Dodaj do ulubionych

przyjme sandaly lub klapki 39/40

02.06.05, 21:47
jezeli ktos ma to chetnie przyjme klapki dla siebie(chetnie na niskim
obcasie),do spacerow z dziecmi,piaskownicy.Wszystkie buty jakie mam nie sa
zbyt wygodne i raczej nie nadaja sie do chodzenia z dziecmi tylko na krutkie
wyjscia.Jezeli ktos by mial to chetnie przyjme.
Jestem z Krakowa.
Obserwuj wątek
    • maria_rosa Re: przyjme sandaly lub klapki 39/40 03.06.05, 13:34
      mama_adusia na innym forum.
      Ponadto chcesz coś na oddam/przyjmę a jednocześnie chcesz kupić drogą zabawkę.
      Proszę wyjasnij mi to gdyż w twojej sprawie forumowiczki zapchały mi skrzynkę.
      Ponadto na innym forum jestes posądzona o nieuczciwość.

      Co się dzieje ???????
      • angela216 Re: przyjme sandaly lub klapki 39/40 03.06.05, 18:26
        Wiem,ze na tamtym forum,niektore dziewczyny,zle o mnie pisaly,nie wiem
        dlaczego,byc moze dlatego,ze mysla iz sprzedaje ubranka,ktore dostalam(ale
        ubranka ,ktore dostalam dla Oliwki,teraz oddaje dalej i inne rzeczy tez).
        Nie wiem co moge napisac bo duzo juz bylo takich spraw i czulam sie tym
        wszystkim zniesmaczona,gdyz wiele razy rozmawialam z "dondon",jesli chcialam
        komus pomoc czy oddac zywnosc z porada,zeby nie trafilo to do osoby
        niepotrzebujacej.
        Kilka osob z forum bylo u mnie w domu i nie wiem czy wygladam na
        naciagaczke ,poza tym jesli bylabym zla osoba nie staralabym sie pomoc innym
        tym czym moge i nie zawracalabym sobie glowy piszac do ciebie czy dondon o
        informacje na temat osob,ktorym chce cos oddac.
        Jezeli ktos ma cos przeciwko mnie to prosilabym o jakies dowody,a nie puste
        slowa,bo takie slowa to mozna o kazdym napisac i krzywdzic ludzi niepotrzebnie.
        Jezeli chcialabys jakies blizsze opienie na moj temat to skontaktuj sie z
        MOPSEM lub moge Ci przeslac co chcesz.
      • angela216 Re: przyjme sandaly lub klapki 39/40 03.06.05, 18:27
        acha zapomnialam napisac o tej zabawce.To mialbyc prezent od dziadkow na dzien
        dziecka,wiec nie wiem czy kupowanie dziecku zabawek jest nieuczciwe?????????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka