Dodaj do ulubionych

obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!!!

24.11.06, 10:24
kochani bezotkowcy
zwracam sie z ogromna prosba o okazanie serca i pomoc
chodzi o uratowanie zycia KONIA
ponizej opis sytuacji:


CEZAR
Wiek- 8 lat
maść-kasztan
wyrok- ŚMIERĆ!!!!!!!
powód- nawracająca kontuzja nogi będąca wynikiem nadmiernego "zurzywania
przedmiotu"-konia
- wrzody!!!!
To w najmniejzym skrócie wyrok jaki został wydany na przyjaciela, który przez
ostatnie lata spełniał marzenia ludzi, sprawiał, że człowiek był szybszy od
wiatru, że był dumny z posiadanej zabawki. jednak przez głupotę ludzką ta
zabawka uległa zniszczeniu i miała juz nigdy nie obejrzec świata dziennego!
Ale dzięki wam Cezar może żyć!!!!To młody koń, który kocha ludzi, jest im
całym sobą oddany, nie czuje do nich żalu ani strachu. Nie pozbawiajmy go
nadzieji, że jeszcze są na świecie ludzie, którym los koni nie jest
obojętny!!!!!!
Drugie życie Cezara kosztuje jedyne 2 tys złotych!!!!to tak mało za życie a
jednocześnie tak wiele!!!!!!Cezar potrzebuje też wsparcia w leczeniu
trzeszczki (kontuzja prawej przedniej nogi) oraz wrzodów!Do końca życia
będzie musiał być kuty ortopedycznie i będzie musiał brać witaminy na wrzody.

Nasza akcję wspiera Krakowskie Towarzystwo opieki Nad Zwierzetami,
udostepnili nam oni swoje konto na rzecz akcji RATOWANIA ŻYCIA CEZARA!!!
Kredyt Bank- 80150014871214800090360000
Chetni mogą również wpłacać datki bezpośrednio w siedzibie ktoz-u w Krakowie
przy ulicy Floriańskiej 53
Proszę pomóżmy mu znów cieszyć się życiem, uratujmy kolejne końskie życie,
tak wiele ich dziś bez potrzeby odchodzi...
Bardzo proszę o pomoc.
Ania z Krakowa
Obserwuj wątek
    • mozambique Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 24.11.06, 12:25
      nioma jesli to nei zadna podpucha to szybciutko rzuć to na volte i qnw,
      • nioma Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 24.11.06, 15:51
        hmm
        chyba nie wiem co to
        • mozambique Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 24.11.06, 15:57
          a jzu myslałalam zes ty koniara :((((((
          • gothica666 Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 24.11.06, 18:05
            Hej! Jeśli można konikowi pomóc to ja chętnie w ramach skromnych
            mozliwości.Jeździć, nie jeżdżę ale konie bardzo lubię. Kochane są i wogóle. Jak
            to ma być wpłacone żeby napewno do Cezara trafiły?
          • nioma Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 24.11.06, 22:18
            koniara jestem
            ale zadne strony ani fora mnie nie kreca
    • mnietka.kokietka Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 25.11.06, 18:56
      czyli jest potrzeba tylko finansowa?

      bo chciałam powiedzieć że można tu spytać czy by go nie przyjęli

      www.kolatnik.pl/
      • aga_ata Re: obowiazkowe dla kazdego bezotkowca - PROSZE!! 25.11.06, 19:27
        O kurcze, właśnie dzisiaj w rmf Gawlińscy mówili coś o koniach ;)
        Dorzucę się i ja ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka