blq
30.07.04, 18:52
Oto watek eksternistyczny. Na nim prosze sie nie wpisywac, choc od czasu do
czasu wskazane bedzie podbicie watku. Cale zas zycie tego watku odbywa sie na
innym forum. Jakim?
Wybralem Forum Chicago, jakoze zalozycielem jest tam jakis Bolek. Ale miejsce
nie jest wazne. Wazny jest temat (prosze sie nim za bardzo nie przejmowac),
oraz sam fakt, by watek pielegnowac. A teraz najwazniejsze - link. Oto on:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12786&w=14561080
milej zabawy :)