Gość: OKO IP: *.crowley.pl 12.09.05, 16:01 NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY na terenie całej Ochoty oraz w pdf na stronie www.oko.com.pl. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misia Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: 81.210.81.* 16.02.06, 15:07 Wspaniale, ale dlaczego od 3-4 numerów ( od pażdziernika )nie da sie tego czytać. Może 1 -2 artykuły da się przeczytać, ale reszta to coś okropnego. Dlaczego jest tak mało tych wspaniałych informacji z początkowych numerów o Starej Ochocie. Większość moich sąsiadów i znajomych z Ochoty nie bierze już Ochotnika. Jak tak dalej pójdzie to chcemy zrobić petycję aby pięniądze gminy nie szły na te bzdury. Chyba że się poprawi i będzie taki jak był kiedyś. A był ten OCHOTNIK wspaniały. Językowo też się coś popsuło. Nie piszą tez chyba osoby znające tą dzielnicę. Nie ma Pól Mokotowskich, jest POLE MOKOTOWSKIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Troy Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: *.compi.net.pl 16.02.06, 16:41 Pierwsze nr ograniczały się tylko do St. Ochoty i to nie było dobre. Ochota to przed wszystkim Rakowiec i nowe dzielnice w okolicach Szczęśliwic. Naprawdę trudno w kółko czytać jaka piękna jest st. ochota, skoro obiektywnie rzecz biorąc jest to banalna mieszczańska architektura dla urzędników sprzed 1939. (ładnie to jest np. na mokotowskiej) Słusznie ktoś napisał, że St.Ochota to właściwie nie jest miasto bo tam nie ma usług, sklepów, niczego, tylko drogie mieszkania dla snobów, których dowartościowuje to, że mieszkają na starej ochocie (pewnie w ten sposób chcą odreagować fakt, że są z wiochy) Okolice bazaru na Banach to jest dopiero klimatyczne miejsce. Dobrze, że Ochotnik zwrócił ku temu co się aktualnie dzieje w ochockiej kulturze (to chyba gł. cel pisma Ośrodka Kultury) i ograniczył rozpamiętywnie o tym co było za Piłsudskiego (skądinąd miłe, ale bez przesady). Innymi słowy kup sobie książkę o historii miasta, a Ochotnika zostaw w spokoju. RAKOWIEC PANY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mary zpakamery Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: *.szpitalna.ngo.pl 21.02.06, 13:20 OCHOTA PANY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.02.06, 18:13 na stronie "oka" mie dzialaja linki do Ochotnika! Odpowiedz Link Zgłoś
mvitti Re: NOWY NR 6 OCHOTNIKA JUŻ DOSTĘPNY 20.02.06, 01:01 Zgadzam się, że architektura kolonii jest zachowacza, historyzująca, sprzyjająca tradyscyjnym gustom. Są jednak kolonie jednoczesnie najwybitniejszym założeniem urbanistycznym w naszej stolicy. Poza tym jako ochocianin kolega troy powinien wiedzieć, że stara ochota to również 2 strona pl. narutowicza, przypominająca raczej wspominany prze kol troya mokotów...oj coś chyba kolega jest jednak z Mławy nie z Rakowca... Odpowiedz Link Zgłoś
corrado.cattani do misi 21.02.06, 20:32 zawsze było jest i będzie POLE MOKOTOWSKIE - najpierw sprawdź a potem zabieraj głos w dyskusji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukrecja Re: do misi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 19:10 Tak Ochotnik jest super. czytałam czasami Informator Ochoty ale to jest nedza totalna. Podoba mi sie w Ochotniku styl i nie bawienie sie w polityke. Mysle, że goście z Informatora zapłakali sie tym, że Ochotnik robi taka kariere !!!! 3 majcie tak lukrecja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: do misi IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.02.06, 22:26 Lukrecjo - czasami orgazm bywa szkodliwy Odpowiedz Link Zgłoś