zulka01 26.12.13, 09:23 Tak marzyłam żeby coś takiego zobaczyć we własnym domu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yvi1 Re: Doczekałam się... 26.12.13, 09:45 Ale slodziaki ! Zycze coraz wiecej takich obrazkow! Odpowiedz Link
pi.asia Re: Doczekałam się... 26.12.13, 15:00 A telewizor kurzem i pajęczyną zarośnie, bo nikt nie będzie patrzył w ekran, tylko na tę parę przyjaciół! Odpowiedz Link
olinka20 Re: Doczekałam się... 27.12.13, 11:34 Ale słodko!!!! Zazdroszcze strasznie bo u nas nie ma szans na taką symbioze. Odpowiedz Link
biedroneczka47 Re: Doczekałam się... 27.12.13, 19:44 zazdroszczę moje koty przyjęły wersję oficjalną że się siebie brzydzą i tylko czasem się przytulą jak się pomylą. Odpowiedz Link