Dodaj do ulubionych

O jejku, jejku

05.03.05, 12:13
Jak tu miło! Jak tu fajnie! Ileż pracy mnie tu czeka!
Obserwuj wątek
    • huann Re: O jejku, jejku 05.03.05, 12:24
      lekarzu - do dzieła!
    • aard Niom 05.03.05, 13:43
      lekarz_trudnych_przypadkow napisał:

      > Ileż pracy mnie tu czeka!

      No, i jak cudownie bezskutecznej :)
    • prosty_banan A czy da się? 05.03.05, 17:59
      Wyleczyć ludzi z widzenia bananów krzywymi?
      • szprota na szczęście nie 05.03.05, 18:09
        naciśnij, aby pobrać wtyczkę.
        • prosty_banan Ekhm, ekhm 05.03.05, 18:15
          Szproty mają wtyczki?
          • szprota oczywiście 08.03.05, 01:33
            trzeba tylko wiedzieć, gdzie nacisnąć.
            • h8red Łał 08.03.05, 01:36
              To szproty można naciskać??? I wydają z siebie wtedy jakieś dziwięki??? :)))
              • szprota jasne 08.03.05, 01:39
                jak odpowiednio naciśniesz, to nawet dostaniesz obiad ;P
                • huann Re: jasne 08.03.05, 01:41
                  JA TEŻ??
                  • szprota noooo 08.03.05, 01:46
                    jeśli umiesz naciskać...
                    (cojarobięnieszczęsna?)
                    • huann Re: noooo 08.03.05, 01:58
                      nie umiem, ale kogóż się nie klika dla pełni pajacyka!
                    • aard Renoooo 24.10.05, 16:06
                      szprota napisała:

                      > jeśli umiesz naciskać...

                      I co? Umie?
                      • huann Re: Renoooo 24.10.05, 16:12
                        aard napisał:

                        > szprota napisała:
                        >
                        > > jeśli umiesz naciskać...
                        >
                        > I co? Umie?

                        a, to nie do mnie pytanie, więc się wcinać nie będę.
                        co innego nie się :P
                      • szprota syrenooo 24.10.05, 16:19
                        aard napisał:
                        > I co? Umie?
                        Nie wiem. Nie naciskał mnie w celu obJEŚĆ!
                        • aard marengoooo 25.10.05, 16:32
                          no to Ci DOS-raua :p (johannesa?)
    • h8red Tyle, że ja bym prosił 05.03.05, 18:44
      bez tej lewatywy.
    • h8red O jejku, jejku 21.10.05, 11:47
      Jaki zazduy?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka