darima_ka 06.05.08, 13:54 Witaj,na Forum Beż Granic, życzę miłej zabawy z nami Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darima_ka Re: ♠♠ Szubienica ♠♠ 06.05.08, 13:57 Muszę przyznać ,że mimo że w pracy nie mam czasu na net , ale Twój nick tak mnie zaintrygował ,że sobie na chwilę pozwoliłam ,na oderwanie sie od pracy żeby Cię przywitaćDD Odpowiedz Link
darima_ka Powodowana ciekawością ogromną 06.05.08, 13:58 Zapytam , czy nick Twój jest odzwierciedleniem nastroju? D Odpowiedz Link
inka-1 Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 14:03 ze o watku powitalnym zapomnialam...taki mam dzien... Witam oficjalnie raz jeszcze... Odpowiedz Link
darima_ka Re: Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 14:08 Nie wiemy , czy ta szubienica dla nas przygotowana , czy może chce żeby na szyi się zawieszać? DDD Odpowiedz Link
inka-1 W mojej dzisiejszej sytuacji ... 06.05.08, 14:10 to ja juz Szubienicy pytalam czy mi czegos nie chcial zasugerowac...i nie ch nie poczuje sie urazony... Tez mnie ciekawi Jego podejscie do zycia czy jest taki mroczny czy przeciwnie... Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 ♠♠ Szubienica ♠♠ 06.05.08, 14:11 Haha, widzisz? Dziewczyny już są chętne zawiesić się Ci na szyi, czyli jesteś u Siebie! Pozdrówka Odpowiedz Link
szubienica Re: Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 14:13 Dziękuję,dziękuję.... Wisielczego nastroju nie posiadam niestety, czym może niektórych zawiodłem. Co do nicku,to tak sobie myślałem, myślałem...,aż wymyśliłem Odpowiedz Link
darima_ka Re: Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 16:12 szubienica napisał: > Dziękuję,dziękuję.... Wisielczego nastroju nie posiadam niestety, czym może > niektórych zawiodłem. Co do nicku,to tak sobie myślałem, myślałem...,aż > wymyśliłem Dlaczego niestety? To powinien być powód do zadowolenia,zwłaszcza ,że smutasów chodzi po świecie nadmiarDDD Odpowiedz Link