wyciszony

(3 wyniki)
  • dziewczyny, jakie brałyście leki do wyciszenia i do stymulacji hormonalnej, jak one się nazywają dokładnie i ile płaciłyście? wiem, że koszt zależy od ilości przyjętych leków, a ilość od tego, jak się kto stymuluje - będę wdzięczna, jak mi napiszecie nazwę leku, ile kosztował i ile paczek kupiłyście. chcę porównać ceny za lek w Pl z ceną w De.
  • Dziewczyny, dzisiaj mam 21 dc(długi protokół do 2 ICSI) i miałam do zrobienia zastrzyk domięśniowy decaptopyl depot ( w opakowaniu dwie ampułki + dziwna strzykawka+ opis). Dwie panie pielęgniarki zdziwione, bo coś innego. Powiedziałam, że jest instrukcja jak zrobić zastrzyk. To zrobiły mi zastrzyk z jednej ampułki (podobno z soli). Jak zobaczyłam po fakcie , że oddają mi drugą ampułkę to słabo mi się zrobiło. Panie też zrobiły się blade. Potem wzięły swoją ampułkę soli i dodały d...
  • dziewczyny mam pytanko, przygotowuje się do IVF, jestem juz po wyciszeniu od soboty zaczynam kłucie Gonalem. Moja @ trwała ostatnio 2 dni czy to normalne? czy któraś tak miała? Aga

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się