blq 23.05.05, 01:44 proszę nie kończyć i bez podtekstów mi tu. Pod_tekstem jest tylko sygnaturka. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maginiak Właśnie obejrzałam 23.05.05, 12:58 I bardzo mi się podoba, dziękuję dziękuję i dziękuję :)* Teraz trzeba tylko przesłać ją do Latającego Rosomaku wraz z tłem i będę mogła włożyć na siebie swoje drugie ja:) A więc: Rosomaku!!!!!!! Jeśli jeszcze pamiętasz o co idzie to daj znać na jaki adres Ci wysłać maginiak e-mailowo a na jaki tło którego e-mailem rady nie dawszy, czy jakoś tak, a jeśli nie pamiętasz to Ci przypomnę :) Odpowiedz Link
latajacy_rosomak Re: Właśnie obejrzałam 24.05.05, 16:26 Słać na gazetowego rosomaka. Aczkolwiek nie obiecuję, że to, co przesłane będzie na koszulce się znaleźć może. Obejrzem, prześlem gdzie trza i odezewem się. Odpowiedz Link
aard A czy ja mógłbym obaczyć? 29.05.05, 19:06 Znając talenta Blq, ciekawem wielce Dzieła :) Odpowiedz Link
maginiak Hmmm...... 30.05.05, 11:47 Mażiniak został wysłany. Aby przejść na powrót do strony głównej wciśnij ten wielki czerwony guzik. Odpowiedz Link