agusia322
19.03.13, 20:10
Witam,
u córki stwierdzono nietolerancję laktozy. Karmię głównie piersią, ale muszę też dokarmiać. Kupiłam Enfamil 0-lac, przed karmieniem podaję też Delicol (zalecenie lekarza). Córka robi kupki ze śluzem co 4 dni. Badania oprócz nietolerancji laktozy niczego nie wykazały. Czy to mleko to dobry wybór w tej sytuacji?