Dodaj do ulubionych

Kontakt z Panią Księżak z ATRIUM21

20.03.07, 15:16
Szanowni Sąsiedzi,
Czy tylko ja mam problem z kontaktem do naszej ADMINISTRATORKI.
Jak dzwonie do ATRIUM21 to ludzie odpowiadaja ze nie ma lub rozmawia przez
telefon.
Kiedy dzwonie na tel. komorkowy za pierwszym razem nie odbiera, pozniej
ABONENT CZASOWO NIEDOSTEPNY.
Prosze o swoje opienie.
pozdr
Obserwuj wątek
    • gs500f Re: Kontakt z Panią Księżak z ATRIUM21 20.03.07, 16:04
      Sorki za ten wątek, chciałem coś szybko załatwic.
      Dodzwonilem sie, pewnie wczesniej byla zajeta.
      pozdr i przepraszam Panią Jolantę
      • wojraf Re: Kontakt z Panią Księżak z ATRIUM21 20.03.07, 19:08
        ale niech Pan nie przeprasza, my tez mamy ciagle taki problem. Dzwonilismy na
        komorke-wylaczona. Na stacjonarny-pan odpowiadal ze wlasnie rozmawia przez
        komorke, zajeta, a porzypominam ze komorka wylaczona, no chyba ze ma inna:)
        za jakies pare minut odbiera komorke, mowi ze nie ma jej w firmie:)
        co lepsze: umawia sie na spotkanie w garazu- nie przychodzi,ja zwalniam sie z
        pracy zeby sie z nia spotkac. W zamian jest jakis Pan ktory zupelnie o sprawie
        sie nie orientuje.
        Wiec mysle ze nie jestes odosobniony:)
    • anetakuzma odnosnie dzisiejszego spotkania SO II 30.01.08, 23:28
      FAKT TO CO DZISIAJ NAM PRZEDSTAWILI A RACZEJ POWIEDZIELI TO NIE DO PRZYJECIA
      I TAK MOJA SIOSTRA MA MIESZKANIE NA SO I I PłACI ZA WSZYSTKO + EW NADWYżKI ZA
      LICZNIKI 280,00 /MSC GARAZ 20,0 WIEC COś JEST NIE HALO A WOGóLE TO ONI POWINNI
      NAM DAC DO WGLąDU TE ICH WYIMAGINOWANE WYLICZENIA .....POZDRO ANETA SO II
      • walach2 Re: odnosnie dzisiejszego spotkania SO II 31.01.08, 12:29

        > COś JEST NIE HALO A WOGóLE TO ONI POWINNI
        > NAM DAC DO WGLąDU TE ICH WYIMAGINOWANE WYLICZENIA
        >.....POZDRO ANETA SO II

        to jest forum Słonecznego I
        powyższy wpis powinien raczej trafić na forum Osiedla Słonecznego II
        link poniżej
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44642
        natomiast już wkrótce dojdzie forum Słoneczne III
        dozbud.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=59&Itemid=44

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka