czesc dziewczyny! mam maly problem z okresem i jesli ktorejs z was przydazylo
sie cos podobnego to prosze piszcie! ale moze od poczatku 5 lipca kochalam sie
ze swoim facetem i tego dnia zsunela nam sie gumka ale nie skonczyl we mnie
okres dostalam 21 lipca tak jak powinnam dostac tyle tylko ze trwal az do 1
sierpnia i byl bardzo skapiutki i brazowo-sluzowaty!

jeszcze nigdy takiego
nie mialam wiec pomyslalam ze moze zaszlam w ciaze zrobilam wiec test 3
sierpnia i wyszedl negatywny 1 sierpnia okres sie skonczy a 5 zauwazylam znow
takie same plamienia i trwaja nadal wiec juz nie wiem co jest grane!??

bylam u ginekologa sie zarejestrowac i mam wizyte dopiro 27 wiec bardzo mnie
to wszystko martwi! dodam jeszcze ze nie biore zadnych tabletek, jak myslicie
co to moze byc? czy moze to byc oznaka ciazy? z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam serdecznie!