Dodaj do ulubionych

Zielona koło Kalet

11.07.07, 07:43
Czy ktoś z sznownych Forumowiczów wynajmował tam domek? Odwiedziłam ich
stronę, dowiedziałam się o ceny,ale chciałabym znać jeszcze Wasze opinie.
Chciałabym spędzić tam weekend z mężem i 2,5 letnim synem. Mąż w tym roku nie
dostanie urlopu, a chciałabym choć na sobotę i niedzielę znienić trochę
otoczenie, nie pokonując przy tym dalekiej drogi.Polecacie?? A może macie
jakieś inne, fajne propozycje (niedalekie). Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • anrietta Re: Zielona koło Kalet 11.07.07, 09:17
      zambak sama jestem ciekawa, bo u nas tez nie widzę, perspektyw na dalszy wyjazd.
      a jaki jest stan wody na Zielonej?
    • anrietta Re: Zielona koło Kalet 11.07.07, 09:36
      zambak czy mogłabyś napisać ile kosztuje wynajęcie takiego domku?
      I na jaki czas można minimalnie wynająć? Czy to musi być od razu tydzień?
      • Gość: zambak Re: Zielona koło Kalet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 09:58
        Witaj anrietta,
        Jeżeli chodzi o stan wody, to nie mam zielonego pojęcia ;). Domki są 5 osobowe
        w cenie 90 zł za dobę oraz 6 osobowe w cenie 100 zl za dobę. Można wynająć
        tylko połowę domku. Domek należy wynająć na minimum 2 doby.
        Myślałam jeszcze o Chechle, a jakoś mam mieszane uczucia, zwykle jest tam
        szemrane towarzystwo, a my potrzebujemy trochę spokoju i ciszy:).Pozdrawiam.
        • Gość: lena Re: Zielona koło Kalet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 10:41
          a ja zaproponuję może Koszęcin,też cisza i spokuj
          www.koszecin.neo.pl/ można odpocząć i coś zwiedzić
          • zambak Re: Zielona koło Kalet 11.07.07, 15:38
            Fajna propozycja, a gdzie najlepiej znaleźć nocleg? Oglądałam stronę, ale nic
            ciekawego nie znalazłam. A czy ktoś może mógłby napisać coś o zalewie w
            Pławniowicach? Za wszelkie wskazówki i informacje będę naprawde wdzięczna.
            • Gość: lena Re: Zielona koło Kalet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 17:17
              na terenie GOSiRu,na stronie naciśnij GOSIR ukaże się ośrodek,albo np.tu
              www.noclegi.koszecin.pl/
    • Gość: sirhc-u Re: Zielona koło Kalet IP: *.hcm.com.pl 12.07.07, 10:14
      Woda jak sama nazwa wskazuje przy temeraturze powyżej 30C przez dłuższy okres
      czasu często zakwita ale da sie popływać, popierwsze to są stawy rybne
      zarządzane przez Wrocław(nic nie kontrolują i niestety zaczynają turyści
      biwakowicze pod namiotami(nie wszyscy) robić syf w koło stawu -na stronach
      sanepidu może piszą coś o jakości wody w każdym bądź razie dopuszczają z drugą
      klasą czystości jako kompielisko), co do Koszęcina to wtym przypadku jest tam o
      tyle lepiej że jest to baseno-staw (mniej zakwita) tzw. chyba częściowo
      wybetonowane podłoże.
      Możliwość wynajęcia kajaku z GOZG-u Dymitrów nie wiem, w Koszęcinie jest przy
      Domu Kutury możliwość załatwienia sobie spływu kajkami po MAłej Panwi koszt to
      ok 25zł.od kajaku (dane z marca) i to wszystko
    • zambak Re: Zielona koło Kalet 12.07.07, 14:35
      Serdeczne podziękowania za konkretne informacje. Poważnie zaczynam myśleć o
      Koszęcinie:). Jednak temat nadal aktualny. Może jeszcze ktoś z forumowiczów ma
      jakieś ciekawe pomysły. Pozdrawiam serdecznie.
      • Gość: ajron Re: Zielona koło Kalet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 13:08
        witam,
        mam pytanie odnośnie pola namiotowego w zielonej, czy znacie może cennik?? i jak tam jest, woda, prąd, toalety?
        z góry dzięki
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka