Dodaj do ulubionych

cicho sza,nie budzcie idioty,Haaretz jeszcze nie w

03.09.06, 20:39
wie.
Biuro Prasowe - zapowiedzi prasowe

Wizyta Prezydenta RP w Izraelu

W dniach 10-13 września 2006 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech
Kaczyński będzie przebywał z oficjalną wizytą w Państwie Izrael.
Prezydentowi RP będzie towarzyszyć Małżonka, Maria Kaczyńska.

buhahahaha , ale debil , spiesz sie to juz za tydzien, moze jeszcze sie
zalapiesz na tlumacza dla tragarza

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=47978723
• Cicho sza , tajemnica prosto z moich kregow PIS (1) lechu1

ZA 2 tygodnie- moze 3 tygodnie oficjalna wizyta Kaczynskiego w Izraelu
jesli nic nowego araby nie zmajstruja .
Zapinamy wszystko na ostatni guzik z polskiej strony no i oczywiscie
izraelskiej.....))))))))))))) dwa przyjazne kraje .
Krystek sie pochlasta .....( a z nim reszta islamo-komuszkow ).
Obserwuj wątek
    • j-k Krystian , jestem z Ciebie dumny... 03.09.06, 20:42
      Zawsze mowilem Ci, ze popieram polityke zagraniczna PiS,
      gdyz jest ona prosta kontynuacja polityki zagranicznej SLD...

      i o co sie tu, hloopie, obrazac :)))
      • krystian71 Re: Krystian , jestem z Ciebie dumny... 03.09.06, 20:46
        no wiesz,tak dlugo mnie znasz i nie wiesz ,ze przezylem wlasnie chwile
        radosci,gdy przeczytalem o tajemniczych kregach PIs-owskich z ktorych
        lechu,zreszta niescisle czerpie swoje wiadomosci :)))
        PS.o tej wizycie i mniej wiecej nawet terminie wiadomo bylo tuz po
        zaprzysiezeniu,kazdego prezydenta pytaja , gdzie pojedzie a szczegolnie gdzie
        najpierw.
        A z tym SLD wez sie nie wyglupiaj,Konia kuja zaba noge podstawia.
        • j-k Re: Krystian , jestem z Ciebie dumny... 03.09.06, 20:50
          krystian71 napisała:
          > A z tym SLD wez sie nie wyglupiaj, Konia kuja zaba noge podstawia.

          Zaba na resorach? - to jezd cos :)))

          Ale czego sie tu wstydzic, hloopie, ze Kaczynski nie jest gorszy
          od Stolzmana-Kwasniewskiego?
          Wiem, ze to helke to troche gnebi, no ale wszystkim nie mozna na raz
          dogodzic :)))

          • krystian71 Re: Krystian , jestem z Ciebie dumny... 03.09.06, 21:00
            od stolcmana trudno byc gorszym.
            Tego niebezpieczenstwa nie bylo, i nie z Israelem.
            Bylo z Tuskiem i Niemcami ,bo jeden i drugi im do d...wchodzili bez mydla
    • krystian71 i jeszcze link,bo ciemniaki z kukulczej paki 03.09.06, 20:43
      tego wymagaja

      www.prezydent.pl/x.node?id=3542694
      czyli link na tajemnicze kregi PIS-owskie dobrze wtajemniczonego Lecha1 !!!!!
      • i-love-2-bike Re: i jeszcze link,bo ciemniaki z kukulczej paki 03.09.06, 20:44
        krystian71 napisała:

        > tego wymagaja
        >
        > www.prezydent.pl/x.node?id=3542694
        > czyli link na tajemnicze kregi PIS-owskie dobrze wtajemniczonego Lecha1 !!!!!

        ci bojeszcze nie wymyje dobrze kibli i go zwolnia:)
        • krystian71 Re: i jeszcze link,bo ciemniaki z kukulczej paki 03.09.06, 20:52
          w kiblach dobrze niesie, UB zawsze wtykalo tam najglupszego agenta ale z
          dobrym sluchem.Czasami babcia klozetowa byla na etacie,niejedna sie domku
          dorobila z tej prywaty.
          Lesiu wlasnie przepychal kibel ,slyszal,ze ktos SRA,wiec wyjal notatnik i
          zapisal-ISRAEL.
          A te tajemnicze kregi,to mu gora wyplynely,bo rura byla dalej zapchana.
          • i-love-2-bike Re: i jeszcze link,bo ciemniaki z kukulczej paki 03.09.06, 20:59
            krystian71 napisała:

            > w kiblach dobrze niesie, UB zawsze wtykalo tam najglupszego agenta ale z
            > dobrym sluchem.Czasami babcia klozetowa byla na etacie,niejedna sie domku
            > dorobila z tej prywaty.
            > Lesiu wlasnie przepychal kibel ,slyszal,ze ktos SRA,wiec wyjal notatnik i
            > zapisal-ISRAEL.
            > A te tajemnicze kregi,to mu gora wyplynely,bo rura byla dalej zapchana.
            >

            no problem,ze lesiu chyba sam za glupi,aby nawet kible szorowac,to wtyka tam leb
            i zapycha rury a potem beka nieswiezo na forum przy falszywym akompaniamencie
            dany,arapa i ich muzykantow bez sluchu:)
            ps.a my cwiczymy ostro od poniedzialku gramy:)))
            • krystian71 Re: i jeszcze link,bo ciemniaki z kukulczej paki 03.09.06, 21:02
              znowu trzymamy za was kciuki,ja i Kubus-bez przerwy
    • kokosz_is_back Re: cicho sza,nie budzcie idioty,Haaretz jeszcze 03.09.06, 20:58
      Hej,
      Szczerze mowiac, zagraniczna polityka "kaczorow", w tym utrzymywanie przez
      obecny rzad RP bliskich stosunkow z chutzpah_maggot_landem wprowadza mnie w
      zaklopotanie... :-((
      Pozdr.,
      K
      • j-k nie dziwie sie... 03.09.06, 20:59
        Ale powiedz mi, od kiedy Ci sie wydaje,
        ze masz blade pojecie o polityce Swiatowej?
    • i-love-2-bike Re: cicho sza,nie budzcie idioty,Haaretz jeszcze 04.09.06, 02:39
      idiota nie i tak spi,wiadomo kible brudza sie non stop to leb kudlaty ciagle w
      pogotowiu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka