Dodaj do ulubionych

Doczekałam się...

26.12.13, 09:23
Tak marzyłam żeby coś takiego zobaczyć we własnym domu

https://lh4.googleusercontent.com/-ID9glWElUNY/UrvkL-Xl58I/AAAAAAAAJIE/T-6PZNj96gE/s800/DSC02482.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-bWC4K01EyU0/UrvkgRz_SfI/AAAAAAAAJIc/Q_5SY-jCUd4/s800/DSC02483.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-zFu-UBEoia0/UrvlNTNbsGI/AAAAAAAAJI8/LU4dAbyGmLg/s800/DSC02465.JPG
Obserwuj wątek
    • yvi1 Re: Doczekałam się... 26.12.13, 09:45
      Ale slodziaki !
      Zycze coraz wiecej takich obrazkow!
      • ajaksiowa Re: Doczekałam się... 26.12.13, 12:25
        Przepiękne!!!!smile
        • pi.asia Re: Doczekałam się... 26.12.13, 15:00
          A telewizor kurzem i pajęczyną zarośnie, bo nikt nie będzie patrzył w ekran, tylko na tę parę przyjaciół! smile
          • zmija_w_niebieskim Re: Doczekałam się... 26.12.13, 20:47
            Oj tam, ogonami obmiotą...
    • loola_kr Re: Doczekałam się... 26.12.13, 21:45
      ale wzruszające czułości smile
      • niutaki Re: Doczekałam się... 26.12.13, 21:50
        slodko bardzokiss
        • rapuntzel Re: Doczekałam się... 27.12.13, 09:46
          Piękny obrazek smile
    • olinka20 Re: Doczekałam się... 27.12.13, 11:34
      Ale słodko!!!!
      Zazdroszcze strasznie bo u nas nie ma szans na taką symbioze.
    • biedroneczka47 Re: Doczekałam się... 27.12.13, 19:44
      zazdroszczę
      moje koty przyjęły wersję oficjalną że się siebie brzydzą i tylko czasem się przytulą jak się pomylą.
      • tami46 Re: Doczekałam się... 27.12.13, 22:10
        Cudne i kolorystycznie dobrane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka