Forum eDziecko edziecko Wychowanie
ZMIEŃ
      wyciszony

wyciszony

(4 wyniki)
    • Jestem mamą sidmiolatka, pierwszoklasisty. Syn bardzo gwałtownie reaguje np. kiedy coś mu sie nie uda krzyczy, skacze, kiedy zezłości go brat biegnie z pięściami (zwykle tylko wygraża, ale zdarza mu się uderzyć), kiedy zostanie skrytykowany najpierw się złości, przegaduje, mówi czasem bez sensu, aby coś powiedzieć na koniec płacz. Obcy ludzie , pani w szkole wcześniej w przedszkolu określają to jako histeria. Poza tym mądry fajny, kontaktowy chłopak. Miły, lubi pomagać, lubi też być chw...
    • No własnie. jak wyciszyc? Nie chodzi mi o uciszenie tylko wyciszenie. Czy są może jakies zabawy wyciszająco -uspokajające? Moja mała do tej pory na widok braciszka (7mies) robi grymas i podskakuje piszcząc - trudno to opisać ale. reaguje tak nie tylko na braciszka ale na wszelkie sytuacje w których w grę wchodzą emocje - niekoniecznie silne. Poza tym często mówi nienaturalnym głosem ale "udawanym" -takim słodkim lub innym tak jak gdyby chciała ukryc własny. Nie da się z nia iść za...
    • Mam córeczkę 2 latka i 2 miesiące. Przez pewien czas już tak ładnie zasypiała tak ok.20 w swoim łóżeczku. Potem troszkę chorowała, no i wszystko się zmieniło. Teraz sytuacja wygląda tak, że przed 23 nie może zasnąć, często zasypia po 24, ale wtedy już jest strasznie rozdrażniona, płacze, nic jej nie pasuje. Dodam, że staram się nie kłaść jej w dzień spać. A rano wstaje ok.9.30. Kładę już ją o 20 do łóżeczka, ale wogóle się nie może wyciszyć, wręcz przeciwnie jakby "głupawki" dostawała. ...
    • Mój 10-letni brat jest strasznie rozbudzony seksualnie :/ Bardzo często opowiada o sexie,narządach płciowych i co najgorsze łapie członków rodziny za intymne miejsca.Np mój tata siedzi sobie przed telewizorem i ogląda telewizje- brat dobiega do taty i dotyka go pomiędzy nogami :/ Mnie i mamę łapie za piersi...Najgorzej ma się sytuacja,gdy idziemy z nim na spacer,a mały głośno oddycha w dwuznaczny sposób...Próbujemy ignorowac jego zachowanie,upominać tez,żeby się tak nie zachowywał,...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się