Dodaj do ulubionych

Wątek eksternistyczny.

30.07.04, 18:52
Oto watek eksternistyczny. Na nim prosze sie nie wpisywac, choc od czasu do
czasu wskazane bedzie podbicie watku. Cale zas zycie tego watku odbywa sie na
innym forum. Jakim?

Wybralem Forum Chicago, jakoze zalozycielem jest tam jakis Bolek. Ale miejsce
nie jest wazne. Wazny jest temat (prosze sie nim za bardzo nie przejmowac),
oraz sam fakt, by watek pielegnowac. A teraz najwazniejsze - link. Oto on:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12786&w=14561080
milej zabawy :)
Obserwuj wątek
    • marxx Re: Wątek eksternistyczny. 31.07.04, 16:11
      Czesc!
      to ja ...z watku externistycznego.
      Jakos udalo mi sie tu do Was dotrzec, a to dzieki szlachetnie urodzonemu Blq
      Chcialbym wiec sie z Wami wszystkimi przywitac i usciskac tak po
      staropolsku...na misia!

      PS szczegolne pozdrowienia na rycerstwa Utopii

      m


      • blq Re: Wątek eksternistyczny. 31.07.04, 20:32
        Witaj, Marxx!

        W weekendy nasza Utopia pustoszeje, ludzie jada na wypoczynek w inne rejony
        swiata, np do Polski :) Ale jak wroca, to hoho! przywitaja, chlebem, sola i
        coca-cola :)
      • szprota Witamy, witamy :D 01.08.04, 15:38
        Chlebka, soli, coli, kawusi, lyczusia herbatki?
      • aard Eksternistyczne dźbry 02.08.04, 12:19
        Witam z Reala <fuj_mode=on>
    • meteor2017 Wątek eksternistyczny 2 17.09.04, 23:15
      Ahoj!
      Zapraszam na kolejna dyskusje eksternistyczna. A nawet wiecej - na imprezke
      eksternistyczna. Z jakiej okazji? Umarlo Forum... nie nie NIE! Nie mam na mysli
      RU, tylko Forum mojego rodzinnego miasta (zwanego czasami Małą Łodzią).
      Obowiazuje stroj kondolencyjno-zalobny.

      Nad trumna denata wszystkie upiory, duchy, mary, trupy, zombie, utopce,
      wampiry, wilkolaki, strzygi, czarownice, kisiele, demony i inne moce
      zdecydowanie niedomyte, zobowiazane sa odspiewac tradycyjne "sto lat". A potem
      balanga do bialego rana, gdy trzeba bedzie wrocac do trumny.

      Czasem (choc rzadko) na Forum snuja sie lokalne umarlaki, interakcja rzecz
      jasna mile widziana, o ile komus uda sie takowa zmore zdybac i do dyskusji
      srodkami przymusu bezposredniego naklonic.

      A teraz link, zapraszam, to tu:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=171&w=15797379
      P.S. Przy okazji podbijam watek.
      • latajacy_rosomak forum przekręciło się 17.09.04, 23:19
        jak licznik kopie prąd kalendarz
        świec Panie nad jego duszą i stearyną nad nim krop.
        • meteor2017 zapomnialem dodac ze... 17.09.04, 23:23
          nalezy wziac ze soba odswierzacze powietrza i inne takie, bo denat zaczyna...
          ekhm, dzialac na rozne zmysly w sposob niezbyt subtelny
          • latajacy_rosomak a można 17.09.04, 23:26
            zaprać briz-elektrik? czy organizator zapewni kontakty?
            (w najgorszym przypadku adresy...)
            • meteor2017 Aj! podalem zly link! Tu jest wlasciwy 17.09.04, 23:28
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=171&w=15797379
              Prosze sie nie krepowac, zapewniamy sznur od zelazka
              • szprota misię 19.09.04, 17:57
                nie zmieści w ulubionych. Ale może przypodam jaki surrealny mielonek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka