lekarz_trudnych_przypadkow 05.03.05, 12:13 Jak tu miło! Jak tu fajnie! Ileż pracy mnie tu czeka! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aard Niom 05.03.05, 13:43 lekarz_trudnych_przypadkow napisał: > Ileż pracy mnie tu czeka! No, i jak cudownie bezskutecznej :) Odpowiedz Link
prosty_banan A czy da się? 05.03.05, 17:59 Wyleczyć ludzi z widzenia bananów krzywymi? Odpowiedz Link
h8red Łał 08.03.05, 01:36 To szproty można naciskać??? I wydają z siebie wtedy jakieś dziwięki??? :))) Odpowiedz Link
szprota jasne 08.03.05, 01:39 jak odpowiednio naciśniesz, to nawet dostaniesz obiad ;P Odpowiedz Link
huann Re: noooo 08.03.05, 01:58 nie umiem, ale kogóż się nie klika dla pełni pajacyka! Odpowiedz Link
huann Re: Renoooo 24.10.05, 16:12 aard napisał: > szprota napisała: > > > jeśli umiesz naciskać... > > I co? Umie? a, to nie do mnie pytanie, więc się wcinać nie będę. co innego nie się :P Odpowiedz Link
szprota syrenooo 24.10.05, 16:19 aard napisał: > I co? Umie? Nie wiem. Nie naciskał mnie w celu obJEŚĆ! Odpowiedz Link