Dodaj do ulubionych

brazowe plamienia

13.08.07, 18:03
czesc dziewczyny! mam maly problem z okresem i jesli ktorejs z was przydazylo
sie cos podobnego to prosze piszcie! ale moze od poczatku 5 lipca kochalam sie
ze swoim facetem i tego dnia zsunela nam sie gumka ale nie skonczyl we mnie
okres dostalam 21 lipca tak jak powinnam dostac tyle tylko ze trwal az do 1
sierpnia i byl bardzo skapiutki i brazowo-sluzowaty! crying jeszcze nigdy takiego
nie mialam wiec pomyslalam ze moze zaszlam w ciaze zrobilam wiec test 3
sierpnia i wyszedl negatywny 1 sierpnia okres sie skonczy a 5 zauwazylam znow
takie same plamienia i trwaja nadal wiec juz nie wiem co jest grane!?? crying
bylam u ginekologa sie zarejestrowac i mam wizyte dopiro 27 wiec bardzo mnie
to wszystko martwi! dodam jeszcze ze nie biore zadnych tabletek, jak myslicie
co to moze byc? czy moze to byc oznaka ciazy? z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam serdecznie!
Obserwuj wątek
    • nono137 Re: brazowe plamienia 13.08.07, 18:05
      aha zapomnialam dodac ze wczoraj plamienia byly juz koloru jasny braz a dzis
      jest juz przezroczysty slu jak ktos wie co jest grane to piszcie bo na wizyte
      musze czekac jeszcze 2 tygodnie
      • kipsmajlin Re: brazowe plamienia 13.08.07, 18:31
        Zrób sobie drugi test. Możesz też mieć jakieś zaburzenia miesiączkowania - może
        ze stresu związanego ze strachem przed ciążą?smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka