Dodaj do ulubionych

Czy moge liczyc na Wasza cenna rade?...prosze ...

23.08.05, 09:14
Niestety jednak przylazla do mnie @, dzisiaj tj 23.08.2005. Cykle mam 27-28
dni a partnera niestety daleko stad. Musze kupic bilet lotniczy i isc na
zwolnienie zeby starac sie o wymarzona fasolke...

Boje sie, ze pomieszam w datach...im wiecej czytam na temat owulacji, cykli
itp...tym bardziej wydaje mi sie, ze jestem glupsza...

Prosze, doradzcie w jakim terminie powinnam wziac zwolnienie zeby byc na
miejscu w najlepszym czasie. Zamierzam wziac 1,5 tyg wolnego.

Blagam o porady - Wy sie na tym lepiej znacie ...
Obserwuj wątek
    • kattrin1 Re: Czy moge liczyc na Wasza cenna rade?...prosze 23.08.05, 09:22
      owulke z tego wynika masz ok 13-14 dc, wiec urlopik wez tak by w srodek
      urlopiku wypadał 13-14 dcsmile))bedziecie sie przytulac przed owu w środek i po
      owulce i wrócisz do domku moze juz z fasolkąsmile))
      zycze powodzeniasmile))
      • laryska Re: Czy moge liczyc na Wasza cenna rade?...prosze 23.08.05, 09:29
        hmm 13 dzien cyklu to wypada niedziela 4.09...czyli polece tam w piatek i
        zostane na caly tydzien...na wszelki wypadek...zabiore ze soba testy owul..

        strasznie Ci dziekuje, ze sie odezwalas...juz zaczelam tracic nadzieje sad
        • kattrin1 Re: Czy moge liczyc na Wasza cenna rade?...prosze 23.08.05, 09:34
          nie trac nadziei nie wolno, a proponowałabym wyjechac ok 11 dc na wszelki
          wypadeksmile) zawsze przeciez najlepiej przytulac sie przed owulacją a tylko
          poprawic po niejsmile)
          trzymam kciukismile))
          • laryska Re: Czy moge liczyc na Wasza cenna rade?...prosze 23.08.05, 09:52
            hmm 11 dc to wlasnie piatek 2.09, czy sie myle ? smile

            kattrin nie trac cierpliwosci ze mna...wlasnie sprawdzam polaczenia i z
            biletami kiepsko, no ale czego sie nie robi dla fasolki smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka