gs500f
20.03.07, 15:16
Szanowni Sąsiedzi,
Czy tylko ja mam problem z kontaktem do naszej ADMINISTRATORKI.
Jak dzwonie do ATRIUM21 to ludzie odpowiadaja ze nie ma lub rozmawia przez
telefon.
Kiedy dzwonie na tel. komorkowy za pierwszym razem nie odbiera, pozniej
ABONENT CZASOWO NIEDOSTEPNY.
Prosze o swoje opienie.
pozdr