Dodaj do ulubionych

NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY

IP: *.crowley.pl 12.09.05, 16:01
NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY na terenie całej Ochoty
oraz w pdf na stronie www.oko.com.pl.
Obserwuj wątek
    • Gość: misia Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: 81.210.81.* 16.02.06, 15:07
      Wspaniale, ale dlaczego od 3-4 numerów ( od pażdziernika )nie da sie tego
      czytać. Może 1 -2 artykuły da się przeczytać, ale reszta to coś okropnego.
      Dlaczego jest tak mało tych wspaniałych informacji z początkowych numerów o
      Starej Ochocie. Większość moich sąsiadów i znajomych z Ochoty nie bierze już
      Ochotnika. Jak tak dalej pójdzie to chcemy zrobić petycję aby pięniądze gminy
      nie szły na te bzdury. Chyba że się poprawi i będzie taki jak był kiedyś. A był
      ten OCHOTNIK wspaniały. Językowo też się coś popsuło. Nie piszą tez chyba osoby
      znające tą dzielnicę. Nie ma Pól Mokotowskich, jest POLE MOKOTOWSKIE.
      • Gość: Troy Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: *.compi.net.pl 16.02.06, 16:41
        Pierwsze nr ograniczały się tylko do St. Ochoty i to nie było dobre.

        Ochota to przed wszystkim Rakowiec i nowe dzielnice w okolicach Szczęśliwic.
        Naprawdę trudno w kółko czytać jaka piękna jest st. ochota, skoro obiektywnie
        rzecz biorąc jest to banalna mieszczańska architektura dla urzędników sprzed
        1939. (ładnie to jest np. na mokotowskiej)
        Słusznie ktoś napisał, że St.Ochota to właściwie nie jest miasto bo tam nie ma
        usług, sklepów, niczego, tylko drogie mieszkania dla snobów, których
        dowartościowuje to, że mieszkają na starej ochocie (pewnie w ten sposób chcą
        odreagować fakt, że są z wiochy)

        Okolice bazaru na Banach to jest dopiero klimatyczne miejsce.

        Dobrze, że Ochotnik zwrócił ku temu co się aktualnie dzieje w ochockiej
        kulturze (to chyba gł. cel pisma Ośrodka Kultury) i ograniczył rozpamiętywnie o
        tym co było za Piłsudskiego (skądinąd miłe, ale bez przesady).

        Innymi słowy kup sobie książkę o historii miasta, a Ochotnika zostaw w spokoju.

        RAKOWIEC PANY!!!
        • Gość: Mary zpakamery Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: *.szpitalna.ngo.pl 21.02.06, 13:20
          OCHOTA PANY!
    • Gość: monika Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.02.06, 18:13
      na stronie "oka" mie dzialaja linki do Ochotnika!
      • mvitti Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY 20.02.06, 01:01
        Zgadzam się, że architektura kolonii jest zachowacza, historyzująca, sprzyjająca
        tradyscyjnym gustom. Są jednak kolonie jednoczesnie najwybitniejszym założeniem
        urbanistycznym w naszej stolicy. Poza tym jako ochocianin kolega troy powinien
        wiedzieć, że stara ochota to również 2 strona pl. narutowicza, przypominająca
        raczej wspominany prze kol troya mokotów...oj coś chyba kolega jest jednak z
        Mławy nie z Rakowca...
        • corrado.cattani do misi 21.02.06, 20:32
          zawsze było jest i będzie POLE MOKOTOWSKIE - najpierw sprawdź a potem zabieraj
          głos w dyskusji
          • Gość: lukrecja Re: do misi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 19:10
            Tak Ochotnik jest super. czytałam czasami Informator Ochoty ale to jest nedza
            totalna. Podoba mi sie w Ochotniku styl i nie bawienie sie w polityke.
            Mysle, że goście z Informatora zapłakali sie tym, że Ochotnik robi taka
            kariere !!!!

            3 majcie tak

            lukrecja
            • Gość: czytelnik Re: do misi IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.02.06, 22:26
              Lukrecjo - czasami orgazm bywa szkodliwy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka