23.08.10, 21:46
Ale wam pisiakom pisiak z własnego podwórka dosrał
Nareszcie zaczynają tam myśleć.Kto następny????
Wasz koniec jest bardzo bliski buahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • wdch_po Re: Migalski 24.08.10, 22:37
      widzisz w PIS czy wśród zwolenników PIS, pojawiają się także opinie krytyczne
      (ludzi myślących niezależnie).
      Teraz się zastanów
      Czy sa tacy w PO
      NIE? czyli tam są same ślepe jak krety lemingi
      • robingut Re: Migalski 25.08.10, 00:05
        „Niezależni” ludzie w PISie,
        Mówiąc między nami
        Myślą tylko, jak przed Yarem
        Strzelić kopytami.

        Kto zbyt cicho zaraz z wizji,
        Jak kamfora znika.
        Jeden tylko fuhrer w PISie.
        I ojciec dla Zbycha.

        Więc Zbych kuje obce słówka
        By z fatrem pogadać.
        Kto by zaś inaczej myślał
        Z PISu może spadać.

        A że widać na nim rysy,
        Coraz większe dziury,
        Jak z tonącej łajby będą,
        Wiać powoli szczury.

        Dziś Migalski się obudził
        Strojąc głupie miny
        Nie pamięta, jak Yarowi
        Lazł bez wazeliny.

        Zaś pan prezes śmiesznej partii,
        Bo prawda jest taka,
        Szuka w szafie nowej maski,
        Więc widać Błaszczaka.

        Po co zatem bzdury piszesz
        O niezależności.
        W PISie wszystkim Yaro rzuca
        Ochłapy i kości.

        Coraz więcej ludzi w PISie
        Obawia się desek.
        Nie chcą z Yarem wylądować
        Jak w Smoleńsku Leszek.

        Wklep sobie to w Google " Mój samodzielny start w wyborach jest odpowiedzią na
        konformizm, oportunizm, draństwa, matactwa, nieudacznictwo tzw. elit
        politycznych". Nawet pisiaki w miastach maja już dość przywództwa Psychopatów i
        Szaleńców.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka