saga5 10.05.07, 18:00 bo moje juz sie skonczyly:) Pozdrawiam Agnieszka Adrian (19.02.2001) Anthony(08.12.2006) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dytko33 Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 10.05.07, 19:56 hejka ja nie mam pojecia, ale tu dziewczyny dzielily sie swoimi pomyslami: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22057&w=49950515&a=49950515pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 10.05.07, 20:59 Moj pomysl - $2.50, niech sobie sama kupi ;). Odpowiedz Link Zgłoś
aniutek Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 01:04 peanut butter and jelly sandwich kawalki kurczaka pieczonego marchewki, celer sticks, tuna salad, krakersy kanapki - normalne z zserem, szynka, nie wiem co Twoje dziecko lubi, ile ma lat... Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 01:07 A moze croissant z Nutella?? Sama nie wzgardze..... ;)). Odpowiedz Link Zgłoś
edytkus Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 05:42 moja corka je tylko macaroni & cheese albo spaghetti, tak tez niedobrze :( Odpowiedz Link Zgłoś
jaga_nj Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 20:12 A moje stale menu to turkey sandwich(bo ham is disgusting;)), bagle with cream cheese, peanut butter w jelly...hmmm...i to by bylo na tyle. Znam jednego co na lunch sobie zyczy tylko kabanosy i paczki(chodzi do 2giej klasy), wzbudza niesamowita sensacje swoim lunchem;))). Zawsze tez wkladam owoce, dzisiaj np. truskawki. Dobrze ze wakacje niedlugo;). Lunchu nie bedzie;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
marta2777 Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 11.05.07, 23:56 Jaga_nj, moge sobie ukrasc Twoje motto i wkleic w podpisie mojego emaila? :-) Podoba mi sie bardzo :-) Sorry, ze sie wcinam w watek nie na temat :-P Odpowiedz Link Zgłoś
jantar2005 Re: Wasze pomysły na szkolny lunch.... 14.05.07, 20:39 Mój syn zazwyczaj je lunch w szkole, ale jak mamy meatloaf z cielęciny to z salata na kanapki lubi. Salsalito z "boars head" to jego ulubiony także. Odpowiedz Link Zgłoś