Kurcze, zaczynam żałować, że sprzedałam BI

Byłam dzisiaj w dużym, dobrze zaopatrzonym sklepie wózkowym (W Boćku, w Zabrzu) i cholera NIC nie kupiłam!

Najbardziej byłam nastawiona na Britaxa b-motiona i dupa!ten wózek podbić to wyczyn świata, to samo z agile
Mierzyłam jeszcze młodą do 4ridera, evo i innych pospolitych wózków na dużych kołach, albo ja już jestem rozpieszczona albo moja córka już za duża

(waży jakieś 12,5kg)
Za to powoziłam sobie młodą w Orbicie- szczerze wizualnie mi się BAAARDZO spodobał (mają różowego do pooglądania) ale znowu podbijanie do d***
No i mam znowu ochotę na cameleona, wsadziłam młodą i gdyby nie towarzyszący mąż to bym tego cama wzięła



prowadził się z moją młodą bardzo fajnie
No i co ja mam kupić???Szkoda, że nie mieli elita i p&t navigatora, bo jeszcze te dwa mi chodzą po głowie, no i jeszcze concord fusion, ale też nie było
Hmm poważnie rozważam ponowy zakup Urbana

aaa no i MB mini też mnie korci, ale cena:/