smiali.
                      a smiać sie to nie dobrze?

                      > A ja stary rockmann jestem.
                      ...o tym też możemy rozmawiać smile

                      p.s.
                      Ja się nie smieje z piosenek Fogga bo je znam smile
                      • marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 20:58
                        Z Toba Aniouku nie mam tematow tabu.Jak dostaniesz zadyszki od biegania to daj
                        znac.Osiadziemy w jednym miejscu.
                        • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 21:11
                          marucha1 napisał:

                          > Z Toba Aniouku nie mam tematow tabu.
                          "tabu" - nie, ale takich o których nic mi nie wiadomo - sporo smile

                          > Jak dostaniesz zadyszki od biegania to daj znac.Osiadziemy w jednym miejscu.
                          Dzisiaj - przynajmniej jak na razie - to bieganie nawet mi sie podoba hihihi
                          Trochę "szybciej" rozmawiamy smile))
                          Zaczynam chyba rozumieć kiedy dostaje zadyszki. Gdy wątków więcej niż dwa, gdy
                          Milusińskich też więcej i gdy komputer czy sieć zaczynają same sobie mysleć smile
                          • marucha1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 21:15
                            aniouek1 napisała:

                            > marucha1 napisał:
                            >
                            > > Z Toba Aniouku nie mam tematow tabu.
                            > "tabu" - nie, ale takich o których nic mi nie wiadomo - sporo smile

                            Z pewnoscia mozna z Toba na kazdy temat pogawedzic.
                            >
                            > > Jak dostaniesz zadyszki od biegania to daj znac.Osiadziemy w jednym miejsc
                            > u.
                            > Dzisiaj - przynajmniej jak na razie - to bieganie nawet mi sie podoba hihihi
                            > Trochę "szybciej" rozmawiamy smile))
                            > Zaczynam chyba rozumieć kiedy dostaje zadyszki. Gdy wątków więcej niż dwa,
                            gdy
                            > Milusińskich też więcej i gdy komputer czy sieć zaczynają same sobie mysleć smile

                            One nie mysla.A to,ze tak czasem dzialaja to raczej brak myslenia ale ze
                            strony programistow lub administratorow sieci.
                            >


                            • aniouek1 Re: I co z naszym swietem?... 05.04.03, 21:19
                              marucha1 napisał:

                              > Z pewnoscia mozna z Toba na kazdy temat pogawedzic.
                              Marucho Ty mnie lepiej nie podpuszczaj. Już Ci się raz dzisiaj doskonale udało,
                              ale tak wcale nie musi być zawsze smile


                              ? > gdy komputer czy sieć zaczynają same sobie mysleć smile
                              > One nie mysla.A to,ze tak czasem dzialaja to raczej brak myslenia ale ze
                              > strony programistow lub administratorow sieci.
                              > >
                              pewno znów masz rację, choć wolałabym tym razem, żebys jej nie miał smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka