inna_mama
12.02.05, 20:18
ctime.cool.ne.jp/MyDiamondBaby/game.htm
swietna gierka, ale niech ktos mi powie - jak otworzyc sejf za biurkiem???
wlozylam juz dyskietke gdzie trzeba, mam kartke ze znaczkami spod mikroskopu,
wiem ze na kulkach trzeba umiescic te znaczki tylko JAK TO ZROBIC???????????
nastepne pytanie - do czego sluzy latarka czy co to tam jest? i gdzie jest
kluczyk do gornej szuflady??
dzieki i milej zabawy:-)