aniouek1 04.10.03, 14:43 Witaj Oto Twoja - ODKURZONA -, pachnąca życzliwością i życzeniami jak najlepszych słów i samych dobrych wiadomości, Twoja, „osobista” SZUFLADOWA SKRYTKA LISTOWA Z CYFROWYM ZAMKIEM BLYSKAWICZNYM NR 2 jest! .... i niech Ci służy jak najlepiej Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniouek1 list 2 04.10.03, 14:47 Cpt.Nemo Co się z Tobą dzieję? Gdzie Cie poniosło, zaniowsło i wyniosło, że byłeś, a teraz Cię nie ma i nie ma i nie ma? Wracaj, bo jak nie, to.. zaczniemy kompletować ekipę poszukiwawczo-zaginieniową i w końcu gdzieś Cię odnajdziemy, a wówczas... cieniutko być może śpiewał będziesz o.. morzu hihihi Odpowiedz Link
aniouek1 list 3 - popatrz do swojej PRZEGRÓDKI listowej... 04.10.03, 15:32 www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=11087&w=4884698&a=4884698&v=2&strona=0 -----------smutno Odpowiedz Link
aniouek1 list 5 21.02.04, 16:28 Kapitanie Nemo! Bardzo proszę, odbierz @ Pozdrawiam serduszkowo i...czekam Odpowiedz Link
aniouek1 list 6 23.02.04, 13:08 przykro mi, że nie było Cie wczoraj w Szuflandii, i że od dawna tu juz nie zaglądałeś Odpowiedz Link
aniouek1 list 8 15.12.05, 09:51 Cpt...uparłeś się? zaparłeś się? uwziąłeś się na ...nemo? Nawet jeśli to...szkodzi nic. Pozdrawiam Cię cieplutko w ten zimny dzień O! i już! Odpowiedz Link
aniouek1 list 9 10.03.06, 21:39 spokojnego żeglowania po spokojnych morzach w cudnym towarzystwie ...choć wzburzone morze też bywa urokliwe i może nawet bardziej zbliża do troski o "cuda" Miej sobie co lubisz O! i JUŻ! www.twardoch.art.pl/gallery/2.html Odpowiedz Link
skrzat11 Re: 2 - Skrytka listów do CPT.NEMO 16.02.09, 15:58 hopsasa kopsasa lec w gore Odpowiedz Link
megxx Re: 2 - Skrytka listów do CPT.NEMO 16.02.10, 23:33 up nr 2-musi być up-dla porzadku Odpowiedz Link