Forum Auto-Moto Prawo jazdy
ZMIEŃ
      olej

olej

(21 wyników)
    • Witajcie, jak to jest, na egzaminie mamy sprawdzic poziom oleju w silniku i wtedy mam to zrobic tak, jak jest w podręczniku, czyli wyjmuje bagnet, wycieram go i wkładam, żeby sprawdzić poziom, czy tylko wskazuje ten bagnet? Będę wdzięczna za odpowiedź.
    • jak to z tym jest na egzaminie? wystarczy powiedzieć,że poziom powinien być pomiędzy min a max,czy sprawdzić poziom oleju tak,jak się normalnie sprawdza?
    • Mam pytanko: na egzaminie sprawdzam bagnetem poziom oleju czy tylko wystarczy pokazać co do czego i tak samo z wlewem do płynu chłodniczego itd. - musze to otwierać?
    • Hej ! Czytam forum od sierpnia 2007, kiedy zapisałem się na jazdy. W Wielki Piątek zdałem (za pierwszym razem !) na Odlewniczej w W-wie i podzielę się z Wami moimi przeżyciami, może komuś się przyda :) Na egzamin teoretyczny czekałem miesiąc i miałem go w styczniu. Pytania i odpowiedzi generalnie do wykucia w codziennych podróżach autobusami i tramwajami do pracy ;). Praktyczny wyznaczyli dopiero po dwóch miesiącach (standard). Orłem podczas jazd w szkole nie byłem więc wy...
    • -należy sprawdzić poziom oleju i płynów(chłodzącego,hamulcowego,w zbiorniku spryskiwacza) a nie pokazywać korki.. -należy sprawdzić działanie sygnału dzwiękowego a nie klaksonu sprawdzenie działania świateł zewnętrznych pojazdu światła z przodu: -pozycyjne przednie a nie postojowe (chyba że są dodatkowo) -mijania a nie krótkie -drogowe a nie długie -awaryjne -kierunkowskazów a nie kierunki -jeżeli takie są sprawdzamy przeciwmgłowe a nie przeciwmgielne -jeżeli takie są jazdy ...
    • Jestem nową kierowczynią i boję się napisać na forum eksploatacja, że mnie wyśmieją.Jeżdżę Nissanem Micrą (2003 r). Chciałam sprawdzić poziom płynu chłodzącego i na zbiorniczku nie mogę znaleźć min i max (cały nawet wymyłam) i nic. Płynu jest na pewno za mało, bo tylko na dnie. Muszę więc dokupić i dolać ale nie wiem, czy to wszystko jedno jaki byle płyn do chłodnic. W instrukcji obsługi nie ma na temat rodzaju zalecanego płynu. Kto wie, gdzie są te min i max na zbiorniczku i jaki to pł...
    • Witam. Jutro mam egzamin chciałem zapytać od czego są wskazane na zdjęciu wlewy w scani www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef4bb1262ac50c47.html Instruktor pokazywał to na I zajęciach na początku października. Miałem dopytać na ostatnich i zapomniałem.
    • Zdawalem dzisiaj na Odlewniczej w Warszawie i udalo mi sie za pierwszym podejsciem, egzaminatorem byl Jakub G...(zapomnialem nazwiska). Kubel zimnej wody dostalem juz podczas przegladu swiatel i plynow pod maska...Pomylilem nazwy swiatel, nie wiedzialem jak sie sprawdza poziom oleju (myslalem, ze na tym precie jest podzialka z ktorej sie odczytuje poziom oleju :) Drugi kubel wody dostalem podczas jazdy po luku...ledwie ruszylem i samochod zgasl...wiec luk zrobilem podczas drugiej, i o...
    • Miałam wczoraj egzamin, egzaminator przepytywał mnie z wszystkich rzeczy w silniku i spytał o olej. Na jakim oleju jeździ samochód? Ja nie wiedziałam co odpowiedziec i mnie oblał. Mieliście pobobne problemy??
    • jakie dodatkowe pytania zadaja egzaminatorzy kiedy my pokazujemy co jest pod maska???
    • czy na placu pytają sie jakie sa swiece?????albo rodzaje paliwa???
    • gdzie toyota ma zbiornik plynu wspomagania?
    • 1.Czy jeżeli wylosuję na egzaminie sprawdzenie płynu chłodzniczego, to mogę otworzyć pojemnik na goracym silniku? 2.Czy jeżeli wylosuję sprawdzenie oleju silnikowego to mogę wyjąc bagnet, czy muszę powiedzieć ze silnik jest gorący? Uczono mnie, że na egzaminie mogę wyjąc bagnet ale nie mogę dolać oleju jeśli egzaminator mnie o to zapyta. Czy to jest prawidłowe? 3.Czy przy zatrzymaniu auta w danym miejscu na egzaminie (np przy 3 drzewie po osiągnieciu 50km/h) muszę włączyc prawy kierun...
    • witam, 8sierpnia mam egzamin. powiedzcie mi gdzie się włącza światła przeciwmgielne w grande punto. i opiszcie zbiorniki w silniku. wiem gdzie jest płyn hamulcowy i olej. prosze o pomoc!
    • za tydzien w srode ma 1 egzamin, wiem gdzie sa jakie plyny tylko nieiwem jak powiedziec ze poziom jest dobry,np hamulcowego,do spryskiwaczy itp.
    • Koleżanka powiedziała na egzaminie:zbiornik płynu hamulcowego..na co egzaminator:proszę używać bardziej fachowego słownictwa.Potem się dowiedziała że bardziej fachowo to:zbiornik wyrównawczy płynu hamulcowego.Czy inne zbiorniki też maja bardziej"fachowe" określenia??Z góry dziękuje za informacje.
    • witam, zdaję we wtorek egzamin po dwóch latach przerwy. na czym mogą nie załatwić podczas egzaminu praktycznego? - wyczytałem, że trzeba spr wszystkie światła (ale co? wychodzicie z samochodu i spr każde światła od postojowych do STOPu? ) co jeszcze? proszę o info
    • Witam! Mam pytania do tych co zdali juz egzamin na nowych zasadach. Mam nadzieje, ze nie tylko mi pomozecie, bedzie to bardzo przydatne ;) Przygotowanie do jazdy: (jezeli cos pominalem, prosze dopiszcie) 1) - otworzyc maske, powiedziec jak i gdzie sie sprawdza olej, gdzie sie wlewa olej (trzeba mowic dokladnie jaki?), gdzie sie wlewa plyn do spryskiwaczy, do chlodnicy i gdzie znajduja sie plyn hamulcowy (w corsie wystarczy na czarna pokrywa wskazac) 2) sprawdzenie swiatel - postoju,...
    • Witam. Intryguje mnie częsty temat typu ''co pod maską ''lub ''czym zdajecie'' Czy może mi ktoś odpowiedziec o co chodzi ?
    • Prosze o pomoc tych, którzy zdawali w Białymstoku. Jakie pytania może zadać egzaminator dotyczące, tego wszystkiego pod maską??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się