Dodaj do ulubionych

Co oznacza XD lub xD????

IP: 80.48.158.* 15.02.07, 17:10
czesto pojawia sie na forach i np w komunikatorach (gg) i zaczelam sie
zastanawiac co to oznacza. z gory wielkie dzieki za odpowiedz. smile
Obserwuj wątek
    • meetsue Re: Co oznacza XD lub xD???? 16.02.07, 17:24
      sama się zastanawiałam, tak samo jak nad wieloma innymi, których znaczenia nie
      do końca rozumiem, jak choćby to <3 ...
      za dużo tych emotów
      jak grzybów po deszczu. ja używam tylko smile i wink i jakoś sobie radzę wink
      • beti_kk Re: Co oznacza XD lub xD???? 19.02.07, 17:31
        to sa buzki z epulsa smile <3 (całująca minka)z z "XD" spotkałam się na deviant
        art i to jest taka fioletowa minka smiejąca się z zamknietymi oczami smile
        • Gość: kangurzatko Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.07, 21:21
          <3 - serce
          XD / xD - śmiech.


          [nic w tym trudnego nie ma smile]
          • Gość: rufonia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.toya.net.pl 22.02.07, 16:39
            xD taka lekka żenada
            • Gość: Macik Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 20:14
              xD to po prostu emotikonka zaawansowane big_grin x to taki oczy trójkątne.
              No ale macie racje, to jest takie żenua
              • Gość: Majeran Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.07, 17:50
                Pff. Sam jesteś żenujący xD
                xD to taki uśmiech tyle że mroczniejjszy xD
                xD jest perwersyjne, jak to Erka mówi.
                xD znaczy wszysko
                xD jest sensem życia.
                poprostu xDDD
                • nuova xD 24.04.07, 09:31
                  Gość portalu: Majeran napisał(a):

                  > Pff. Sam jesteś żenujący xD
                  > xD to taki uśmiech tyle że mroczniejjszy xD
                  > xD jest perwersyjne, jak to Erka mówi.
                  > xD znaczy wszysko
                  > xD jest sensem życia.
                  > poprostu xDDD

                  Ale im trzasnąłeś/-aś wykład xD

                  gratki smile)
                  • Gość: Alexei xP IP: *.asta-net.com.pl 14.06.07, 16:52
                    Ooo, shit. Jak tak można, człowieku? Nie znać prawdziwego, mrrrohnego emota "xD".
                    Wiec tak. Iks to takie oczka zaciśniete ze śmiechu, a De to taki uśmieszek. Ten
                    emot to taki moooooocny kwik. Pasuje?

                    xD jest borskie. Tyle powiedzieć można.
                    • Gość: der Re: xP IP: *.acn.waw.pl 07.01.10, 20:08
                      kiedy wracacie do gimnazjum? szkola juz sie zaczela? :]
                      • Gość: olga Re: xP IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.14, 21:52
                        Jestes pojebana (y). Pozdrawiam.ch... ci w dupe.
                • Gość: aknle Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.generacja.pl 26.08.07, 23:08
                  to jest cos taakiego jaby miec przymkniete oczy w usmiechu czyli ^^
                  i dodac do tego maksymalny usmiech D wychodzi razem xD yea
                  • rainha_demonessa Re: Co oznacza XD lub xD???? 23.09.07, 18:00
                    ^^ to jeszcze (w komunikatorach) odwołanie do tego, co było 2 linijki wyżej. ^^^
                    albo trzy. ^ albo jedną.
                    Ale rzeczywiście, XD jest używane przez ludzi nieco dziwnego pokroju, bez urazy tongue_out
                • Gość: igaa xD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 22:34
                  jej do taka buzka no bez przesady przeciez to od razu wiadomo !!!!!!
                  xD
                  • Gość: Czapi Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 23.06.09, 15:37
                    xD to emotka ktorą sie stosuje jak cos cie rozwali czyli cos zajebiscie smiesznego
                    <3 serce a jak
                    patry3ek
                    w tym wypadku 3 to czek
                    ludzie wy to tempi jestescie
                  • Gość: iga. Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.12, 13:25
                    to buźka xD często używana
                    • Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.183.248.104.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.12.12, 13:19
                      To jest buźka no i ona oznacza śmiech ( to coś takiego jak LOL )
                • Gość: Marek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 13:05
                  XD TO POJEBANA GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: KTOŚ Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 20:23
                NO JA NIE MOGE XD TO TYLKO TAKI NAPIS !!!LOL!!!
                • Gość: Oldziaa ;* Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 18.05.11, 17:42
                  xD to taka minka, że niby ''x'' to są oczka, a ''D'' to buźka ;* smile
              • Gość: angilk Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.10, 17:40
                HAHAHAHAHAHAHAHAHHAH !!!!! Ten tekst mnie rozbawil HAHAHAHAHAHAHAHAHAH


                XD z ang. oznacza podniecenie ... Jakby co to piszcie na gg 10900013
                smile
                • Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.rako-lan.pl 25.10.10, 16:20
                  Cieloki . ..xD.. to taki zaciech ;P
          • Gość: darć Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 08.02.09, 16:51
            Ha... nie prawda . ; pp

            <33- Kocham cie .. a nie serce .. ; //
            • Gość: gosc Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.14, 22:48
              chyba z tyłu jakoś
          • Gość: Kania Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 10:43
            x-oczy
            D-uśmiech
            • Gość: gt182 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.free.aero2.net.pl 29.06.15, 08:55
              No właśnie :-xP
        • oktawia24 :) 30.09.07, 19:21
          xD lub xP lub inne kompilacje z "x" piszemy kiedy chcemy wyrazic swoj smiech, np
          jak bardzo Cie cos rozsmeiszy, jak prawie juz sikasz ze smiechu wink piszesz xD ja
          moge napisac xD po przeczytaniu Twojego wątku. i dodac "lol"
        • Gość: April Wheeler Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.24.net.pl 20.03.09, 19:49
          "xD"To osoba do której piszesz itd np:"Fajny profilek "xD""!
          Tak myśle!
          • Gość: xD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 15:39
            "xD" oznacza cicho smiejaca osobe
            • Gość: Kobyłka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.free.aero2.net.pl 29.06.15, 08:56
              No właśnie :-xP
        • Gość: kozacki Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 21:44
          xD - jak w różnych anime pokemonach i innych takich bajkach ktos powiedział coś
          głupiego i reszta ludków padała na ziemie i miala otwartą buzie i iksy zamiast
          oczu i to sie powinno wsyłać jak ktos cos glupiego palnie
        • Gość: aniusieek ; * Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.147.68.176.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.03.10, 22:11
          nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Xd tu jest wszystko ; pp

          ale zeby ie wiedziec co to xd? ; pp

          o lool .! xd

          a <3 to jest serduszko takie odwrocone.!! omq.!

          xd to taka minka do sa oczy zamnkiete a buzia otwarta xDD
        • Gość: no siema xDD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 89.191.147.* 13.02.12, 21:34
          xD to minka która się śmieje z zamkniętymi oczami . widać że bardzo sie śmieje xDD
      • Gość: Pan Almondo Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 12:34
        <3 - to jest po prostu ch*j

        Ps: xD
        • Gość: KasiX xD Re: Co oznacza XD lub xD??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 18:31
          <3 - to są uszy i ryjek myszy "xD"
          • Gość: Quarion. Re: Co oznacza XD lub xD??? IP: 79.191.72.* 09.01.09, 14:14
            <3 - serce.
            xD - zez, szalone szczęście.
            Ja sobie to tak tłumaczę
            z przyjaciółmi. ^^
      • Gość: młoda Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.07, 09:58
        no poprostu znudziły się nam zwykłe emotki typu smile, wink więc szukamy
        urozmaicenia.

        <3 - ogólnie to serce, co oznacza miłość, lub poprostu Kocham Cie

        </3 - a tu mamy złamane serce.

        gdyby odwrócić 3> - wychodzą kobiece walory...

        xD - to coś więcej niż lol2 no żenada jak kto woli. tak samo xP, x3,
        x), x(- to coś WIĘCEJ... niż smile i reszta


        ^^. , -.-' - a tu znów mimika twarzy... zadowolenie, znudzenie...
      • Gość: Roska Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.09, 13:23
        <3 oznacza serce ale ja niestety nie wiem i też sie zastanawiam co
        oznacza xD
        • blinski Re: Co oznacza XD lub xD???? 13.01.09, 14:42
          wystarczy przeczytać wątek.
        • Gość: Muuurzyn Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 16:02
          X F , x p , x D , : D , smile , TO są poprostu taki emotkii .! <33
          Np. xD to taki ' Śmieszny ' uśmiech . Heeh ___.xd
      • Gość: Nina Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 20:06
        Meetsue to : <3 oznacza serce a np to kiss buziak big_grin śmiech a to xD nie wiem
      • Gość: Kasiulqa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.09, 11:56
        xd to poprosu jest taka buzka lub jak kto woli emotikonka a <3 to znaczy kocham
        lubie
        • Gość: MaN Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ittp.media-com.com.pl 14.09.09, 23:08
          xd to moim zdaniem nie jest już xD

          ja używam xd jako zaskakujące zdziwienie, xD jak ktoś zrobi / powie coś naprawdę
          śmiesznego
      • Gość: zuzka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 82.160.29.* 09.04.09, 18:39
        <3 oznacza serce
      • Gość: Wikuś ;] Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.09, 10:55
        no wiec tongue_out xD oznacza umarłem ze śmiechu albo używa sie tego, kiedy nas coś
        smieszy ;p albo jestesmy zaskoczeni poprostu piszemy xD albo o żaal xD jest to
        emotka taka sama jak np. x]
        a <3 to jest serduszko "obróć" sobie..to zobaczysz ;]
      • Gość: Kamilka 2415 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.09, 12:12
        <3 takie coś to jest po prostu serduszko ... <33 a takie 2 serduszka
        itd. smile
      • Gość: marajka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.cityconnect.pl 26.05.09, 17:54
        <3 to serduszko. A xD to chyba uśmiech taki jak big_grin. Ale nie jestem pewna.
      • Gość: Ann Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.cust.tele2.pl 15.06.09, 18:16
        XD lub xD to klikasz jak cieszysz ryjasmile
      • Gość: Niuńka <3 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 19:14
        xD to minka taka jak to: big_grin tylko zamiast kropek jest x.
        A to <3 jest serce odwrocone .
      • Gość: ddd Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.09, 11:33
        xd = smiech
        <3 serduszko ;]
      • Gość: Anka ;PP Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.10, 14:45
        Koleżanka zadała pytanie co oznacza '' <3 ''
        a więc to oznacza <serce> narysuj/napisz obojętnie . To na kartce i przewróć
        bokiem ;D
      • Gość: Natalia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.10, 19:49
        <3 - to jest serduszko bokiem
        Pzdr.♥
      • Gość: Ravll Re: Co oznacza <3? IP: 80.50.126.* 16.01.10, 13:02
        <3 to jest serduszko przychyl głowę na maxa w lewo i zobaczysz big_grin nmzc
        • Gość: kofeina Re: Co oznacza <3? IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.10, 19:41
          to jest serduszko <3
      • Gość: Nikolaa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 213.155.188.* 05.02.10, 11:50
        <3 - to oznacza słodko a <33 to jest bardzo słodko
      • Gość: madź Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 08.02.10, 14:05
        <3 oznacza serce, miłość. xd
      • Gość: Weraa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.stk.vectranet.pl 09.03.10, 22:06
        <3 <
      • Gość: niikkkka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.tarnow.mm.pl 30.03.10, 19:27
        to oznacza radosc lub zadowolenie...chyba
      • Gość: Jaa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.budinet.info 13.04.10, 18:31
        <3 to serce big_grin sympatia , przyjaźń czy miłość do kogoś . . .


        x D mi się wydaje , że gdy żartujemy lub opowiadamy śmieszną historię
        zwrot x D jest przydatny : ) pozdrawiam : *
      • Gość: MatrixD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 16:41
        Moim zdaniem żart ... ;p
      • Gość: majeczka;* Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 178.56.176.* 30.04.10, 19:57
        <3--to oznacza serduszko moja kochana!
        wink))
      • Gość: jatoja Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.10, 18:50
        TO UŁATWIONA WERSJA ><
        |__|

        big_grin TO WIĘKSZY UŚMIECH NIŻ smile
        PADŁO TEŻ PYTANIE CO OZNACZA TO:
        <3 TO JEST SERCE
      • Gość: Ninnierele Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 82.160.204.* 20.05.10, 19:00
        To co widać, kurka, to nie takie trudne XD odwróć o 90 stopni w prawo,
        to nie czarna magia XD Ludzie, nie porażajcie mnie w taki sposób ^ -
        Chyba umiesz sobie wyobrazić twarz, co ?? ;P
      • Gość: Deamn72 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.centertel.pl 11.08.10, 16:22
        <3 to oznacza serce ;D, a reszta to nie wiem...
      • Gość: P****** Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 08.09.10, 11:12
        <3 to oznacza serce
        ;* to oznacza buziaczek
        smile to oznacza uśmiech
        big_grin to oznacza ogromny uśmiech
        sad to oznacza smutek
        xD- szeroki uśmiech i przymróżone oczy
        LOL- laughing out loud lub laugh out loud (ang. Głośno się śmiać)
        Żal że nie którzy tego niewiedzą
      • Gość: gosc Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 178.56.184.* 29.09.10, 17:51
        to <3 oznacza serce
      • Gość: kici06 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.szczecin.mm.pl 15.12.10, 20:38
        xd nie wiem co to ale to <3 to serduczko
      • Gość: lepsze pokolenie Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.11, 19:44
        wiem co oznacza xD to buźka takie kółko z krzyrzykiem zamiast oczu (wiem robie,,byki"),a to

        <3 to serce popatrz na to bokiem!
      • Gość: hhheeeehhhh Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.xdsl.centertel.pl 06.09.11, 06:55
        <3 to akurat serce ;P
      • Gość: Radzio Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 13:59
        To jest serduszko big_grin
      • Gość: Sweetaśna . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.centertel.pl 23.01.12, 14:52
        To jest zwrot , którego używwa młodzież . Wy o tym nie weciee to nie mowcie o tym . xd
        xD
      • Gość: Dziunia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.12, 18:10

        <3 to oznacza serce omg to takie proste wink
      • Gość: Jula Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internet.szczecin.pl 28.05.12, 18:03
        No bo <3 to jest serce, xD to mina kogoś rozbawionego itp.
      • Gość: Juulaśna Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.12, 18:00
        Meetsue ogarnij to: <3 to oznacza serce odwrócone w prawą stronę... Jak można tego emotika nie kumać -.- a ''xD'' Oznacza po prostu śmiech... To takie proste...
      • Gość: awww Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.12, 12:35
        nonsensopedia.wikia.com/wiki/XD
        Poradnik dla jajogłowych na temat znaczena xD wink
      • Gość: CIPKA Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 17.09.13, 17:55
        CIPKE !
      • Gość: MrsLemurek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.net.cybernetwmw.com 16.05.14, 23:17
        "XD" oznacza taką buźkę; X - to zaciśnięte oczka, a D - to [pewnie się domyślasz] uśmiechnięte usta...; xD - to to samo!
        >< - to są te zaciśnięte oczy....
      • Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ms-net.eu 16.12.14, 00:52
        <3 to jest serce
      • Gość: damazynka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.as13285.net 02.08.16, 23:58
        <3 ten znaczek oznacza serce
        • Gość: luuuudzie Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.11.16, 15:22
          "xD", "XD" -> skrót od słowa "eXciteD", znaczącego "podekscytowany"
    • Gość: agatka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 09:59
      www.3dwhite.pl/?click=f6a5596f07e7fb4c0c80c9a213317e0a
      • Gość: ja xDDD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 19.11.08, 16:43
        hmm... tak jakby ktos umarł ze smiechu, no bo skrzyzowane oczy i D wink
    • Gość: Kinia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.static.xcore.pl 22.09.07, 20:31
      xD napisz sobie to na kartce i obruc o 90 stopni. Taki usmiech xD
      czeto uzywam tej minki, jesli chce by ktos uznal to co mowie za
      zart winkpozdrawiam xD
    • Gość: Słodka niunia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.promax.media.pl 26.03.08, 14:58
      wiem ale nie powiem...big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin Jak chcesz wiedzieć to rusz
      głowąbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin:
      • Gość: ktoś nie ktoś xd Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.10, 17:56
        jeju ale z was dovny XD a xD oznacza to samo ;d\
        czyli uśmiech , śmiech , wesołosc itp.
        dziecinkon <3
    • Gość: Klaudia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.08, 21:33
      To taka emotikonka, jakby się przyjrzec.
      Np. 'xP' 'xE' 'xF'.
    • aktyde2 Re: Co oznacza XD lub xD???? 29.07.08, 22:55
      A wiesz co oznacza smile lub :] to jest uśmiech, a xD lub to XD to po prostu
      mocniejsze określenie, ubaw, radocha, można to też określić popularnym ostatnio
      słowem "zaciesz"
      • Gość: Nulaa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.radom.vectranet.pl 13.04.14, 20:03
        "XD" Oznacza, że coś jest bardzo śmieszne, zabawne itp smile
    • Gość: vaanek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.08, 16:36
      Co Oznacza "xD" Lub "XD" Lub "<3" Więc..
      xD = To samo Co ;D Czyli szczery uśmiech . Wpiszcie na gg sobie a zobaczycie . Pisa tak ludzie poniewasz chcą być Oryginalni i nie powtarzać wciąż ";d;d;d;d;d" XD znaczy to samo wink
      A minka <3 Oznacza.. Można powidzieć "Zakochanie" Jabyście Odwrócili tą Emotke, to wyszłoby Serce wink Tyle na ten temat wink
      • Gość: . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.wroclaw.mm.pl 06.08.14, 04:08
        XD oznacza coś śmiesznego, nie "big_grin"
    • Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 18:18
      ^^,xD ,o.O itd - jest zamienną formą dla emotikon kolejno smile, big_grin ,indifferent
      <3 - jest to serduszko

      Jednaksmile Zaznaczam ze używane jest to głownie na portalach randkowych etc. I u
      młodzieży komunikującej się za pomocą komunikatorów
    • Gość: abadab Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 217.98.72.* 22.12.08, 23:22
      a co oznacza suspicious
      • Gość: ewela Re: Co oznacza ^^ IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.09, 15:53
        • blinski Re: Co oznacza ^^ 02.01.09, 17:40
          zamknięte, uśmiechnięte oczy symbolizujące chichot. ludzi,e trochę wyobraźnismile kreskówek nie oglądaliście, gdzie grymasy twarzy kreślone są takimi właśnie prostymi liniami?wink
        • Gość: Shandey Re: Co oznacza ^^ IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 10.01.09, 14:22
          To jest buźka,
          Taka sama jak xD wink ;] ;pp czy Oo.
        • Gość: tyfus Re: Co oznacza ^^ IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.11, 13:23
          yyy mleko
    • Gość: ghoszcz Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.radom.vectranet.pl 25.01.09, 20:13
      XD i xD oznacza buźkę big_grin/;D/;d/:d z zamkniętymi oczami smile
    • Gość: Amelka A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.09, 17:23
      A taki znak co oznacza ^^ ? Bo każy mówi inaczej...
      • Gość: Bartek Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.elomza.pl 02.02.09, 19:20
        ponoć to oznacza uśmiech smile
        • Gość: Catched Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.mmpnet205.tnp.pl 06.02.09, 09:51
          Zawsze traktowałam to jako taką małą ironię, ale niedawno się dowiedziałam, że
          może to też być uśmiech, tylko taki z zamkniętymi oczami. ;]
          • Gość: Haze Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.09, 19:40
            No nie, zero pomyślunku! Wyobraźcie to sobie! IMAGINE!
          • Gość: sanse Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.wroclaw.mm.pl 09.05.09, 12:53
            ale to chyba jest szyderczosc lamana przez ironie... i wlasnie po to sa
            tworzone, aby niby nie kazdy wiedzial "o co chodzi" w glowe zachodzil, ze
            wtajemniczony nie jest...to straszne... ktos wspomnial o oryginalnosci tych
            znaczkow...hm... no jesli mowa o podstawowkowiczach to cos takiego moze miec
            jeszcze dla nich symbol "bycia fajnym i oryginalnym"
        • Gość: ghj Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.09, 00:45
          tępe skuwysyny
      • Gość: Jacek Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: 193.120.116.* 05.06.09, 17:06
        smiech z zamknietymi oczami gg
      • Gość: Monia Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.10, 18:45
        według mnie ^^ to takie zamknięte oczka
        • Gość: damian Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.10, 13:30
          ^^ jest w pewnym sensie dopelnienie, potwierdzenie czegos oczywistego np.
          Chłopaki zarobiłem 200zł ^^
      • Gość: aniusieek ; * Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.147.68.176.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.03.10, 22:30
        ^^ oznacza taka buzke..hm jakby to powiedziec....masz gadu gadu? to tam jest
        taka buzka ;p
    • telusp Re: Co oznacza XD lub xD???? 15.03.09, 22:32
      Jak mój kolega to powiedział "xD" oznacza zaciesz. Po trochu zgadzam się z tym,
      dla mnie to jest po prostu zamiennik lol'a. tongue_out
      • Gość: ixz Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dka.pl 28.03.09, 12:33
        A co oznacza %}
    • Gość: .... Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 21:50
      xD oznacza jakieś zdziwienie lub głupia sytuacje itp...

      xD lol2 ;p
    • Gość: Misscare Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.stansat.pl 26.03.09, 19:49
      XD oznacza po prostu śmiech do łez lub mrugnięcie(coś w styluwink)zależy gdzie i z
      jakiego kontekstu
      • Gość: FajnyCzłowiek-xD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ip.netia.com.pl 08.12.12, 17:12
        XD oznacza bycie fajnym i taki uśmieszek xd oraz wyrażanie siebie !!!!!!!!!!!!! xD big_grin

        xD to to samo tylko że lepiej wygląda xD
    • Gość: dgcgc @autograf.pl Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.09, 16:01
      więc co to oznacza
    • Gość: Olciia . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 08:06
      ' xD ', oznacza minkę, która się śmieje .
      Oczy aż się Jej skrzyżowały i Ma otwarte usta .
      Przyjrzyj się dobrze, aż będziesz wiedziała, co, to znaczy . : ) .
    • Gość: jacekk Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 15:46
      oznacza to, to samo co big_grin czyli smiechowy uśmiech
      • Gość: bartek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.05.09, 23:07
        xD to zwariowany do bolu usmiech, oczka scisniete, tak jakby zaraz
        mialy wyskoczyc pod cisnieniem z oczodolow a przy tym szczeka
        otwarta na calego i smiejeca sie poszczerbionymi (od tego smiechu)
        szkieletorami xD, tongue_out
    • Gość: autorzyna Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 22:02
      xD dla mnie to tyle, co big_grin - tyle, ze nie wyskoczy mi gadu-gadowa emotka
      ja tam i tak wole stosowanie potrojnych, z dwukropkiem. o tak:
      big_grinbig_grinbig_grin
    • Gość: 13-latek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.06.09, 21:46
      XD I xD TO TO SAMO ZNOCZY TO BUZKE.NO WIESZ X TO OCZY A D TO USTA. ŻAL.PL
      • Gość: 13-latek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.06.09, 21:53




        ps xd to zaśmiać sie na śmierić
        • Gość: mery8808 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.mm.pl 11.02.12, 11:59
          [/u]xd -śmiejąca się bużka
          <3 - serce
          kiss- bużak
          tongue_out - z językiem [szalona]
    • Gość: martii Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.09, 22:00
      xD oznacza zeza i uśmiechniętą twarz, podobne do big_grin tyle że "x"
      oznacza zeza wink)
    • Gość: Oola Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.gorzow.mm.pl 14.06.09, 21:31
      xD - Oznacza uśmiech ( D w tym przypadku to uśmiech, a "x" coś jakby oczy.)
      xP - x- oczy, P język
    • Gość: al Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.gorzow.mm.pl 14.06.09, 21:32
      Aha a <3 to serce bokiem, a </3 To złamane serce
    • Gość: sad Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.09, 22:17
      to radosc
      • zmienionyrytm Re: Co oznacza XD lub xD???? 24.10.09, 16:27
        xD uzywa sie gdy rozmawiajacy pisze cos smiesznego. ukazuje brwi podniesione do
        góry. jest jednym z najpopularniejszych emotionek ;]

        cYa ;*
    • Gość: . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.biznes.mm.pl 30.06.09, 17:47
      xD

      jest to emotikona.
      x ---> to "oczy"
      D ---> Szeroki uśmiech.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka