111majka Re: 26000 26.01.07, 00:07 Brawo!!!!!! Konkurencja nie była zbyt silna, wszyscy odpadli w przedbiegach widząc porażającą siłę trafień asidei ))) Odpowiedz Link
asidea Re: 26000 26.01.07, 00:09 111majka napisała: > Brawo!!!!!! > Konkurencja nie była zbyt silna, wszyscy odpadli w przedbiegach widząc porażają > cą siłę trafień asidei > ))) ))))))) Odpowiedz Link
111majka Re: ...27000 21.02.07, 13:27 Test był, a stres to dopiero bedzie.... feelek napisał: > Majka stawia lody? W związku z kolejnym tysiącem? Mogę postawić, ale jak sama do lodow dojrzeję, czyli pochorobowo dojdę do siebie. A dochodzę już baaaardzo długo, więc na wiosnę jest szansa Ale wielkie lody będą się nam wszystkim należeć jak przegonimy Marki. Jeszcze jakieś 200 postów. Odpowiedz Link
feelek Re: ...27000 21.02.07, 22:18 ciekawe, czy tam jest wątek np. nocne Marki? czy tam się płaci w sklepie markami? czy dba się o markę? ------------- eeeeeeee takie tam Odpowiedz Link
asidea Re: ...27000 22.02.07, 20:40 Dlaczego akurat Marki są obiektem zainteresowania ? Odpowiedz Link
feelek Re: ...27000 22.02.07, 20:55 ...bo mają już tylko 150 postów więcej od Józków i wtedy FJ będzie na 3 miejscu wśród forów regionalnych Mazowsza ta Majka tak to usportawia a nam się to udziela Odpowiedz Link
asidea Re: ...27000 22.02.07, 21:12 feelek napisał: > ...bo mają już tylko 150 postów więcej od Józków > i wtedy FJ będzie na 3 miejscu wśród forów regionalnych Mazowsza > ta Majka tak to usportawia > a nam się to udziela ) To jeśli jest taki sportowy duch walki, to mam pytanie: Kim są Łomianki ,że mają taka wysoką frekwencję? Odpowiedz Link
feelek Re: ...27000 22.02.07, 23:14 też sobie zadałem to pytanie i okazało się że oni tam sobie nazakładali wątków o Rozpudzie, w ogóle jakieś takie b. netowo aktywne towarzystwo, z nimi się nam nie równać, ale jak się takie ogólnokrajowe tematy porusza? nasz brat bliźniak z drugiej strony WAwy (jak jadę do mojej tam kolegi, to w obie strony nakręcam 100 km), miasteczko kilkunastotysięczne, fajny basen ale sosen nie mają Odpowiedz Link
asidea Re: ...27000 22.02.07, 23:21 feelek napisał: > też sobie zadałem to pytanie i okazało się że oni tam sobie nazakładali wątków o Rozpudzie, w ogóle jakieś takie b. netowo aktywne towarzystwo, z nimi się nam nie równać,ale jak się takie ogólnokrajowe tematy porusza? Tutaj też można -i chyba nawet takowe już były > nasz brat bliźniak z drugiej strony WAwy (jak jadę do mojej tam kolegi, to w > obie strony nakręcam 100 km), miasteczko kilkunastotysięczne, fajny basen ale > sosen nie mają ) P.s Ja też preferuję sosny ) Odpowiedz Link
feelek Re: ...27000 22.02.07, 23:24 w Markach: chodzą w markowych ciuchach, co je w marketach kupują , czytają Marka Twaina, markerem adresują koperty lepiąc na nie marki, a ostatnio markują działalność forum ----------------- eeeeeeee takie tam ----------------- maszyna do pisania [postów] Odpowiedz Link
asidea Re: ...27000 22.02.07, 23:30 feelek napisał: > w Markach: > chodzą w markowych ciuchach, > co je w marketach kupują , > czytają Marka Twaina, > markerem adresują koperty lepiąc na nie marki, > a ostatnio markują działalność forum > ----------------- > eeeeeeee takie tam > ----------------- > maszyna do pisania [postów] Skąd wiesz? Odpowiedz Link
mar_cie Re: ...27000 23.02.07, 12:02 > feelek napisał: > > > w Markach: > > chodzą w markowych ciuchach, > > co je w marketach kupują , > > czytają Marka Twaina, > > markerem adresują koperty lepiąc na nie marki, > > a ostatnio markują działalność forum markotni też ostatnio są. Odpowiedz Link
111majka Re: ...27000 23.02.07, 12:32 mar_cie napisał: > > feelek napisał: > > > > > w Markach: > > > chodzą w markowych ciuchach, > > > co je w marketach kupują , > > > czytają Marka Twaina, > > > markerem adresują koperty lepiąc na nie marki, > > > a ostatnio markują działalność forum > > markotni też ostatnio są. Markizy sobie pozakładali i marketingowców udają... Ale Markowski to u nas mieszka Odpowiedz Link