Dodaj do ulubionych

2 - Skrytka listów do CPT.NEMO

04.10.03, 14:43
Witaj smile

Oto Twoja - ODKURZONA -, pachnąca życzliwością i życzeniami jak najlepszych
słów i samych dobrych wiadomości, Twoja, „osobista” SZUFLADOWA SKRYTKA
LISTOWA Z CYFROWYM ZAMKIEM BLYSKAWICZNYM NR 2 jest! .... i niech Ci służy jak
najlepiej smile
Obserwuj wątek
    • aniouek1 list 2 04.10.03, 14:47
      Cpt.Nemo wink
      Co się z Tobą dzieję? Gdzie Cie poniosło, zaniowsło i wyniosło, że byłeś,
      a teraz Cię nie ma i nie ma i nie ma?
      Wracaj, bo jak nie, to.. zaczniemy kompletować ekipę poszukiwawczo-zaginieniową
      i w końcu gdzieś Cię odnajdziemy, a wówczas... cieniutko być może śpiewał
      będziesz o.. morzu hihihi wink
    • aniouek1 list 3 - popatrz do swojej PRZEGRÓDKI listowej... 04.10.03, 15:32
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=11087&w=4884698&a=4884698&v=2&strona=0

      -----------smutno sad
    • aniouek1 list 4 30.10.03, 16:31
      Cpt.Nemo - wracaj wreszcie!
    • aniouek1 list 5 21.02.04, 16:28
      Kapitanie Nemo!

      Bardzo proszę, odbierz @ wink

      Pozdrawiam serduszkowo i...czekam smile
    • aniouek1 list 6 23.02.04, 13:08
      przykro mi, że nie było Cie wczoraj w Szuflandii, i że od dawna tu juz nie
      zaglądałeś sad
    • aniouek1 list 7 16.04.05, 20:20
      Cpt.NEMO...czyżbyś na wieki utknął na mieliźnie?
    • aniouek1 list 8 15.12.05, 09:51
      Cpt...uparłeś się? zaparłeś się? uwziąłeś się na ...nemo?
      Nawet jeśli to...szkodzi nic.
      Pozdrawiam Cię cieplutko w ten zimny dzień O! i już!
    • aniouek1 list 9 10.03.06, 21:39
      spokojnego żeglowania po spokojnych morzach w cudnym towarzystwie
      ...choć wzburzone morze też bywa urokliwe i może nawet bardziej zbliża do
      troski o "cuda" wink Miej sobie co lubisz O! i JUŻ!

      www.twardoch.art.pl/gallery/2.html
    • aniouek1 Re: 2 08.03.07, 16:42

    • marucha1 Re: 2 - Skrytka listów do CPT.NEMO 02.03.08, 21:23
      Wpis ratunkowy
    • skrzat11 Re: 2 - Skrytka listów do CPT.NEMO 16.02.09, 15:58
      hopsasa kopsasa lec w gore
    • megxx Re: 2 - Skrytka listów do CPT.NEMO 16.02.10, 23:33
      up nr 2-musi być up-dla porzadku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka