Dodaj do ulubionych

MY DIAMOND BABY

12.02.05, 20:18
ctime.cool.ne.jp/MyDiamondBaby/game.htm
swietna gierka, ale niech ktos mi powie - jak otworzyc sejf za biurkiem???
wlozylam juz dyskietke gdzie trzeba, mam kartke ze znaczkami spod mikroskopu,
wiem ze na kulkach trzeba umiescic te znaczki tylko JAK TO ZROBIC???????????
nastepne pytanie - do czego sluzy latarka czy co to tam jest? i gdzie jest
kluczyk do gornej szuflady??
dzieki i milej zabawy:-)
Obserwuj wątek
    • pauli7 Re: MY DIAMOND BABY 12.02.05, 21:00
      tych znaczkow nigdzie nie umieszczasz, potraktuj je jak strzalki... bo pewnie
      juz zauwazylas, ze te kulki da sie wcisnac:)
      a ta latarka to jest raczej szpachelka czy jak to nazwac...:)

      Pauli
      • inna_mama Re: MY DIAMOND BABY 12.02.05, 21:08
        noooo zauwazylam juz dawno ze mozna je wcisnac, ale nic z tego nie wynika:/ daj
        mi jeszcze jakas wskazoweczke:-)
        • inna_mama Re: MY DIAMOND BABY 12.02.05, 23:04
          jak ugryzc zagadke pod lustrem?
        • pauli7 Re: MY DIAMOND BABY 13.02.05, 00:48
          no przeciez dalam:)
          >tych znaczkow nigdzie nie umieszczasz, potraktuj je jak strzalki

          strzalki pokazuja kolejnosc, w jakiej wciskac i tyle:) tylko ze pod mikroskopem
          sa do gory nogami...:)

          Pauli
          • inna_mama Re: MY DIAMOND BABY 13.02.05, 00:51
            sejf juz otworzylam dawno
            teraz nie wiem co z zagadka pod lustrem i muzyczka z kasety:/ ale chyba dam se
            juz spokoj z ta gierka...
            • rosa_canina Re: MY DIAMOND BABY 31.05.05, 01:10
              jest jakis sposob na rozwiazanie tej ukladanki z kolorowymi kreskami? moze ktos
              ma screen jak to powinno wygladac?
              • angoulene Re: MY DIAMOND BABY 04.06.05, 21:38
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29229&w=24542525
    • Gość: plakat Re: MY DIAMOND BABY IP: *.is.pw.edu.pl 01.06.05, 14:00
      a macie wersje angielska, bo mi sie japonszczyzna wyswietla
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka