Dodaj do ulubionych

Właśnie zrobiłem Maginiak.

23.05.05, 01:44
proszę nie kończyć i bez podtekstów mi tu. Pod_tekstem jest tylko sygnaturka.
Obserwuj wątek
    • maginiak Właśnie obejrzałam 23.05.05, 12:58
      I bardzo mi się podoba, dziękuję dziękuję i dziękuję :)*
      Teraz trzeba tylko przesłać ją do Latającego Rosomaku wraz z tłem i będę mogła
      włożyć na siebie swoje drugie ja:)

      A więc: Rosomaku!!!!!!! Jeśli jeszcze pamiętasz o co idzie to daj znać na jaki
      adres Ci wysłać maginiak e-mailowo a na jaki tło którego e-mailem rady nie
      dawszy, czy jakoś tak, a jeśli nie pamiętasz to Ci przypomnę :)
      • latajacy_rosomak Re: Właśnie obejrzałam 24.05.05, 16:26
        Słać na gazetowego rosomaka. Aczkolwiek nie obiecuję, że to, co przesłane
        będzie na koszulce się znaleźć może. Obejrzem, prześlem gdzie trza i odezewem
        się.
      • aard A czy ja mógłbym obaczyć? 29.05.05, 19:06
        Znając talenta Blq, ciekawem wielce Dzieła :)
        • aard Hm? /hm! 30.05.05, 11:39

          • maginiak Hmmm...... 30.05.05, 11:47
            Mażiniak został wysłany. Aby przejść na powrót do strony głównej wciśnij ten
            wielki czerwony guzik.
            • aard Dziękuję, zapamiętałem 30.05.05, 13:15
              Podpisano: Reagan
    • yavorius JAKTO???? 06.06.05, 14:57
      :-p
      • latajacy_rosomak Spokojnie 06.06.05, 22:56
        Kobiece dłonie już się nią zajmują.
        • yavorius Aha, zajmują się, zajmują 07.03.06, 14:19
          I co??
          • yavorius Re: Aha, zajmują się, zajmują 06.03.07, 15:24
            I co i co???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka