angela216
02.06.05, 21:47
jezeli ktos ma to chetnie przyjme klapki dla siebie(chetnie na niskim
obcasie),do spacerow z dziecmi,piaskownicy.Wszystkie buty jakie mam nie sa
zbyt wygodne i raczej nie nadaja sie do chodzenia z dziecmi tylko na krutkie
wyjscia.Jezeli ktos by mial to chetnie przyjme.
Jestem z Krakowa.