Gość: detko
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
24.01.08, 08:39
Kto korzystał z przejazdu www.orangeways.com na trasie Kraków
Budapeszt. Oferta jest ciekawa bo na zł wychodzi 52, tylko wszystko
jest po węgiersku.Może ktoś korzystał z tej a może z innej
ciekawszej?