Dodaj do ulubionych

Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele?

20.05.08, 15:00
Hej!
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś miał tam wesele i czy poleca?
Dzieki z góry:)
Obserwuj wątek
    • martulka22 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 28.05.08, 13:25
      Witam,
      My też zaplanowaliśmy wesele w tym właśnie miejscu. Nasz termin to 27 czerwca 2009. W ubiegłym roku bawiliśmy się tam na weselu u znajomych i bardzo nam się podobało. Obsługa była na poziomie, jedzenia bardzo dużo, a poza tym para która wtedy robiła wesele bardzo sobie chwali organizację.

      Napisz czy się zdecydowaliście.
      • komisia28 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 28.05.08, 13:48
        Ja się już zdecydowałam, ale ślub mam dopiero 12 września tj.
        piątek, chcieliśmy sobotę, ale niestety wszystkie soboty są już
        zajęte, więc jak sądzę hotel cieszy się również zainteresowaniem
        chociaż na forum nikt o nim nie wspomina, niestety:(
        • martulka22 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 29.05.08, 09:13
          naprawdę wszystkie terminy mają pozajmowane?? My rezerwowalismy ok 1,5 miesiąca wcześniej i w sumie to wtedy mieli zajęty tylko jeden termin w czerwcu a tak to cale wakacje wolne. Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. Ja po rozmowach z paniami które się wszystkim zajmują jestem bardzo dobrej myśli:) No i co dla nas było wązne cena nie jest taka wysoka i dużo rzeczy można zakupić samemu, jak np dodatkowe soki ( u koleżanki na weselu w innej restauracji za dodatkowy litr soku musiała zapłacić 10 złotych)
          • bulls.eye Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 06.06.08, 19:54
            Często tak się słyszy
            to zagranie marketingowe.

            --
            Domy weselne Wrocław
            • komisia28 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 11.06.08, 14:24
              Mi chodziło o ten rok. Ja mam wesele we wrześniu tego roku i
              wszystkie sobotnie terminy mają już zajęte. Jeśli chodzi o 2009 to
              nie wiem, bo nie pytałam.
    • bellaria Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 28.06.08, 23:03
      Witam ! To było wprawdzie 7 lat temu ,ale właśnie w Wieniawie
      wyprawiałam swoje wesele i bardzo polecam ! Sala spodobała nam się
      już sama w sobie ,ale po wejściu do niej już na weselną zabawę
      bylismy zszokowani ,bo nie przypuszczaliśmy ,że tak ładnie i
      elegancko ją jeszcze przygotują .Jedzenie było bardzo smaczne i dużo
      (jeszcze zabraliśmy do domu ),obsługa bardzo miła i
      sprawna ,wszystko dopilnowane bez żadnych niemiłych
      niespodzianek .Nie wiem jak jest teraz , wtedy w cenie były
      napoje ,których ilość myślę ,żeby starczyła ,ale dokupiliśmy jeszcze
      soki .Własne też było ciasto ( tort) i owoce .My i nasi goście
      byliśmy bardzo zadowoleni .Napewno nie będziecie żałować .Dużo
      szczęścia na nowej drodze i miłej zabawy życzę .
      • komisia28 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 01.07.08, 15:47
        Dziękuje bardzo za odpwoiedź, teraz czuję się o wiele lepiej:))
        • gosik_8310 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 27.02.09, 21:53
          Witam

          Ja bede miala tam wesele 6 czerwca, ktos wiecej moze napisac o restauracji
          wieniawa??

          Prosze o jakies info
          • djzogar Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 28.02.09, 17:53
            Witam Grałem tam na weselach no i imprezach firmowych jedyny minus tego miejsca
            to upierdliwi sąsiedzi będziecie mieli przyciszoną muzykę tak od 22 ale po za
            tym jedzenie i obsługa w pożątku Polecam sie od strony muzycznej jak i od
            alkoholi oraz napoi możliwość zwrotów po weselu
            • fiamma Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 15.04.09, 12:55
              Byłam tam na weselu..
              Osobiście bardzo mi się nie podobało ale każdy ma inny gust i inne wymagania (i
              inny portfel). Nie wiem jaki jest koszt wesela w Wieniawie, ale może cena jest
              dobra i może jak na tę cenę to Wieniawa jest świetną opcją. Trudno ją porównywać
              do zamku Kliczków.. Można porównywać te same klasy cenowe, a tu rozeznania nie mam.

              Bardzo dużo zależy od indywidualnej organizacji - na pewno da się tam wyprawić
              bardzo przyzwoite wesele.
              Obiektywnie mogę powiedzieć tyle: przybranie sali żółto-zielone (nie wiem kto
              wybiera kolorystykę, ale jeśli młodzi to jest jeszcze nadzieja..) i bardzo
              obfite - to się większości może spodobać. Dla mnie obrzydliwie słodko, ale wiele
              osób lubi jak jest lukrowo. Stoły przybrane i zaaranżowane jak trzeba. W
              porównaniu do dekoracji innych sal na weselach, na których byłam, to była jedna
              z lepiej przybranych sal.

              Jedzenie niestety kiepskie. To co było na ciepło jeszcze znośne, ale na zimno
              nie było do zjedzenia nic.. niektórych półmisków nawet nikt nie tknął bo tak
              nieapetycznie wyglądały. I generalnie - to co na zimno było niesmaczne :( (w
              ciągu ostatnich kilu lat byłam na 10 weselach - na każdym jedzenie było lepsze
              niż tu. nie dużo lepsze ale jednak) Jestem dość wybredna jeśli chodzi o
              jedzenie, ale moja opinia w kwestii zimnych dań pokrywa się mniej więcej z
              opinią całej rodziny więc można powiedzieć że już bliżej jej do opinii
              obiektywnej.
              Jeśli chodzi o całą resztę to chyba nic złego powiedzieć nie mogę.

              Nie chcę nikogo przestraszyć tylko uczulić - spróbujcie tego jedzenia zanim
              pozwolicie je sobie zaserwować na weselu. jak wiadomo goście lubią dobrze zjeść
              na weselach - jedzenie to jedna z ważniejszych atrakcji. nie może być
              niesmaczne, bo zepsuje to imprezę.
              • martakrawczyk3 Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 23.08.16, 23:18
                Witajcie - może ktoś posiada świeże opinie w temacie wesela w restauracji Wieniawa ?
                • callja Re: Hotel Wieniawa- czy ktoś miał tam wesele? 24.08.16, 23:36
                  Ewentualne opinie proszę przesłać zainteresowanej na maila gazetowego :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka