Dodaj do ulubionych

ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia

30.01.06, 12:04

a na przykład już wiem co znaczy TW. TW znaczy "Ty Wywłoko".

a może znacie jakieś inne popularne skróty-akronimy? NBWPSZKIK - Nie Bądźcie
Wiśnie Podzielcie Sie Z Kolegami I Koleżankami.
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia 30.01.06, 12:08
      gray napisał:
      > NBWPSZKIK - Nie Bądźcie
      > Wiśnie Podzielcie Sie Z Kolegami I Koleżankami.


      OK - o, kurwa!
      • b00g13 ze wskazaniem na resztunie 30.01.06, 12:39
        yavorius:

        Ytterbium Artificial Variant Optimized for Rational Infiltration and Ultimate
        Sabotage
    • darth.sida Re: ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia 30.01.06, 16:53
      TW: Tarth Wader, The Wemperor, Thew Wacca

      ROTFL: right, observe the Force, left
      LOL: laughing object (laughstar)
      AFAIK: as Force as I know
      • keridwen Re: ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia 30.01.06, 17:21
        KJP - kurwa ja pierdole

        [by majkel]
        • aard Bardzo przydatny akronim esemesowy by Majkel 31.01.06, 11:33
          SnT - Sygnał na Tak.
      • brite Re: ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia 30.01.06, 17:55
        darth.sida napisał:

        > Thew Wacca

        AP (a propos): huuuuuurrnnnnnnnnnnn.blogspot.com/
    • gray Re: ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia 03.02.06, 08:50

      S - skurwysyn.
    • nane1 Re: ROTFL, LOL, AFAIK i resztunia 03.02.06, 11:33
      Zaproszenie podpisał niejaki RSVP. Waldemar odpisał mu, że CHWDP.
    • aard OKDP (domysł) 03.02.06, 15:01
      O Kant Dupy Potłuc (U łże?)
    • dziad_borowy RAMKA 03.02.06, 15:04
      Radosny Aard Ma Komputer Aligancki.
      Dzierżżż!!!
    • gray MHMPL 13.02.06, 23:00

      Moja Herbata Ma Pół Litra
      • szprota ZUMTW 13.02.06, 23:02
        z ust mi to wyjąłeś ;p
    • gray CLICK 13.02.06, 23:19

      Czternasty Lutego I Chuj Kurwa
    • szprota WTF 14.02.06, 20:08
      wrobię trochę fpamu.
      • szprota AN 14.02.06, 20:10
        albo nie.
        • szprota ANW 14.02.06, 20:11
          albo nie wiem.
          ten wątek robi się godną namiastką ogłoszeń i namaszczonych ujawnionych cip.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka