asiab_2004
15.01.08, 23:12
Kochane mamy,
licząc, zapewne jak każda z nas, na pomoc pisze. Byłam dzis z córka
u dentysty. Bolał ja ząb. Udało sie! Ma lekarstwo. ale nie tędy
droga. Mimo tego ze Pani doktor jest super mila i nawiazuje dobry
kontakt to Ola nie współpracuje. Zamyka buzie, płacze itp. Nie moge
i nie chce narazac swojego dziecka po raz kolejny na taki stres.
Napiszcie proszę czy któras z Was leczyla ząbki dziecka z tzw.
głupim jasiem czy innymi "wspomagaczami". Cholernie boje sie
narkozy. Pani doktor sugerowala te metody gdyz twierdzi ze
powodzenie leczenia ząbka zalezy od tego czy plomba czy lekarstwo
jest zakładane na suchy ząb. Jezeli dziecko zamyka buzie dostaje sie
tam slina a z nia bakterie. Jakos tak. Nie wazne. Ja nie chce zeby
moje dziecko płakało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem załamana ... Asia