kafund 24.01.05, 19:13 na jej stronie są do pobrania bannerki. Jeśli ktoś ma własną stronę lub znajomych adminów można poprosić o zamieszczenie. Tata Asi prosi o to w kalendarium na stronie www.asia.bim.net.pl Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zorka7 Re: 0 300 500 110 tel dla Asi - sposób na pomoc 24.01.05, 20:02 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16556&w=19746813&v=2&s=0 Odpowiedz Link
ekra5 Re: 0 300 500 110 tel dla Asi - sposób na pomoc 29.01.05, 15:11 hop!dzwońcie!to wspaniała dziewczyna! Odpowiedz Link
sceptyk62 Re: 0 300 500 110 tel dla Asi - sposób na pomoc 06.02.05, 11:33 warto więc chyba jeszcze raz podbić :-), zwłaszcza ze linia jeszcze działa Odpowiedz Link
agab51 Re: 0 300 500 110 tel dla Asi - sposób na pomoc 21.02.05, 20:59 podobno działa jeszcze tylko dziś, więc podbijam- dzwońmy Odpowiedz Link