Dodaj do ulubionych

autobus Kraków Budapeszt

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.08, 08:39
Kto korzystał z przejazdu www.orangeways.com na trasie Kraków
Budapeszt. Oferta jest ciekawa bo na zł wychodzi 52, tylko wszystko
jest po węgiersku.Może ktoś korzystał z tej a może z innej
ciekawszej?
Obserwuj wątek
    • Gość: Michał Re: autobus Kraków Budapeszt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 13:34
      Witam!
      Wiem że pytanie było dawno zadane ale nie dawno korzystałem z tego przewoźnika i jestem bardzo zadowolony. Bilet w obie strony kosztował 140 zł (kupiony za pośrednictwem krakowskiego biura max travel). Autobus komfortowy, droga minęła bez żadnych przygód – szczerze polecam!
      Pozdrawiam!
      • meo.z Re: autobus Kraków Budapeszt 13.08.08, 21:49
        Witaj,

        Jechalem z nimi do Budapesztu juz 6 razy, zawsze bylem bardzo
        zadowolony.
        Bilet kosztuje 100 zl w obie strony (kupujac karta kredytowa na
        stronie). Mailem otrzymujesz bilet.
        Przewoznik godny polecenia

        M.
    • Gość: Agnieszka Re: autobus Kraków Budapeszt IP: *.centertel.pl 01.04.09, 11:14
      witam, wlaśnie wróciłam z Budapesztu. Skorzystałam z oferty
      Eurolines - bilet w dwie strony kosztował mnie 105 zł.
      • Gość: tomy Re: autobus Kraków Budapeszt IP: 62.233.214.* 02.10.09, 10:02
        jechalem z orangewaysem, bilet w dwie strony ok 150 zł, bilet mozna kupic
        on-line zdaje sie na euroticket.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka