Gość: kierowca
IP: *.ticom.pl
19.09.08, 15:56
Witam,
Od dziś, a może od wczoraj, a może wcześniej... a nieważne od kiedy, na wymienionym w tytule wątku skrzyżowaniu ustawiono znaki zakazu (z obydwu wlotów) skrętu w lewo z Opatowickiej na Obwodnicę (w końcu).
Kochanych kierowców przemieszczających się tą trasą uprasza się o stosowanie się do zakazu i nie korkowanie skrzyżowania.
K.