Dodaj do ulubionych

Wasze pomysły na szkolny lunch....

10.05.07, 18:00
bo moje juz sie skonczyly:)

Pozdrawiam
Agnieszka

Adrian (19.02.2001)
Anthony(08.12.2006)
Obserwuj wątek
    • dytko33 Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 10.05.07, 19:56
      hejka
      ja nie mam pojecia, ale tu dziewczyny dzielily sie swoimi pomyslami:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22057&w=49950515&a=49950515pozdrawiam
      • dytko33 ups to tez Twoj post n/t sorki 10.05.07, 19:57
    • majenkir Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 10.05.07, 20:59
      Moj pomysl - $2.50, niech sobie sama kupi ;).
      • aniutek Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 01:04
        peanut butter and jelly sandwich
        kawalki kurczaka pieczonego
        marchewki, celer sticks, tuna salad, krakersy
        kanapki - normalne z zserem, szynka,
        nie wiem co Twoje dziecko lubi, ile ma lat...
        • majenkir Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 01:07
          A moze croissant z Nutella?? Sama nie wzgardze..... ;)).
          • edytkus Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 05:42
            moja corka je tylko macaroni & cheese albo spaghetti, tak tez niedobrze :(
            • jaga_nj Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 20:12
              A moje stale menu to turkey sandwich(bo ham is disgusting;)), bagle with cream
              cheese, peanut butter w jelly...hmmm...i to by bylo na tyle. Znam jednego co na
              lunch sobie zyczy tylko kabanosy i paczki(chodzi do 2giej klasy), wzbudza
              niesamowita sensacje swoim lunchem;))). Zawsze tez wkladam owoce, dzisiaj np.
              truskawki. Dobrze ze wakacje niedlugo;). Lunchu nie bedzie;))))
              • marta2777 Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 23:56
                Jaga_nj, moge sobie ukrasc Twoje motto i wkleic w podpisie mojego emaila? :-)
                Podoba mi sie bardzo :-)
                Sorry, ze sie wcinam w watek nie na temat :-P
    • jantar2005 Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 14.05.07, 20:39
      Mój syn zazwyczaj je lunch w szkole, ale jak mamy meatloaf z cielęciny to z
      salata na kanapki lubi. Salsalito z "boars head" to jego ulubiony także.
      • jaga_nj Marta, nie ma sprawy:))))n/t 15.05.07, 03:40

        • marta2777 Re: Marta, nie ma sprawy:))))n/t 20.05.07, 00:25
          Jaga, dzieki :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka