Dodaj do ulubionych

♠♠ Szubienica ♠♠

06.05.08, 13:54
Witaj,na Forum Beż Granic, życzę miłej zabawy z namibig_grin
Obserwuj wątek
    • darima_ka Re: ♠♠ Szubienica ♠♠ 06.05.08, 13:57
      Muszę przyznać ,że mimo że w pracy nie mam czasu na net , ale Twój nick tak mnie
      zaintrygował ,że sobie na chwilę pozwoliłam ,na oderwanie sie od pracy żeby Cię
      przywitaćbig_grinDD
    • darima_ka Powodowana ciekawością ogromną 06.05.08, 13:58
      Zapytam , czy nick Twój jest odzwierciedleniem nastroju? big_grinD
      • inka-1 Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 14:03
        ze o watku powitalnym zapomnialam...taki mam dzien...
        Witam oficjalnie raz jeszcze...
        • darima_ka Re: Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 14:08
          Nie wiemy , czy ta szubienica dla nas przygotowana , czy może chce żeby na szyi
          się zawieszać? big_grinDDD
          • inka-1 W mojej dzisiejszej sytuacji ... 06.05.08, 14:10
            to ja juz Szubienicy pytalam czy mi czegos nie chcial
            zasugerowac...i nie ch nie poczuje sie urazony...
            Tez mnie ciekawi Jego podejscie do zycia czy jest taki mroczny czy
            przeciwnie...
          • tadeusz_ski.51 ♠♠ Szubienica ♠♠ 06.05.08, 14:11
            Haha, widzisz? Dziewczyny już są chętne zawiesić się Ci na szyi, czyli jesteś u
            Siebie! Pozdrówka smile
          • szubienica Re: Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 14:13
            Dziękuję,dziękuję....smile Wisielczego nastroju nie posiadam niestety, czym może
            niektórych zawiodłem. Co do nicku,to tak sobie myślałem, myślałem...,aż
            wymyśliłem smile
            • inka-1 Zwraca...uwage.. 06.05.08, 14:18
              to napewno
            • darima_ka Re: Mnie tak zaszokowal.. 06.05.08, 16:12
              szubienica napisał:

              > Dziękuję,dziękuję....smile Wisielczego nastroju nie posiadam niestety, czym może
              > niektórych zawiodłem. Co do nicku,to tak sobie myślałem, myślałem...,aż
              > wymyśliłem smile
              Dlaczego niestety?
              To powinien być powód do zadowolenia,zwłaszcza ,że smutasów
              chodzi po świecie nadmiarbig_grinDDD
    • skorpionica11 Re: ♠♠ Szubienica ♠♠ 06.05.08, 20:00
      witam
    • rena-ta49 Re: ♠♠ Szubienica ♠♠ 07.05.08, 13:28
      Witam i ja smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka