olej

(5 wyników)
  • Czy może wiecie z jakiej firmy najlepszy?
  • Czy macie doświadczenie z tego rodzaju terapią ?U mnie w rodzinie szał -mąż z teściową zajadają się twarożkiem z olejem z przepisu dr.Budwing ,leczą się warzywami ,owocami i czują się świetnie.Ja dołączyłam ale po kilku dniach zaczełam strasznie chorować.Ogólnie poczułam się źle-omijam że wysypało mnie kompletnie na twarzy ( ale to wyczytałam że akurat normalne na początku brania preparatu.) ale nie do zniesienia były bóle w dole podbrzusza.Po trzech dniach wyraźnie czułam opuchniętą wątrobę ...
  • rozlał mi się na chodnik ( kostka betonowa) olej rzepakowy. Powstały paskudne plamy. Czy da się to czymś szczyścić?
  • Jak w temacie. OLEJ KOKOSOWY Któego używanie? tłoczonego na zimno? Nierafinowane? rafinowane? Ja noszę sie z zamiarem kupienia oleju kokosowego strikte do smażenia- polecicie coś? No i jeśli oczywiście możecie/pamiętacie podajcie ceny i ew. sklepy gdzie kupujecie. Ja najbliżej mnie (Jaworzno) widziałam olej kokosowy w Sosnowcu w sklepie ze zdrową żywnością oraz w Katowicach na ul. Powstańców z żywnością bio. W cenie ok. 25 zł. za słoiczek ale nie pamietam jakiej wagi. Napewno ...
  • Zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, tyle że nie mam zielonego pojęcia jak to działa? Tzn, jak np ma się pojemność do ilości wlewanego oleju? Jeśli jest 2L, to mam wlać jednorazowo 2 butelki, i po smażeniu wylać??? Trochę drogie te frytki wyjdą... I jaka wielkość/pojemność urządzenia potrzebna jest do 2 porcji frytek? Użytkowniczki, plz, HELP!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się