Gość: kaktus IP: 80.48.158.* 15.02.07, 17:10 czesto pojawia sie na forach i np w komunikatorach (gg) i zaczelam sie zastanawiac co to oznacza. z gory wielkie dzieki za odpowiedz. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
meetsue Re: Co oznacza XD lub xD???? 16.02.07, 17:24 sama się zastanawiałam, tak samo jak nad wieloma innymi, których znaczenia nie do końca rozumiem, jak choćby to <3 ... za dużo tych emotów jak grzybów po deszczu. ja używam tylko i i jakoś sobie radzę Odpowiedz Link
beti_kk Re: Co oznacza XD lub xD???? 19.02.07, 17:31 to sa buzki z epulsa <3 (całująca minka)z z "XD" spotkałam się na deviant art i to jest taka fioletowa minka smiejąca się z zamknietymi oczami Odpowiedz Link
Gość: kangurzatko Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.07, 21:21 <3 - serce XD / xD - śmiech. [nic w tym trudnego nie ma ] Odpowiedz Link
Gość: rufonia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.toya.net.pl 22.02.07, 16:39 xD taka lekka żenada Odpowiedz Link
Gość: Macik Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 20:14 xD to po prostu emotikonka zaawansowane x to taki oczy trójkątne. No ale macie racje, to jest takie żenua Odpowiedz Link
Gość: Majeran Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.07, 17:50 Pff. Sam jesteś żenujący xD xD to taki uśmiech tyle że mroczniejjszy xD xD jest perwersyjne, jak to Erka mówi. xD znaczy wszysko xD jest sensem życia. poprostu xDDD Odpowiedz Link
nuova xD 24.04.07, 09:31 Gość portalu: Majeran napisał(a): > Pff. Sam jesteś żenujący xD > xD to taki uśmiech tyle że mroczniejjszy xD > xD jest perwersyjne, jak to Erka mówi. > xD znaczy wszysko > xD jest sensem życia. > poprostu xDDD Ale im trzasnąłeś/-aś wykład xD gratki ) Odpowiedz Link
Gość: Alexei xP IP: *.asta-net.com.pl 14.06.07, 16:52 Ooo, shit. Jak tak można, człowieku? Nie znać prawdziwego, mrrrohnego emota "xD". Wiec tak. Iks to takie oczka zaciśniete ze śmiechu, a De to taki uśmieszek. Ten emot to taki moooooocny kwik. Pasuje? xD jest borskie. Tyle powiedzieć można. Odpowiedz Link
Gość: der Re: xP IP: *.acn.waw.pl 07.01.10, 20:08 kiedy wracacie do gimnazjum? szkola juz sie zaczela? :] Odpowiedz Link
Gość: olga Re: xP IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.14, 21:52 Jestes pojebana (y). Pozdrawiam.ch... ci w dupe. Odpowiedz Link
Gość: aknle Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.generacja.pl 26.08.07, 23:08 to jest cos taakiego jaby miec przymkniete oczy w usmiechu czyli ^^ i dodac do tego maksymalny usmiech D wychodzi razem xD yea Odpowiedz Link
rainha_demonessa Re: Co oznacza XD lub xD???? 23.09.07, 18:00 ^^ to jeszcze (w komunikatorach) odwołanie do tego, co było 2 linijki wyżej. ^^^ albo trzy. ^ albo jedną. Ale rzeczywiście, XD jest używane przez ludzi nieco dziwnego pokroju, bez urazy Odpowiedz Link
Gość: igaa xD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 22:34 jej do taka buzka no bez przesady przeciez to od razu wiadomo !!!!!! xD Odpowiedz Link
Gość: Czapi Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 23.06.09, 15:37 xD to emotka ktorą sie stosuje jak cos cie rozwali czyli cos zajebiscie smiesznego <3 serce a jak patry3ek w tym wypadku 3 to czek ludzie wy to tempi jestescie Odpowiedz Link
Gość: iga. Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.12, 13:25 to buźka xD często używana Odpowiedz Link
Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.183.248.104.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.12.12, 13:19 To jest buźka no i ona oznacza śmiech ( to coś takiego jak LOL ) Odpowiedz Link
Gość: Marek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 13:05 XD TO POJEBANA GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
Gość: KTOŚ Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 20:23 NO JA NIE MOGE XD TO TYLKO TAKI NAPIS !!!LOL!!! Odpowiedz Link
Gość: Oldziaa ;* Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 18.05.11, 17:42 xD to taka minka, że niby ''x'' to są oczka, a ''D'' to buźka ;* Odpowiedz Link
Gość: angilk Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.10, 17:40 HAHAHAHAHAHAHAHAHHAH !!!!! Ten tekst mnie rozbawil HAHAHAHAHAHAHAHAHAH XD z ang. oznacza podniecenie ... Jakby co to piszcie na gg 10900013 Odpowiedz Link
Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.rako-lan.pl 25.10.10, 16:20 Cieloki . ..xD.. to taki zaciech ;P Odpowiedz Link
Gość: darć Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 08.02.09, 16:51 Ha... nie prawda . ; pp <33- Kocham cie .. a nie serce .. ; // Odpowiedz Link
Gość: gosc Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.14, 22:48 chyba z tyłu jakoś Odpowiedz Link
Gość: Kania Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 10:43 x-oczy D-uśmiech Odpowiedz Link
Gość: gt182 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.free.aero2.net.pl 29.06.15, 08:55 No właśnie :-xP Odpowiedz Link
oktawia24 :) 30.09.07, 19:21 xD lub xP lub inne kompilacje z "x" piszemy kiedy chcemy wyrazic swoj smiech, np jak bardzo Cie cos rozsmeiszy, jak prawie juz sikasz ze smiechu piszesz xD ja moge napisac xD po przeczytaniu Twojego wątku. i dodac "lol" Odpowiedz Link
Gość: April Wheeler Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.24.net.pl 20.03.09, 19:49 "xD"To osoba do której piszesz itd np:"Fajny profilek "xD""! Tak myśle! Odpowiedz Link
Gość: xD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 15:39 "xD" oznacza cicho smiejaca osobe Odpowiedz Link
Gość: Kobyłka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.free.aero2.net.pl 29.06.15, 08:56 No właśnie :-xP Odpowiedz Link
Gość: kozacki Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 21:44 xD - jak w różnych anime pokemonach i innych takich bajkach ktos powiedział coś głupiego i reszta ludków padała na ziemie i miala otwartą buzie i iksy zamiast oczu i to sie powinno wsyłać jak ktos cos glupiego palnie Odpowiedz Link
Gość: aniusieek ; * Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.147.68.176.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.03.10, 22:11 nonsensopedia.wikia.pl/wiki/Xd tu jest wszystko ; pp ale zeby ie wiedziec co to xd? ; pp o lool .! xd a <3 to jest serduszko takie odwrocone.!! omq.! xd to taka minka do sa oczy zamnkiete a buzia otwarta xDD Odpowiedz Link
Gość: no siema xDD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 89.191.147.* 13.02.12, 21:34 xD to minka która się śmieje z zamkniętymi oczami . widać że bardzo sie śmieje xDD Odpowiedz Link
Gość: Pan Almondo Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 12:34 <3 - to jest po prostu ch*j Ps: xD Odpowiedz Link
Gość: KasiX xD Re: Co oznacza XD lub xD??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 18:31 <3 - to są uszy i ryjek myszy "xD" Odpowiedz Link
Gość: Quarion. Re: Co oznacza XD lub xD??? IP: 79.191.72.* 09.01.09, 14:14 <3 - serce. xD - zez, szalone szczęście. Ja sobie to tak tłumaczę z przyjaciółmi. ^^ Odpowiedz Link
Gość: młoda Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.07, 09:58 no poprostu znudziły się nam zwykłe emotki typu , więc szukamy urozmaicenia. <3 - ogólnie to serce, co oznacza miłość, lub poprostu Kocham Cie </3 - a tu mamy złamane serce. gdyby odwrócić 3> - wychodzą kobiece walory... xD - to coś więcej niż lol2 no żenada jak kto woli. tak samo xP, x3, x), x(- to coś WIĘCEJ... niż i reszta ^^. , -.-' - a tu znów mimika twarzy... zadowolenie, znudzenie... Odpowiedz Link
Gość: Roska Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.09, 13:23 <3 oznacza serce ale ja niestety nie wiem i też sie zastanawiam co oznacza xD Odpowiedz Link
Gość: Muuurzyn Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 16:02 X F , x p , x D , : D , , TO są poprostu taki emotkii .! <33 Np. xD to taki ' Śmieszny ' uśmiech . Heeh ___.xd Odpowiedz Link
Gość: Nina Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 20:06 Meetsue to : <3 oznacza serce a np to buziak śmiech a to xD nie wiem Odpowiedz Link
Gość: Kasiulqa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.09, 11:56 xd to poprosu jest taka buzka lub jak kto woli emotikonka a <3 to znaczy kocham lubie Odpowiedz Link
Gość: MaN Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ittp.media-com.com.pl 14.09.09, 23:08 xd to moim zdaniem nie jest już xD ja używam xd jako zaskakujące zdziwienie, xD jak ktoś zrobi / powie coś naprawdę śmiesznego Odpowiedz Link
Gość: zuzka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 82.160.29.* 09.04.09, 18:39 <3 oznacza serce Odpowiedz Link
Gość: Wikuś ;] Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.09, 10:55 no wiec xD oznacza umarłem ze śmiechu albo używa sie tego, kiedy nas coś smieszy ;p albo jestesmy zaskoczeni poprostu piszemy xD albo o żaal xD jest to emotka taka sama jak np. x] a <3 to jest serduszko "obróć" sobie..to zobaczysz ;] Odpowiedz Link
Gość: Kamilka 2415 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.09, 12:12 <3 takie coś to jest po prostu serduszko ... <33 a takie 2 serduszka itd. Odpowiedz Link
Gość: marajka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.cityconnect.pl 26.05.09, 17:54 <3 to serduszko. A xD to chyba uśmiech taki jak . Ale nie jestem pewna. Odpowiedz Link
Gość: Ann Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.cust.tele2.pl 15.06.09, 18:16 XD lub xD to klikasz jak cieszysz ryja Odpowiedz Link
Gość: Niuńka <3 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 19:14 xD to minka taka jak to: tylko zamiast kropek jest x. A to <3 jest serce odwrocone . Odpowiedz Link
Gość: ddd Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.09, 11:33 xd = smiech <3 serduszko ;] Odpowiedz Link
Gość: Anka ;PP Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.10, 14:45 Koleżanka zadała pytanie co oznacza '' <3 '' a więc to oznacza <serce> narysuj/napisz obojętnie . To na kartce i przewróć bokiem ;D Odpowiedz Link
Gość: Natalia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.10, 19:49 <3 - to jest serduszko bokiem Pzdr.♥ Odpowiedz Link
Gość: Ravll Re: Co oznacza <3? IP: 80.50.126.* 16.01.10, 13:02 <3 to jest serduszko przychyl głowę na maxa w lewo i zobaczysz nmzc Odpowiedz Link
Gość: kofeina Re: Co oznacza <3? IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.10, 19:41 to jest serduszko <3 Odpowiedz Link
Gość: Nikolaa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 213.155.188.* 05.02.10, 11:50 <3 - to oznacza słodko a <33 to jest bardzo słodko Odpowiedz Link
Gość: madź Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 08.02.10, 14:05 <3 oznacza serce, miłość. xd Odpowiedz Link
Gość: niikkkka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.tarnow.mm.pl 30.03.10, 19:27 to oznacza radosc lub zadowolenie...chyba Odpowiedz Link
Gość: Jaa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.budinet.info 13.04.10, 18:31 <3 to serce sympatia , przyjaźń czy miłość do kogoś . . . x D mi się wydaje , że gdy żartujemy lub opowiadamy śmieszną historię zwrot x D jest przydatny : ) pozdrawiam : * Odpowiedz Link
Gość: MatrixD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 16:41 Moim zdaniem żart ... ;p Odpowiedz Link
Gość: majeczka;* Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 178.56.176.* 30.04.10, 19:57 <3--to oznacza serduszko moja kochana! )) Odpowiedz Link
Gość: jatoja Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.10, 18:50 TO UŁATWIONA WERSJA >< |__| TO WIĘKSZY UŚMIECH NIŻ PADŁO TEŻ PYTANIE CO OZNACZA TO: <3 TO JEST SERCE Odpowiedz Link
Gość: Ninnierele Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 82.160.204.* 20.05.10, 19:00 To co widać, kurka, to nie takie trudne XD odwróć o 90 stopni w prawo, to nie czarna magia XD Ludzie, nie porażajcie mnie w taki sposób ^ - Chyba umiesz sobie wyobrazić twarz, co ?? ;P Odpowiedz Link
Gość: Deamn72 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.centertel.pl 11.08.10, 16:22 <3 to oznacza serce ;D, a reszta to nie wiem... Odpowiedz Link
Gość: P****** Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 08.09.10, 11:12 <3 to oznacza serce ;* to oznacza buziaczek to oznacza uśmiech to oznacza ogromny uśmiech to oznacza smutek xD- szeroki uśmiech i przymróżone oczy LOL- laughing out loud lub laugh out loud (ang. Głośno się śmiać) Żal że nie którzy tego niewiedzą Odpowiedz Link
Gość: gosc Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 178.56.184.* 29.09.10, 17:51 to <3 oznacza serce Odpowiedz Link
Gość: kici06 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.szczecin.mm.pl 15.12.10, 20:38 xd nie wiem co to ale to <3 to serduczko Odpowiedz Link
Gość: lepsze pokolenie Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.11, 19:44 wiem co oznacza xD to buźka takie kółko z krzyrzykiem zamiast oczu (wiem robie,,byki"),a to <3 to serce popatrz na to bokiem! Odpowiedz Link
Gość: hhheeeehhhh Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.xdsl.centertel.pl 06.09.11, 06:55 <3 to akurat serce ;P Odpowiedz Link
Gość: Radzio Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 13:59 To jest serduszko Odpowiedz Link
Gość: Sweetaśna . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.centertel.pl 23.01.12, 14:52 To jest zwrot , którego używwa młodzież . Wy o tym nie weciee to nie mowcie o tym . xd xD Odpowiedz Link
Gość: Dziunia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.12, 18:10 <3 to oznacza serce omg to takie proste Odpowiedz Link
Gość: Jula Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internet.szczecin.pl 28.05.12, 18:03 No bo <3 to jest serce, xD to mina kogoś rozbawionego itp. Odpowiedz Link
Gość: Juulaśna Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.12, 18:00 Meetsue ogarnij to: <3 to oznacza serce odwrócone w prawą stronę... Jak można tego emotika nie kumać -.- a ''xD'' Oznacza po prostu śmiech... To takie proste... Odpowiedz Link
Gość: awww Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.12, 12:35 nonsensopedia.wikia.com/wiki/XD Poradnik dla jajogłowych na temat znaczena xD Odpowiedz Link
Gość: MrsLemurek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.net.cybernetwmw.com 16.05.14, 23:17 "XD" oznacza taką buźkę; X - to zaciśnięte oczka, a D - to [pewnie się domyślasz] uśmiechnięte usta...; xD - to to samo! >< - to są te zaciśnięte oczy.... Odpowiedz Link
Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ms-net.eu 16.12.14, 00:52 <3 to jest serce Odpowiedz Link
Gość: damazynka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.as13285.net 02.08.16, 23:58 <3 ten znaczek oznacza serce Odpowiedz Link
Gość: luuuudzie Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.11.16, 15:22 "xD", "XD" -> skrót od słowa "eXciteD", znaczącego "podekscytowany" Odpowiedz Link
Gość: agatka Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 09:59 www.3dwhite.pl/?click=f6a5596f07e7fb4c0c80c9a213317e0a Odpowiedz Link
Gość: ja xDDD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.chello.pl 19.11.08, 16:43 hmm... tak jakby ktos umarł ze smiechu, no bo skrzyzowane oczy i D Odpowiedz Link
Gość: Kinia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.static.xcore.pl 22.09.07, 20:31 xD napisz sobie to na kartce i obruc o 90 stopni. Taki usmiech xD czeto uzywam tej minki, jesli chce by ktos uznal to co mowie za zart pozdrawiam xD Odpowiedz Link
Gość: Słodka niunia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.promax.media.pl 26.03.08, 14:58 wiem ale nie powiem... Jak chcesz wiedzieć to rusz głową: Odpowiedz Link
Gość: ktoś nie ktoś xd Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.10, 17:56 jeju ale z was dovny XD a xD oznacza to samo ;d\ czyli uśmiech , śmiech , wesołosc itp. dziecinkon <3 Odpowiedz Link
Gość: Klaudia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.08, 21:33 To taka emotikonka, jakby się przyjrzec. Np. 'xP' 'xE' 'xF'. Odpowiedz Link
aktyde2 Re: Co oznacza XD lub xD???? 29.07.08, 22:55 A wiesz co oznacza lub :] to jest uśmiech, a xD lub to XD to po prostu mocniejsze określenie, ubaw, radocha, można to też określić popularnym ostatnio słowem "zaciesz" Odpowiedz Link
Gość: Nulaa Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.radom.vectranet.pl 13.04.14, 20:03 "XD" Oznacza, że coś jest bardzo śmieszne, zabawne itp Odpowiedz Link
Gość: vaanek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.08, 16:36 Co Oznacza "xD" Lub "XD" Lub "<3" Więc.. xD = To samo Co ;D Czyli szczery uśmiech . Wpiszcie na gg sobie a zobaczycie . Pisa tak ludzie poniewasz chcą być Oryginalni i nie powtarzać wciąż ";d;d;d;d;d" XD znaczy to samo A minka <3 Oznacza.. Można powidzieć "Zakochanie" Jabyście Odwrócili tą Emotke, to wyszłoby Serce Tyle na ten temat Odpowiedz Link
Gość: . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.wroclaw.mm.pl 06.08.14, 04:08 XD oznacza coś śmiesznego, nie "" Odpowiedz Link
Gość: Kasia Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 18:18 ^^,xD ,o.O itd - jest zamienną formą dla emotikon kolejno , , <3 - jest to serduszko Jednak Zaznaczam ze używane jest to głownie na portalach randkowych etc. I u młodzieży komunikującej się za pomocą komunikatorów Odpowiedz Link
Gość: abadab Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: 217.98.72.* 22.12.08, 23:22 a co oznacza Odpowiedz Link
blinski Re: Co oznacza ^^ 02.01.09, 17:40 zamknięte, uśmiechnięte oczy symbolizujące chichot. ludzi,e trochę wyobraźni kreskówek nie oglądaliście, gdzie grymasy twarzy kreślone są takimi właśnie prostymi liniami? Odpowiedz Link
Gość: Shandey Re: Co oznacza ^^ IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 10.01.09, 14:22 To jest buźka, Taka sama jak xD ;] ;pp czy Oo. Odpowiedz Link
Gość: ghoszcz Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.radom.vectranet.pl 25.01.09, 20:13 XD i xD oznacza buźkę /;D/;d/:d z zamkniętymi oczami Odpowiedz Link
Gość: Amelka A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.09, 17:23 A taki znak co oznacza ^^ ? Bo każy mówi inaczej... Odpowiedz Link
Gość: Bartek Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.elomza.pl 02.02.09, 19:20 ponoć to oznacza uśmiech Odpowiedz Link
Gość: Catched Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.mmpnet205.tnp.pl 06.02.09, 09:51 Zawsze traktowałam to jako taką małą ironię, ale niedawno się dowiedziałam, że może to też być uśmiech, tylko taki z zamkniętymi oczami. ;] Odpowiedz Link
Gość: Haze Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.09, 19:40 No nie, zero pomyślunku! Wyobraźcie to sobie! IMAGINE! Odpowiedz Link
Gość: sanse Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.wroclaw.mm.pl 09.05.09, 12:53 ale to chyba jest szyderczosc lamana przez ironie... i wlasnie po to sa tworzone, aby niby nie kazdy wiedzial "o co chodzi" w glowe zachodzil, ze wtajemniczony nie jest...to straszne... ktos wspomnial o oryginalnosci tych znaczkow...hm... no jesli mowa o podstawowkowiczach to cos takiego moze miec jeszcze dla nich symbol "bycia fajnym i oryginalnym" Odpowiedz Link
Gość: ghj Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.09, 00:45 tępe skuwysyny Odpowiedz Link
Gość: Jacek Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: 193.120.116.* 05.06.09, 17:06 smiech z zamknietymi oczami gg Odpowiedz Link
Gość: Monia Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.10, 18:45 według mnie ^^ to takie zamknięte oczka Odpowiedz Link
Gość: damian Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.10, 13:30 ^^ jest w pewnym sensie dopelnienie, potwierdzenie czegos oczywistego np. Chłopaki zarobiłem 200zł ^^ Odpowiedz Link
Gość: aniusieek ; * Re: A ja mam problem z innym znaczkiem. IP: *.147.68.176.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.03.10, 22:30 ^^ oznacza taka buzke..hm jakby to powiedziec....masz gadu gadu? to tam jest taka buzka ;p Odpowiedz Link
telusp Re: Co oznacza XD lub xD???? 15.03.09, 22:32 Jak mój kolega to powiedział "xD" oznacza zaciesz. Po trochu zgadzam się z tym, dla mnie to jest po prostu zamiennik lol'a. Odpowiedz Link
Gość: .... Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 21:50 xD oznacza jakieś zdziwienie lub głupia sytuacje itp... xD lol2 ;p Odpowiedz Link
Gość: Misscare Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.stansat.pl 26.03.09, 19:49 XD oznacza po prostu śmiech do łez lub mrugnięcie(coś w stylu)zależy gdzie i z jakiego kontekstu Odpowiedz Link
Gość: FajnyCzłowiek-xD Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.ip.netia.com.pl 08.12.12, 17:12 XD oznacza bycie fajnym i taki uśmieszek xd oraz wyrażanie siebie !!!!!!!!!!!!! xD xD to to samo tylko że lepiej wygląda xD Odpowiedz Link
Gość: dgcgc @autograf.pl Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.09, 16:01 więc co to oznacza Odpowiedz Link
Gość: Olciia . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 08:06 ' xD ', oznacza minkę, która się śmieje . Oczy aż się Jej skrzyżowały i Ma otwarte usta . Przyjrzyj się dobrze, aż będziesz wiedziała, co, to znaczy . : ) . Odpowiedz Link
Gość: jacekk Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 15:46 oznacza to, to samo co czyli smiechowy uśmiech Odpowiedz Link
Gość: bartek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.05.09, 23:07 xD to zwariowany do bolu usmiech, oczka scisniete, tak jakby zaraz mialy wyskoczyc pod cisnieniem z oczodolow a przy tym szczeka otwarta na calego i smiejeca sie poszczerbionymi (od tego smiechu) szkieletorami xD, Odpowiedz Link
Gość: autorzyna Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 22:02 xD dla mnie to tyle, co - tyle, ze nie wyskoczy mi gadu-gadowa emotka ja tam i tak wole stosowanie potrojnych, z dwukropkiem. o tak: Odpowiedz Link
Gość: 13-latek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.06.09, 21:46 XD I xD TO TO SAMO ZNOCZY TO BUZKE.NO WIESZ X TO OCZY A D TO USTA. ŻAL.PL Odpowiedz Link
Gość: 13-latek Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.06.09, 21:53 ps xd to zaśmiać sie na śmierić Odpowiedz Link
Gość: mery8808 Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.dynamic.mm.pl 11.02.12, 11:59 [/u]xd -śmiejąca się bużka <3 - serce - bużak - z językiem [szalona] Odpowiedz Link
Gość: martii Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.09, 22:00 xD oznacza zeza i uśmiechniętą twarz, podobne do tyle że "x" oznacza zeza ) Odpowiedz Link
Gość: Oola Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.gorzow.mm.pl 14.06.09, 21:31 xD - Oznacza uśmiech ( D w tym przypadku to uśmiech, a "x" coś jakby oczy.) xP - x- oczy, P język Odpowiedz Link
Gość: al Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.gorzow.mm.pl 14.06.09, 21:32 Aha a <3 to serce bokiem, a </3 To złamane serce Odpowiedz Link
zmienionyrytm Re: Co oznacza XD lub xD???? 24.10.09, 16:27 xD uzywa sie gdy rozmawiajacy pisze cos smiesznego. ukazuje brwi podniesione do góry. jest jednym z najpopularniejszych emotionek ;] cYa ;* Odpowiedz Link
Gość: . Re: Co oznacza XD lub xD???? IP: *.biznes.mm.pl 30.06.09, 17:47 xD jest to emotikona. x ---> to "oczy" D ---> Szeroki uśmiech. Odpowiedz Link