17.09.15, 07:42
Nie wiem co Wy na to ale ja czuję potrzebę pomarudzenia. A tak naprawdę to jestem wściekły, wkurwiony i gdybym miał możliwość to najpewniej bym tej babie dał w pysk. Dlaczego ?
Dlatego : "Jedna z czołowych funkcjonariuszek Platformy Obywatelskiej - Joanna Mucha - podczas występu w "Kropce nad i" w TVN, o nowym programie gospodarczo-podatkowym swojej partii wypowiedziała się w sposób następujący: "Proponujemy bardzo innowacyjny system podatkowy. Będzie on dramatycznie prosty dla użytkownika i dla pracodawcy, i dla pracownika. Natomiast jest on dość skomplikowany, by wyjaśnić, o co w nim chodzi". Jednym słowem - Odlot. "
Skąd ta głupia dziunia się wzięła ? Czy w Partii Oszustów nie ma już nikogo z IQ ciut większym niż IQ ameby ? A może to celowe działanie obliczone że, cytując klasyka, ciemny lud to kupi ? uncertain
Obserwuj wątek
    • cambria1.2 Re: Mucha 18.09.15, 11:57
      Drogi Misiu (jeśli mogę wink ). Mucha to eksportowy produkt PO. A poza tym... cytuję z sieci (nie pajęczej) >>mucha ma aparat gębowy liżący (ważne!!). Ciało jej zbudowane jest z głowy (serio??), na której znajdują się oczy (ważne - makijaż!!), czułki i aparat gębowy<<.
      • czuk1 Re: Mucha 18.09.15, 21:54
        Generalnie - wg mnie - dobrze sobie daje radę w roli rzecznika. Nie zgadzam się z Misiem.

Ale faktycznie..... miała chyba słabszy dzień. Bo jako ekonomistka (o ile wiem) zagmatwała tylko temat podatków, zamiast wyjaśnić.
        Niepotrzebnie użyła nieodpowiednie słowa: bardzo innowacyjny, dramatycznie prosty, dla użytkownika.

Uczytelnię może ?
        "Proponujemy bardzo innowacyjny (?!) system podatkowy".
        Powinna powiedzieć - proponujemy reformę systemu podatkowego , polegającą na przejęciu do bezpośredniego gospodarowania funduszami ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
        Będzie on dramatycznie (!?) prosty dla użytkownika (!?) i dla pracodawcy, i dla pracownika.
        Powinna powiedzieć - uprości on zarządzanie funduszami , zmniejszy on koszty operacyjne, odciąży pracodawców od pobierania składek ubezpieczeń na życie,...

Natomiast jest on dość skomplikowany, by wyjaśnić, o co w nim chodzi".
        Powinna powiedzieć - musiałabym mieć pól godziny czasu na omówienie wprowadzanych zmian w obszarze podatków. W najbliższych dniach przekażemy Polakom szczegóły nowego systemu, w głównych mediach mediach i w portalach Min.Zatr. SS oraz NFZ
        • czuk1 Re: Mucha 18.09.15, 21:58

Zdanie to powinno być napisane pismem pogrubionym :

"Natomiast jest on dość skomplikowany, by wyjaśnić, o co w nim chodzi".

I jeszcze uwaga - nie zaczyna sie zdania od słowa "natomiast"
          • old.bear Re: Mucha 19.09.15, 06:50
            Czuk, dobrze sobie daje radę ? Chyba w sprzedawaniu propagandowego kitu. Widmo oderwania od lukratywnego koryta mobilizuje "pełowców" do nerwowych ruchów. Te same ruchy wykonują również wyznawcy Paranoi i Schizofrenii mający duże szanse na ponowne umoczenia ryja w państwowym korycie.
            • ewa9717 Re: Mucha 20.09.15, 18:43
              Mucha jest ładna i jest swoja. Już siedziała na stanowisku, nic to, ze dała d..., jest swoja, więc się Musze nie da zginąć wink
            • czuk1 Re: Mucha 20.09.15, 20:45
              Jest jeszcze na praktyce. To ją trochę tłumaczy. I chyba nie mieli lepszego rzecznika.
              Rzecznicy są od sprzedawania kitu propagandowego, tu wyborczego. PiS-ówka nie jest dużo lepsza.
              • old.bear Re: Mucha 20.09.15, 21:32
                Czuk, no proszę Cię ... . Praktykować to mogą młode dziewczyny w osiedlowym warzywniaku a nie "dziunia" na stanowisku rzecznika sztabu wyborczego partii która ma, moim zdaniem niesłuszne, aspiracje do ponownego rządzenia sporym krajem.
                Zgodzę się natomiast z Tobą że PiSdzielce nie są ani o jotę lepsi.
                • czuk1 Re: Mucha 20.09.15, 23:05
                  Pisz dalej.... domorosła pani rzecznik PO to Dziunia z warzywniaka, nie nadaje się na to stanowisko , choć ma dwoje dzieci, praktykę rodzinną (rozwód), doktorat z ekonomii w 2007 roku, praktykę wykładowcy w/na uczelni, praktykę na stanowisku ministra RP i praktykę posła.
                  • ewa9717 Re: Mucha 20.09.15, 23:11
                    No i co z tego? Sam sobie przeczysz, baba ma niezły staż jako posełka i ministerka. Była kiepską ministerką, nadal ma niewiele dopowiedzenia, a jak już coś palnie...
                    A doktorat dziś to żadne mecyje.
                    • czuk1 Re: Mucha 20.09.15, 23:34
                      Wcześniej pisałem, że jest na praktyce a więc najlepsza jeszcze nie jest. Nie dołowałem jej doktoratu. Nie wiem jak było ale (wg mnie) doktorat .... pracy i wiedzy wymaga. Nie
                      zdążył się tak zdewaluować jak stopień magistra, inżyniera.
                        • old.bear Re: Mucha 21.09.15, 06:54
                          Mucha jest doktorem nauk ekonomicznych. Więc skoro nowy system podatkowy jest, cytuję, - "dramatycznie prosty" to .... . Ktoś ze stosownym wykształceniem powinien umieć to wyartykułować. A tu tylko morda w kubeł uncertain
                          Więc albo jest to cyniczna, propagandowa zagrywka przed wyborami albo, jeśli rzeczywiście coś przygotowali, jest to tak pojeb...e że nawet twórcy nie wiedzą o co chodzi.
                          Jakie to polskie ... . A przykładów można przytoczyć bez liku. Czuk, pamiętasz początki funkcjonowania ustawy o VAT ? Wprowadzili ją i zaraz zaczęto gmerać przy niej. Gmerano tak że krótko potem jeden z twórców założył firmę doradczą która zaczęła, za "drobną" opłatą tłumaczyć interpretację przepisów vatowskich. Sądzę że wiesz o kim mowa.
                          • czuk1 Re: Mucha 21.09.15, 08:57
                            I doszło do tego - jak przypominał Petru - że przepisy o Vat Sejm poprawiał/zmieniał ponad 600 razy. wink Na interpretacji i omijaniu przepisów podatkowych wielu zrobiło majątek. W tej liczbie jest p. Modzelewski.
                            Zmiana systemu podatkowego jest w programie partii .Nowoczesna. Choć i tu nie wyjaśnia się
                            i nie uzasadnia hasła o 16-procentowych stopach dla wszystkich podatków.
                            www.youtube.com/watch?v=IEEbTG98ZSw
                            To wczorajszy (1 godzinny) kongres .Nowoczesnej na temat GOSPODARKA.
                            Zauważ jakie to luzaki ci "nowocześni".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka