Dodaj do ulubionych

Berlin 28-31grudnia!Ratunku!

25.12.05, 12:42
mam pytanie!Co zwiedzic w berlinie w 3 dni?Gdzie sa kluby studenckie-
lata70,60,rock,blues ale tez techno:) z darmowym lub tanim wjazdem?Mamy
studenckie mzoliwosci finansowe i srodki komuniakcji miejskiej do dyspozycji:)
Dziekuje pozdrawiam!Agnes
Obserwuj wątek
    • camel_3d GOYA 27.12.05, 09:32
      ostatnio otworzona fajna dyskoteke GOYA..ale z tego co wiem to tak jest dosyc
      spora "selekcja"...utrzymuja poziom i maja wymagania co do klienteli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka