janko-muzykant 23.08.10, 21:46 Ale wam pisiakom pisiak z własnego podwórka dosrał Nareszcie zaczynają tam myśleć.Kto następny???? Wasz koniec jest bardzo bliski buahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wdch_po Re: Migalski 24.08.10, 22:37 widzisz w PIS czy wśród zwolenników PIS, pojawiają się także opinie krytyczne (ludzi myślących niezależnie). Teraz się zastanów Czy sa tacy w PO NIE? czyli tam są same ślepe jak krety lemingi Odpowiedz Link Zgłoś
robingut Re: Migalski 25.08.10, 00:05 „Niezależni” ludzie w PISie, Mówiąc między nami Myślą tylko, jak przed Yarem Strzelić kopytami. Kto zbyt cicho zaraz z wizji, Jak kamfora znika. Jeden tylko fuhrer w PISie. I ojciec dla Zbycha. Więc Zbych kuje obce słówka By z fatrem pogadać. Kto by zaś inaczej myślał Z PISu może spadać. A że widać na nim rysy, Coraz większe dziury, Jak z tonącej łajby będą, Wiać powoli szczury. Dziś Migalski się obudził Strojąc głupie miny Nie pamięta, jak Yarowi Lazł bez wazeliny. Zaś pan prezes śmiesznej partii, Bo prawda jest taka, Szuka w szafie nowej maski, Więc widać Błaszczaka. Po co zatem bzdury piszesz O niezależności. W PISie wszystkim Yaro rzuca Ochłapy i kości. Coraz więcej ludzi w PISie Obawia się desek. Nie chcą z Yarem wylądować Jak w Smoleńsku Leszek. Wklep sobie to w Google " Mój samodzielny start w wyborach jest odpowiedzią na konformizm, oportunizm, draństwa, matactwa, nieudacznictwo tzw. elit politycznych". Nawet pisiaki w miastach maja już dość przywództwa Psychopatów i Szaleńców. Odpowiedz Link Zgłoś